S.S. Lazio
2:1 (1:1)
Parma Calcio 1913
Wtorek 14.01.2014, 21:00 • Olimpico, Rzym • Puchar Włoch

Lazio w doliczonym czasie gry wywalczyło zwycięstwo w 1/8 finału Pucharu Włoch z Parmą. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie do Lajfy.com na kolejne transmisje z meczów włoskiej piłki i nie tylko. (22:55:49)

90+3

90+1
    GOL DLA LAZIO!

Niesamowite! Wyszarpali to! Pod bramką fantastycznie znalazł się ponowie ANDRES VARGAS i mamy 2-1 dla gospodarzy!

90
    Dwie minuty dorzucają sędziowie tego spotkania.

89
    Żółty kartonik także na konto Cassaniego.

88
    Vargas odkopnął piłkę po gwizdku – żółta kartka dla strzelca gola Lazio.

85
    Bardzo mocno zakotłowało się w polu karnym zespołu gości, ale ostatecznie wychodzą oni szczęśliwie z opresji.

84
    Rzut wolny dla Lazio z boku pola karnego.

83
    Niezłą okazję mógl mieć teraz Anderson, ale pomógł sobie przy przyjęciu piłki ręką.

80
    Coraz mniej czasu mają zespoły na zdobycie zwycięskiej bramki – do końcowego gwizdka pozostało 10 minut.

77
    Przewagę ma teraz zespół gości – będzie dla nich okazja, bowiem mają rzut z rogu.

75
    Zmiana w drużynie S.S. Lazio: z boiska schodzi Novaretti, na boisku pojawia się Dias.

73
    Parma próbuje krótkimi podaniami przedostać się przed pole karne Lazio, które na niewiele pozwala dzisiaj swojemu rywalowi.

70
    Obu zespołom pozostało 20 minut na przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść.

69
    Sansone uderzył z dystansu – strzał bardzo dobry, mocny, ale minimalnie niecelny.

67
    Zmiana w drużynie S.S. Lazio: z boiska schodzi Ederson, na boisku pojawia się Candreva.

66
    Zmiana w drużynie Parma FC: z boiska schodzi Biabiany, na boisku pojawia się Palladino.

64
    Dużo walki w środku pola – w ostatnich minutach odnotowaliśmy kilka poważnych przewinień.