Puszcza – Piast 1:4 (koniec)
Puszcza Niepołomice
1:4 (1:2)
Piast Gliwice
Czwartek 16.01.2014, 14:45 • Stadion Miejski, Niepołomice • Spotkania towarzyskie

W zakończonym właśnie sparingu zdecydowanie lepiej zaprezentowała się drużyna Piasta, która zdobyła cztery bramki w tym spotkaniu, a strzelcami ich byli: Podgórski, Ruben oraz dwukrotnie Wilczek. Goście zdecydowanie lepiej zaprezentowali się w pierwszej połowie gdzie byli wyrównanym sparing partnerem natomiast drugie 45 minut opadli z sił i musieli uznać wyższość graczu Piasta. Honorową bramkę dla gospodarzy strzelił w 31 minucie Moskwik. Żegnamy się z państwem sprzed służbowego laptopa Jarosław Jurkiewicz oraz ze stadionu Maciej Zborek zapraszając tym samym na kolejne sparingi Puszczy bądź ekipy Piasta. (16:26:26)

90+1
    Spalony i zarazem koniec spotkania.

90
    Rzut wolny dla Piasta z linii środkowej boiska.

89
    Sędzia wskazał na korner, ale zmienił szybko decyzję i od bramki golkiper z Gliwic.

89
    W tym momencie dochodzi do kontr w obu zespołach, jednak żadna nie potrafi podejść pod pole karne rywali.

88
    Kontra Puszczy, ale zostało szybko "zgaszona" przez wracającego obrońcę Piasta.

87
    Lekkie zamieszanie pod bramką gospodarzy i ostatecznie piłkę złapał bramkarz Niepołomic wyjaśniając tym razem całą sytuację.

86
    Kontra Piasta, jednak zbyt indywidualnie zagrał i nie dość, że stracił piłkę to faulował swojego rywala.

85
    Na szczęście obyło się tylko na strachu i może wrócić do gry.

84
    Mamy chwilową przerwę w grze. Na szybko można powiedzieć, że coś jest ze stawem skokowym gracza, ale było blisko nieciekawej kontuzji.

83
    Próba krótkiego rozegrania rzutu wolnego zakończona stratą piłki i zawodnicy Puszczy przy piłce.

82
    Rzut wolny dla Piasta z narożnika pola karnego Puszczy.

80
    Złe wyjście z piłką Puszczy i przejęcie futbolówki przez Piast.

79
    Błyskawiczna akcja Piasta i szybkie rozegranie piłki i Kędziora minimalnie uderza z pięciu metrów nad poprzeczką Niepołomic.

78
    Rzut z autu dla Piasta na wysokości pola karnego Puszczy.

77
    Wynik meczu jest już rozstrzygnięty, lecz jest to tylko sparing. W obecnej chwili Piast nastawił się na grę z kontry, a miejscowi rozgrywają atak pozycyjny.

76
    Kontra Puszczy zakończyła się dośrodkowaniem w pole karne Piasta, jednak żaden z graczy Niepołomic nie przeciął podania i od bramki rozpocznie golkiper Piasta.

74
    Drobny uraz gracza Puszczy, ale już wznowiliśmy grę.

MZ

Gole: 31. Moskwik – 28. Rubén Jurado, 43. Podgórski, 64. Wiliczek, 67. Wilczek

Puszcza Niepołomice:
    Piast Gliwice: I połowa: Szumski – Zbozień, Polak, Hebert, Matras, Dytko, Nikiema, Murawski, Ruben Jurado, Podgórski, Rabiola.

II połowa: Szmatuła – Szeliga, Horvath, Osyra, Klepczyński, Carles Marc, Kwasniewski, Manny Fortez, Cicman, Kędziora, Wilczek