Fenerbahce – 2:1 (koniec)
Fenerbahce SK
2:1 (1:1)
Poniedziałek 27.01.2014, 19:00 • Şükrü Saracoğlu, Stambuł • Turecka Süper Lig

Po tym meczu Fenerbahçe SK pozostaje na pozycji lidera tureckiej Süper Lig. Graczem meczu zostaje wybrany Bruno Alves, który strzelił wyrównującą bramkę oraz często nękał przeciwników dobrymi zagraniami. To wszystko z naszej strony, dziękujemy za śledzenie relacji. Miłego wieczoru. (21:05:31)

Świetne spotkanie jednak kończy się bez niespodzianki i Fenerbahçe SK wygrywa z dobrze spisującym się dzisiaj Konyasporem 2:1! Przez większość czasu utrzymywał się remis, na początku drugiej połowy to goście mogli wyjść na prowadzenie, ale akcja zakończyła się tylko uderzeniem w słupek! W końcu to gospodarze w ostatnich minutach zdobyli zwycięską bramkę.

90+2
    Ależ okazja dla Konyasporu, ostatnia w meczu! Podanie za obrońców na Aydina, który nie zdążył do piłki przed Volkanem! Bramkarz jeszcze zahacza o przeciwnika, ale nie ma rzutu karnego!

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa dzisiejsze spotkanie.

90
    Dobrą kolejną akcję przeprowadza Korkmaz, który zostaje przyblokowany! Kolejny korner dla Fenerbahçe, które już się nie spieszy z rozegraniem.

89
    Çamdalı niestety przerywa nieprzepisowo akcję przeciwników, efekt – żółtko.

88
    Meirelesa zmienia Sahin i jest to druga zmiana w ekipie gospodarzy.

86
    Bruno Alves pomaga sobie ręką w powietrznym starciu i zostaje wpisany do notesu sędziego. W dodatku dobrą okazję mają teraz goście!

85
    Ależ emocje w dzisiejszym meczu w Stambule! Świętuje już widownia na Şükrü Saracoğlu, ale przed nami kilka minut i Konyaspor może wyrównać!

83
    Belozoglu niestety brzydko fauluje przeciwnika i to już druga żółta kartka dla gracza Fenerbahçe.

81
    Zmiana w drużynie Konyaspor: z boiska schodzi Hleb, na boisku pojawia się Aydin.

81
    Zmiana w drużynie Fenerbahçe SK: z boiska schodzi Emenike, na boisku pojawia się Topuz.

80
    Gol dla Fenerbahçe!

Fenerbahçe obejmuje prowadzenie po długiej niemocy! Piękna akcja, która rozpoczyna się od wyrzutu z autu na Canera, który zagrywa do tyłu na główkę partnera. Ten zgrywa do Sow'a, którego próba z przewrotki zostaje zablokowana i piłkę dobija EGEMEN KORKMAZ!

79
    Zmiana w drużynie Konyaspor: z boiska schodzi Kabze, na boisku pojawia się Kilicaslan.

78
    Caner otrzymuje pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym meczu.

77
    Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy. Caner dośrodkowuje w pole karne a tam jest małe zamieszanie! Instynktownie wybija piłkę głową obrońca Konyasporu!

75
    Trzeba przyznać, że dobrze trzyma się dzisiaj Konyaspor, który nie dopuszcza do wielu strzałów na bramkę İtandje. Lider będzie miał problem z wygraniem tego spotkania – jeszcze 15 minut!

73
    Ależ dośrodkowanie! Prosto na niekrytego w polu karnym Belozoglu, który strzela głową tuż nad bramką!