Elche – Osasuna 0:0 (koniec)
Elche CF
0:0 (0:0)
CA Osasuna
Piątek 14.02.2014, 21:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Hiszpańska LaLiga

Po dosyć ciekawym spotkaniu Elche podzieliło się punktami z Osasuną! Były okazje do zdobycia bramek, ale piłkarzom obu zespołów zabrakło dzisiaj trochę skuteczności i szczęścia. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (22:51:08)

90+4

90+3
    Kontratak gości, Torres zagrywa płaską piłkę w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie wbiegał w "16"!

90+2
    Gospodarze utrzymują się z piłką na połowie Osasuny, ale niewiele mają z tego pożytku. Dobrze prezentuje się dzisiaj defensywa gości.

90+1
    Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowych 90!

90
    Suarez egzekwował już w tym spotkaniu siódmy rzut rożny, ale po raz kolejny dobrze zagrożenie spod własnej bramki oddala defensywa Osasuny.

88
    W końcowych minutach to Elche jest stroną przeważającą, ale wydaje się, że spotkanie to zakończy się bezbramkowym remisem.

87
    Obaj trenerzy wykorzystali już limit zmian w tym spotkaniu!

86
    Zmiana w drużynie CA Osasuna: z boiska schodzi Cejudo, na boisku pojawia się Nino.

85
    Zmiana w drużynie Elche CF: z boiska schodzi C. Herrera, na boisku pojawia się Boakye.

84
    Bardzo aktywny w ostatnim czasie Cejudo posyła kolejną piłkę w pole karne, ale futbolówka nie znajduje adresata.

83
    Cejudo bardzo groźnie dośrodkowuje w pole karne, w ostatniej chwili napastnika gości zdołali uprzedzić obrońcy Elche.

81
    Silva oddał bardzo mocny, techniczny strzał na bramkę! Z trudem to uderzenie broni Herrera!

80
    Sanchez został napomniany przez arbitra żółtym kartonikiem.

79
    Niestety Tono nie mógł kontynuować gry, w jego miejsca na boisku pojawia się Manu Herrera.

78
    Zmiana w drużynie Elche CF: z boiska schodzi Tono, na boisku pojawia się M. Herrera.

76
    Tono doznał jakieś kontuzji i potrzebna jest przerwa w grze. Na boisku pojawili się lekarze Elche.