Słowenia 2 – Austria | 4:0 (koniec) | | | Rosja – Norwegia | 4:0 (koniec) | | | Szwajcaria – Łotwa | 1:3 (koniec) |
Czechy – Słowacja | 5:3 (koniec) |
finał
Szwajcaria
1:3
(0:2, 1:0, 0:1)
Łotwa
Tomasz Surma
Składy i statystyki:
36. Plüss – 9. Bartulis (Daugavinš, Girgensons), 12. Darzinš (M. Redlihs), 60. Darzinš (Pavlovs)
Sędziowie: Leggo, Ronn, Kovachik, Schrader
Widownia:
Spudłowany karny!:
Szwajcaria:
Hiller (Berra) – Streit, Diaz, Vauclair, Seger, Weber, Josi, Blindenbacher – Niederreiter, Plüss, Moser – Cunti, Wick, Brunner – Bodenmann, Hollenstein, Romy – Ambühl, Trachsler, Bieber, Gardner
Zmiany:
Trener:
Łotwa: Masalskis (Gudlevskis) – Rekis, Ozolinš, Kulda, Bartulis, Sotnieks, Pujacs, K. Redlihs, Freibergs – Darzinš, Sprukts, M. Redlihs – Karsums, Girgensons, Daugavinš – Indrašis, Keninš, Cipulis – Jass, Pavlovs, Berzinš
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Łotwa: Masalskis (Gudlevskis) – Rekis, Ozolinš, Kulda, Bartulis, Sotnieks, Pujacs, K. Redlihs, Freibergs – Darzinš, Sprukts, M. Redlihs – Karsums, Girgensons, Daugavinš – Indrašis, Keninš, Cipulis – Jass, Pavlovs, Berzinš
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Leggo, Ronn, Kovachik, Schrader
Widownia:
LAURIS DARZINS trafia do pustej bramki! 3:1 dla Łotwy!
Krążek zagrany został przed bramkę, gdzie MARTIN PLUSS pewnie pakuje go do siatki!
Świetna akcja Łotyszy! Krążek szybko rozprowadzony do LAURISA DARZINSA, który uderzeniem z bardzo ostrego kąta podwyższa prowadzenie swojego zespołu! 2:0 dla Łotwy!
OSKARS BARTULIS uderzył całkiem mocno spod niebieskiej linii. Hiller nie powinien mieć problemów z tym uderzeniem, ale bardzo dobrze zasłonił go Karsums i guma wpadła do siatki! 1:0 dla Łotwy!
Szwajcaria: Hiller (Berra) – Streit, Diaz, Vauclair, Seger, Weber, Josi, Blindenbacher – Niederreiter, Plüss, Moser – Cunti, Wick, Brunner – Bodenmann, Hollenstein, Romy – Ambühl, Trachsler, Bieber, Gardner
Łotwa: Masalskis (Gudlevskis) – Rekis, Ozolinš, Kulda, Bartulis, Sotnieks, Pujacs, K. Redlihs, Freibergs – Darzinš, Sprukts, M. Redlihs – Karsums, Girgensons, Daugavinš – Indrašis, Keninš, Cipulis – Jass, Pavlovs, Berzinš
Sędziowie: Leggo, Ronn, Kovachik, Schrader.