Jastrzębski – Czarni 3:2 (koniec) | Skra – Exact 3:1 (koniec) | BKS Visła – Indykpol 3:1 (koniec)

15:16
    Atak w narożnik i goście prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

6:8
    Dobra zagrywka gości i prowadzą oni na pierwszej przerwie technicznej.

26:28
    Waliński zatrzymany po raz drugi i AZS wygrywa trzecią partię!

16:14
    Clark obija blok przeciwników i Transfer prowadzi 16:14 na drugiej przerwie technicznej.

8:6
    Clark zaatakował nad blokiem i Transfer prowadzi 2 punktami na pierwszej przerwie technicznej w trzecim secie.

25:15
    Dobra zagrywka i Transfer pewnie wygrywa drugą partię!

16:9
    Waliński przedarł się przez podwójny blok. Wysokie prowadzenie gospodarzy na drugiej przerwie technicznej.

8:3
    Clark obija ręce blokujących i gospodarze wysoko prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.

28:26
    Buszek atakuje w siatkę i Transfer wychodzi zwycięsko z pierwszej partii!

15:16
    Zepsuta zagrywka w ekipie gospodarzy i olsztynianie prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

7:8
    Dobra obrona i skuteczny kontratak przyjezdnych, którzy prowadzą na pierwszej przerwie technicznej w tym meczu.

Mariusz Dygant

BKS Visła Proline Bydgoszcz: Filipiak, Wika, Jurkiewicz, Salas, Waliński, Janeczek, Wiese, Woicki, Wieczorek, Nowakowski, Sieńko, Clark, Stysiał, Płomiński, Muagututia, Bonisławski
    Indykpol AZS Olsztyn: Dobrowolski, Olender, Żurek, Mariański, Napiórkowski, Bengolea, Kurmin, Buszek, Tomczak, Szymański, Sobala, Łukasik, Pająk, Oivanen, Hain, Krzysiek, Łuka

Sędziowie: Piotr Król – Andrzej Kuchna