Livorno – Hellas Verona 2:3 (koniec) | Udinese – Atalanta 1:1 (koniec) | Inter – Cagliari 1:1 (koniec)
Chievo – Catania 2:0 (koniec) | Sampdoria – AC Milan 0:2 (koniec) | Juventus – Torino 1:0 (koniec)
Lazio – Sassuolo 3:2 (koniec)
Juventus FC
1:0 (1:0)
Torino FC
Niedziela 23.02.2014, 18:30 • Juventus Stadium, Turyn • Włoska Serie A

Gospodarze lepiej grali w pierwszej połowie, a w drugiej połowie to Torino było groźniejsze w swoich atakach. Juventus po golu Teveza dopisuje sobie komplet oczek i utrzymuje przewagę punktową nad wiceliderem! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (20:27:59)

Derby Turynu dla Juventusu! Stara Dama wygrywa 1-0 z Torino!

90+2
    Zmiana w drużynie Torino FC: z boiska schodzi Kurtič, na boisku pojawia się Basha.

90+1
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Tevez, na boisku pojawia się Osvaldo.

89
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Llorente, na boisku pojawia się Padoin.

85
    Zmiana w drużynie Torino FC: z boiska schodzi El Kaddouri, na boisku pojawia się Farnerud.

80
    Zmiana w drużynie Torino FC: z boiska schodzi Bovo, na boisku pojawia się Meggiorini.

79
    Kolejna kontrowersyjna decyzja, ale wydaje się, że "coś od siebie" dodał Omar El Kaddouri! Marokańczyk ogląda kartkę za próbę wymuszenia jedenastki.

74
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Vidal, na boisku pojawia się Marchisio.

65
    Carlos Tevez przypadkowo doszedł do piłki, ale jego strzał z bliska broni Padelli! Tylko rzut rożny dla Starej Damy.

63
    Bonucci sfaulował przeciwnika blisko własnej szesnastki. Goście mają wyśmienitą sytuację, by zdobyć bramkę dającą wyrównanie!

Za nami pierwsze trzy kwadranse w tym spotkaniu! Juventus po golu Teveza prowadzi 1-0 z Torino! Jest to w pełni zasłużone prowadzenie Starej Damy. Na drugą połowę zapraszam za niecały kwadrans!

45
    Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część gry. To efekt problemów z siatką przy bramce Buffona.

38
    Asamoah sfaulowany został przez El Kaddouriego blisko pola karnego. Mocne uderzenie Pirlo, ale Padelli piąstkuje piłkę!

34
    Tymczasem to goście mają stały fragment gry w postaci rzutu rożnego. Dośrodkowanie w pole karne – do piłki wyskoczył Kamil Glik, który główkował wprost w Buffona! To mogła być znakomita odpowiedź Torino!

30
    Gol dla Juventusu!
    CARLOS TEVEZ odwrócił się z piłką przed polem karnym, po czym oddał mocny strzał po ziemi! Stara Dama na prowadzeniu! Wyraźny błąd przy tej bramce popełnił Kamil Glik, który zostawił za dużo miejsca rywalowi, a Argentyńczyk to wykorzystał!

29
    Kurtič otrzymał dokładne podanie w szesnastce rywala, po czym bez zastanowienia oddał strzał, ale wysoko nad bramką!

25
    Druga żółta kartka w tym meczu – tym razem dla zawodnik Torino. Żółtko ogląda Pasquale, który w nieprzepisowy sposób przerwał atak rywali.

13
    Arturo Vidal ogląda kartonik za nieprzepisowe przerwanie akcji przeciwnika. To oznacza, że chilijski piłkarz będzie pauzował w następnej kolejce!

1
    Pierwszy gwizdek sędziego w tym meczu! Derby Turynu – czas zacząć! Zaczęli goście!