Sheffield Utd – Charlton 2:0 (koniec) | Hull – Sunderland 3:0 (koniec) | Man City – Wigan 1:2 (koniec)
Manchester City
1:2 (0:1)
Wigan Athletic F.C.
Niedziela 09.03.2014, 17:05 • Etihad Stadium, Manchester • Puchar Anglii

Szczególnie końcówka meczu zasługiwała na rolę niezłego dreszczowca. City napierało, ostrzeliwało bramkę Carsona niejednokrotnie, ale nic nie wpadało! A Wigan wykorzystało swoje najlepsze okazje i to przyniosło skutek. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innnych na lajfy.com! (19:06:50)

Czyżby Wigan miało po raz kolejny z rzędu awansować do finału? Niewiadomo, ale jeśli się pokonuje po dobrym meczu jedną z lepszych ekip z Premier League, to wszystko jest możliwe! Manchester City w dzisiejszym spotkaniu musiał gonić aż dwubramkową stratę i niestety ta sztuka się nie udała, chociaż sytuacji było sporo!

KONIEC! Manchester City odpada z FA Cup już w ćwierćfinale, a Wigan Athletic znów awansuje dalej!

90+4
    Nie dociera dośrodkowanie z głębi pola do osamotnionego Silvy. Goście będą rozpoczynać wrzutem z autu, a to oznacza kolejne cenne sekundy!

90+2
    Espinoza łapie kolejną kartkę! Ale to nieważne, znów ucieka kilka sekund gospodarzom!

90+1
    Aż 5 minut doliczone do regulaminowego czasu gry! Będzie się działo!

90
    Defensorzy City sygnalizują spalonego, ale Fortuné biegnie dalej! Wychodzi sam na sam z Pantilimon'em, ale strzał z ostrego kąta broni golkiper! Tylko korner dla Wigan!

89
    Ostatnia minuta spotkania a na tablicy z wynikiem wciąz 1:2! City podstawione pod ścianą, a Wigan w dalszym ciągu skutecznie się broni i oddala grę od własnej szesnastki.

88
    Ależ emocje w ostatnich minutach tego meczu. Agüero spychany w polu karnym Wigan, ale nie ma mowy o rzucie karnym!

86
    Wigan przechodzi do ofensywy. W narożniku boiska dobrze przy piłce utrzymuje się teraz Fortuné, który "kradnie" cenne sekundy.

85
    McArthur zderza się z zawodnikiem City, któremu pojawiła się krew z łuku brwiowego. Żółta kartka także dla Džeko w tej sytuacji!

84
    Džeko wyskakuje najwyżej do piłki i strzela głową! Carson już odprowadzał tylko piłkę wzrokiem, ale ona leci tuż obok słupka!

83
    Kolejna akcja ofensywna kończy się wybiciem piłki przez defensorów Wigan, którzy dwoją się i troją! Manchester ponawia akcje z sekundy na sekundę!

82
    Zdecydowanie dzieje się na Etihad Stadium! Tu wszyscy wierzą w doprowadzenie do remisu! Czas ucieka!

81
    Co to się stało?! Piękne nagranie futbolówki w pole bramkowe Carsona, Džeko już miał strzelać do bramki, ale w ostatniej sekundzie przeszkodził mu obrońca i piłka leci nad bramkę z najbliższej odległości!

80
    Rzut rożny dla City na 10 minut przed końcem spotkania. Dośrodkowanie przelatuje bez dotknięcia żadnego zawodnika i pod linią boczną zgarnia je zawodnik City.

78
    Jeśli Manchester odpadnie, to nie będzie mógł sobie odmówić walki w końcówce! No właśnie, tylko, czy nie za późno na walkę!

77
    Milner ukarany kartką za przerwanie akcji Athletic. Dalej cała jedenastka Wigan broni sie na swojej połowie.