Polska – Cypr 2:2 (koniec)
Polska
2:2 (1:0)
Cypr
Piątek 14.03.2014, 18:00 • Hala widowiskowo-sportowa, Tychy • Reprezentacja Polski

Za wspólnie spędzony czas serdecznie dziękujemy i życzymy wszystkim miłego wieczora! (19:34:45)

Mecz zakończył się wynikiem 2:2! Po pięknym widowisku, wspaniałych emocjach i cudownym dopingu z trybun Polacy niestety tylko remisują z Cyprem!

39:56
    Róg dla Polaków!

39:50
    Alexiou uderza i paruje piłkę na rożny nas golkiper!

39:28
    Po rzucie rożnym uderzenie Sobalczyka minimalnie mija bramkę!!!

39:26
    Polacy grają rzut rożny!

39:26
    Czas dla Reprezentacji Polski.

39:26
    Paweł Budniak źle przyjmuje piłkę i mamy rzut rożny dla naszych!

39:11
    Mariusz Milewski centruje w pole karne Cypryjczyków, jednak nikt nie potrafił zamknąć tej wrzutki!

38:47
    Aut dla Biało-Czerwonych z wysokości środka boiska.

38:41
    Teraz Polacy grają o pełną pulę i rozgrywają piłkę na połowie rywali.

38:11
    Gol dla Cypru!
    Po strzale w poprzeczkę skuteczną dobitką popisuje się ANASTASIOS SKAMPYLIS!!!

37:32
    Grę z własnej połowy rozpoczynają Cypryjczycy, kolejny raz próbują zaskoczyć Polaków.

37:04
    Polacy starają się uspokoić grę.

36:59
    Żółta kartka dla Omirou za przeszkadzanie naszemu golkiperowi w zwolnieniu piłki z rąk.

36:23
    Cypryjczycy zamknęli nas na naszej połowie!

35:39
    Uderzenie na opuszczoną, cypryjską bramkę z własnej połowy zawodnika reprezentacji Polski minimalnie mija cel!