Polska – Cypr 2:2 (koniec)
Polska
2:2 (1:0)
Cypr
Piątek 14.03.2014, 18:00 • Hala widowiskowo-sportowa, Tychy • Reprezentacja Polski

W ostatnich spotkanich podopieczni Andrea Bucciola ograli przeciwników z Mołdawii, Norwegii i Walii podczas styczniowego turnieju. Tym razem będą mieli okazję rywalizacji z drużyną Cypru.

W rankingu światowym Polska zajmuje 37. miejsce. Ich sobotni rywale znajdują się na 86. lokacie. Jednak nie można być pewnymi gładkiego zwycięstwa Biało-Czerwonych, gdyż w ostatnich spotkaniach Cypryjczycy pokazali, że potrafią grać w piłkę.

W środę i czwartek oba zespoły miały okazję poznać hale najbliższych rywalizacji. Na przemian treningi reprezentacji narodowych odbywały się w Bojszowicach oraz w Tychach.

Warto dodać, że bilety wstępu na piątkowy mecz są darmowe, także kto ma możliwość dojazdu na tyską hale, ten powinien dopingować tam na miejscu naszych reprezentantów!

Gorąco zapraszamy na relację prosto z tyskiej Hali Sportowej już w najbliższy piątek od godziny 18:00!

Obie reprezentacje wychodzą właśnie na boisko.

Odgrywany jest właśnie hymn narodowej reprezentacji Cypru!

I rozbrzmiał na tyskiej hali sportowej Marszałek Dąbrowskiego!

1

0:12
    Grę rozgrywają na własnej połowie gracze reprezentacji Polski.

0:15
    Pierwszy faul Cypryjczyków.

0:30
    Od bramki grę wznawia bramkarz przyjezdnej reprezentacji.

0:40
    Groźna akcja zawodników reprezentacji Cypru zakończona niecelnym podaniem.

1:15
    Rzut rożny dla reprezentacji Polski.

1:30
    Pierwsze przewinienie Polaków.

2:00
    Brzenk rozpoczyna grę od własnej bramki.

2:20
    Cypryjczycy spokojnie rozgrywają piłkę w okolicach środka boiska.

2:35
    Póki co nie zarysowała się wyraźna przewaga żadnej reprezenacji.

2:51
    Pierwszy strzał w spotkaniu – swoich sił próbował Igor Sobalczyk, jednak piłka przelatuje nad poprzeczką!

3:21
    Strata Mikołajewicza na połowie rywala, jednak bez poważniejszych konsekwencji.

3:41
    Tym razem Georgios próbował dobrze dograć w nasze pole karne, jednak piłke przełapuje nasz bramkarz.

4:02
    Faul Geperta w ataku.

4:13
    Słowna reprymenda dla Cypryjczyka po faulu na Gepercie.

4:28
    Aut dla Polaków na połowie rywala.

4:36
    Mocny strzał Geperta z lewego narożnika pola karnego wyłapany przez bramkarza Cypryjczyków.

4:48
    Christodolou Christos ukarany żółtą kartką za rozegranie rzutu wolnego bez gwizdka.

5:21
    Rzut rożny dla Cypru.

5:51
    IGOR SOBALCZYK zdobywa bramkę mierzonym strzałem zza pola karnego!!!

6:20
    Polacy w natarciu, nie dają wyjść Cypryjczykom z ich własnej połowy.

6:49
    Kolejny rożny dla Cypru, po zablokowanym strzale Christodolou.

7:39
    Dobry strzał Smiałkowskiego pięknie broni bramkarz z Cypru!

7:40
    Polacy kontrolują przebieg gry i rozgrywają spokojnie piłkę na połowie rywala.

8:11
    Faulowany Paweł Budniak.

8:41
    Piękny strzał Milewskiego zza pola karnego trafia w słupek!

9:30
    Cypryjczycy dłużej utrzymują się przy piłce i starają się zagrozić polskiej bramce.

9:28
    Kubik dobrze rozgrywał piłkę na ścianę z współpartnerem z drużyny, jednak nie zdołał oddać strzału.

9:57
    Akcję jeden na jeden z obrońcą wygrał Michał Kubik, jednak uderzył obok bramki!

10:11
    Leivadiodis fauluje na połowie Polaków.

10:30
    Gracze przyjezdnej reprezentacji mają już na koncie 4 przewinienia. Dobry strzał oddaje Mikołajewicz, jednak spokojnie broni Skampylis.

11:14
    Piłka uderza w sufit po wybiciu piłki przez zawodnika cypryjskiej reprezentacji.

11:50
    Polacy przejmują piłkę po niedokładnym podaniu zawodnika Cypru.

12:31
    Daniel Krawczyk wymusił błąd rywala i Polacy rozpoczną grę od autu.

12:50
    Omirou źle wyprowadza kontrę Cypryjczyków.

12:55
    Czas bierze trener reprezentacji Polski.

12:55
    Gra zostaje wznowiona przez Polaków.

13:30
    Igor Sobalczyk niecelnie podaje długim zagraniem do przodu i piłkę w rękach ma bramkarz.

13:47
    I prosta strata reprezentantów Cypru.

14:35
    Polacy rozgrywają piłkę po lini pola karnego rywali.

14:46
    Mocny strzał Sobalczyka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

14:53
    Zablokowany strzał Budniaka i mamy rzut rożny.

15:02
    Po szybkiej kontrze w słupek z najbliższej odległości trafia Papadopoulos!

15:28
    Mariusz Milewski uderza z woleja po dośrodkowaniu z rzutuy rożnego, jednak skutecznie interweniuje bramkarz przyjezdnych!

16:02
    Słychać piękny doping kibiców z tyskiej hali sportowej – oby tak dalej!!!

16:25
    Mocny strzał po ziemi Kouloumbrisa pewnie wyłapuje Brzenk.

17:07
    Dalekie podanie Skampylisa do przodu nie zostaje przejęte przez jego współpartnera.

17:51
    Indywidualna akcja Michała Kubika zakończona celnym, mocnym strzałem, jednak piękna parada Skampylisa zapobiega stracie drugiej bramki przez Cypr!

18:30
    Daniel Krawczyk dobrze przejął piłkę w środku pola i kreuje naszą akcję.

19:05
    Dobra, koronkowa akcja Polaków, jednak nie zakończona uderzeniem na bramkę Skampylisa.

19:30
    Ioannou próbował strzałem piętką zaskoczyć naszego bramkarza, jednak Brzenk nie dał się pokonać!

19:42
    Mikołajewicz dobrze wychodził na czystą pozycję, jednak bramkarz Cypryjczyków pięknie zażegnuje niebezpieczeństwo!

Po pierwszej odsłonie spotkania futsalowa reprezentacja Polski wygrywa z Cypryjczykami 1:0 po bramce Igora Sobalczyka w szóstej minucie spotkania. Optyczna przewaga Polaków, którzy utrzymywali się przez większość czasu pierwszej połowy przy piłce, jednak Cypryjczycy niejednokrotnie również próbowali się odgryzać groźnymi akcjami. Z niecierpliwością czekamy na drugą połowę!

Zespoły pojawiają się powoli za boisku, za chwilę zaczniemy drugą połowę spotkania.

21

20:10
    Aleksiou strzela głową nad poprzeczką po zagraniu od własnego bramkarza w nasze pole karne.

20:31
    Dominik Śmiałkowski minimalnie nie zdążył od współpartnera i nie umieścił piłki w bramce!

21:03
    Druga bramka IGORA SOBALCZYKA!!! Po zwodzie strzela między nogami obrońcy i obok bezradnego bramkarza przyjezdnych!!!

21:26
    Gol dla Cypru!
    Po fatalnym błedzie naszej defensywy, bramkę strzela ALEXIOU GEORGIOS!!!

21:54
    Christodoulou traci piłkę i teraz nasza reprezentacja rozgrywa ją na połowie rywali.

22:32
    Po faulu na naszym zawodniku żółtą kartką ukarany Christodoulou.

22:51
    Zablokowane podanie Sobalczyka i wznowimy grę od autu.

22:57
    bardzo dobra interwencja Brzenka na przedpolu własnego pola karnego!

23:04
    Pierwszy faul reprezentacji Polski w drugiej połowie.

23:25
    Rzut rożny dla Polaków.

23:40
    Cypryjczycy konstruują akcję od własnej połowy.

24:06
    Drugie przewinienie Polaków.

24:31
    Toumazis wznawia grę z autu.

24:46
    Tomasz Dura faulowany i wznowimy grę z rzutu wolnego.

24:59
    Piękny strzał Artura Popławskiego ląduje na poprzeczce po interwencji Skampylisa!!

25:21
    Kouloumbris i Toumazis strzelali na Polską bramkę, jednak przy pierwszej próbie pięknie broni Brzenk, a drugi strzał wylądował na słupku!!!

25:59
    Zle przyjęcie piłki przez Toumazisa i piłka dla Biało-Czerwonych.

26:30
    Dobry strzał Budniaka z dystansu broni Cypryjczyk stojący w bramce.

26:59
    Mocny strzał z daleka Milewskiego pewnie broni Skampylis.

27:15
    Polacy wznawiają grę z autu na połowie rywala.

27:37
    Budniak z dystansu i kolejny raz broni nogami Skampylis.

27:42
    Kolejny, trzeci faul Polaków.

28:00
    Strzał Budniaka z ostrego kąta ląduje na bocznej siatce bramki cypryjskiego zespołu.

28:41
    Polacy spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

28:58
    Dwa mocne strzały Sobalczyka, jednak bez trzeciej bramki dla naszego zespołu!

29:21
    Yazmadjian mocno uderza z prawego skrzydła – dobrze broni Brzenk!

30:34
    Strata Cypryjskich zawodników podczas zaczepnej akcji na połowie Polaków.

31:27
    Yazmadjian kolejny raz z podobnej pozycji uderza, jednak nasz golkiper wybija piłkę na rożny.

32:43
    Alexiou w świetnej sytuacji, jednak jego strzał mija polską bramkę!!

32:15
    Po świetnym podaniu Popławski nie zdołał oddać dobrego strzału z powietrza i piłkę przejmuje Skampylis.

32:26
    Nieudana akcja i strata piłki przez Popławskiego.

32:57
    Kolejny mocny strzał Popławskiego przelatuje nad poprzeczką bramki rywali.

33:30
    Udana akcja Popławskiego w obronie.

33:36
    Tomasz Dura wybija piłkę głową na rożny.

33:38
    Kouloumbris uderza z woleja, jednak wysoko nad poprzeczką polskiej bramki.

34:02
    Polacy wyszli z kontrą 3 na 1, jednak uderzenie Dury świetnie broni cypryjski bramkarz!

34:04
    Uderzenie Popławskiego przelatuje tuż obok bramki.

34:59
    Mocne uderzenie Śmiałkowskiego mija bramkę Skampylisa o parę centymetrów!

34:59
    Czas dla Cypryjczyków.

35:00
    Grę wznawia bramkarz z Cypru.

35:30
    Cypryjczycy pięcioma zawodnikami na połowie Polaków.

35:39
    Uderzenie na opuszczoną, cypryjską bramkę z własnej połowy zawodnika reprezentacji Polski minimalnie mija cel!

36:23
    Cypryjczycy zamknęli nas na naszej połowie!

36:59
    Żółta kartka dla Omirou za przeszkadzanie naszemu golkiperowi w zwolnieniu piłki z rąk.

37:04
    Polacy starają się uspokoić grę.

37:32
    Grę z własnej połowy rozpoczynają Cypryjczycy, kolejny raz próbują zaskoczyć Polaków.

38:11
    Po strzale w poprzeczkę skuteczną dobitką popisuje się ANASTASIOS SKAMPYLIS!!!

38:41
    Teraz Polacy grają o pełną pulę i rozgrywają piłkę na połowie rywali.

38:47
    Aut dla Biało-Czerwonych z wysokości środka boiska.

39:11
    Mariusz Milewski centruje w pole karne Cypryjczyków, jednak nikt nie potrafił zamknąć tej wrzutki!

39:26
    Paweł Budniak źle przyjmuje piłkę i mamy rzut rożny dla naszych!

39:26
    Czas dla Reprezentacji Polski.

39:26
    Polacy grają rzut rożny!

39:28
    Po rzucie rożnym uderzenie Sobalczyka minimalnie mija bramkę!!!

39:50
    Alexiou uderza i paruje piłkę na rożny nas golkiper!

39:56
    Róg dla Polaków!

Mecz zakończył się wynikiem 2:2! Po pięknym widowisku, wspaniałych emocjach i cudownym dopingu z trybun Polacy niestety tylko remisują z Cyprem!

Za wspólnie spędzony czas serdecznie dziękujemy i życzymy wszystkim miłego wieczora! (19:34:45)