Śląsk – Zagłębie L. 1:0 (koniec) | Jagiellonia – Piast 4:3 (koniec) | Legia – Zawisza 2:0 (koniec)
Legia Warszawa
2:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz
Sobota 26.04.2014, 20:30 • Stadion Wojska Polskiego, Warszawa • PKO Ekstraklasa

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne emocję z T-Mobile Ekstraklasą na lajfy.com! (22:40:37)

Legia Warszawa dominowała na boisku i z cierpliwością dążyła do złamania dobrze grającej dziś defensywy Zawiszy Bydgoszcz. Udało im się to dwukrotnie: w 70. minucie za sprawą Michała Żyry oraz w 88. minucie bramkę po dłuższej przerwie zdobył Marek Saganowski! Goście nastawili się dziś na kontry i byli głęboko cofnięci do defensywy. Legia wypunktowała dziś swojego przeciwnika i zasłużenie sięgnęła po komplet punktów.

90 + 2
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przynosi zagrożenia pod bramką Zawiszy Bydgoszcz.

90 + 1
    Kuciak z łatwością wyłapuje niedokładne podanie w kierunku Wójcickiego. Długie podanie bramkarza Legii przechwytują goście.

90
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Michał Żyro, na boisku pojawia się Hélio Pinto.

90
    Sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry 2. minuty.

89
    Żółtą kartkę otrzymał Marek Saganowski (Legia Warszawa). Zawodnik Legii celebrował strzelenie bramki zdjęciem koszulki.

88
    Gol dla Legii!
    Bramkę zdobył SAGANOWSKI. Michał Żyro zabawił się z prawej strony z Ziajką i zagrał mocne podanie w pole karne. W nim najlepiej odnalazł się przed chwilą wprowadzony MAREK SAGANOWSKI, który podwyższa wynik spotkania.

87
    Alvarinho złapany na pozycji spalonej przez arbitra liniowego.

86
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Ondrej Duda, na boisku pojawia się Marek Saganowski.

86
    Strzał z rzutu wolnego Brzyskiego nie zagroził bramce bydgoskiego Zawiszy.

85
    Groźnie faulowany tuż przed polem karnym Zawiszy jest Radović.

83
    Kadu trafia nieczysto w piłkę. Mogło to być bramka wyrównująca.

81
    Zmiana w drużynie Zawisza Bydgoszcz: z boiska schodzi Piotr Petasz, na boisku pojawia się Álvarinho.
    Zmiana w drużynie Zawisza Bydgoszcz: z boiska schodzi Luís Carlos, na boisku pojawia się Jorge Kadú.

80
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Brzyskiego głową w poprzeczkę trafia Jodłowiec!

79
    Wszyscy zawodnicy zostali ukarani żółtymi kartkami przy jednej sytuacji. Ziajka dopuścił się ostrego faulu. Natomiast kolejna dwójka została ukarana żółtymi kartkami za dyskusje z arbitrem.

78
    Faulu w ataku dopuszcza się Lewczuk. Obrońca Zawiszy nieprzepisowo zatrzymuje Brzyskiego.