Bayern – Werder 5:2 (koniec) | Wolfsburg – Freiburg 2:2 (koniec) | Hoffenheim – Eintracht 0:0 (koniec)
Mainz – 1. FC Nurnberg 2:0 (koniec) | Hertha – Braunschweig 2:0 (koniec) | Bayer – Borussia D. 2:2 (koniec)
Bayern Monachium
5:2 (1:2)
Werder Brema
Sobota 26.04.2014, 15:30 • Allianz Arena, Monachium • Niemiecka Bundesliga

Za nami ciekawy mecz w Monachium. Bayern chociaż do przerwy przegrywał 1:2 w drugiej połowie widocznie poprawił grę i wpakował Werderowi jeszcze cztery gole. Widać jednak było, że gospodarze byli już myślami przy wtorkowym spotkaniu z Realem w Lidze Mistrzów.

Dziękuję Państwu za relację i zapraszam na inne transmisje. (17:21:05)

Niecodziennie spotykana sytuacja. Arbiter nic nie doliczył do podstawowego czasu gry.

88
    Tym razem z dystansu próbował uderzać Schweinsteger, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Wolf zacznie od bramki.

88
    Uderzenie z dystansu Arjena Robbena, ale blokowane. Kolejny w dniu dzisiejszym korner dla Bayernu Monachium.

87
    Kolejna składna akcja Bayernu. W polu karnym był Gotze, który chwilę przetrzymał piłkę, jednak potem podał niecelnie. Futbolówka w rękach Wolfa.

86
    Ostatnie minuty spotkania. Wyraźnie widać, że Bayern ma jeszcze ochotę na gola. Czy Bawarczykom uda się ta sztuka?

84
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Robbena w polu karnym Werderu był Muller, który główkował, ale tylko w poprzeczkę!

83
    Ostatnia zmiana w Werderze. Kroos wchodzi na boisko za Aarona Hunta.

83
    Lewą stroną przedzierał się Elia. Został jednak skutecznie zatrzymany przez defensorów Bayernu. Neuer zaczyna od bramki.

82
    Tymczasem widzimy, że do wejścia na boisko przy linii bocznej boiska szykuje się Felix Kroos. Brat grającego w Bayernie Toniego.

81
    Lahm podaje ładnie do Robbena, który chciał dogrywać w pole karne, ale został zablokowany. Korner dla gospodarzy.

79
    Zdecydowana przewaga teraz Bayernu Monachium. Bawarczycy teraz cały czas pod bramką Werderu Brema.

78
    Piłka trafia w pole karne do Ribery'ego, który decyduje się na strzał, ale piłka po rykoszecie wychodzi na korner.

76
    Żółtą kartką ukarany został Caldirola.

76
    Kolejna zmiana w Bayernie. Contento wchodzi na boisko za Alabę.

74
    Gol dla Bayernu!
    Cóż za wejście na boisko! ARJEN ROBBEN przebiegł około osiem metrów wzdłuż linii pola karnego i potem zdecydował się na precyzyjny strzał po ziemi przy słupku!

73
    Druga zmiana również w zespole Bayernu. Robben wchodzi na boisko za Dante.

72
    Na uderzenie z linii pola karne zdecydował się zawodnik Werderu, jednak dobrze ten strzał broni Neuer.

Tomek

Gole: 20. Ribery, 53. Pizarro, 57. Pizarro, 61. Schweinsteiger, 74. Robben – 10. Gebre Selassie, 36. Hunt

Kartki:   38. Muller (BAY) – 76. Caldirola (WER)

Bayern Monachium: Neuer, Boateng, Alaba (76. Contento), Dante (73. Robben), Schweinsteiger, Ribéry, Javi Martínez, Götze, Weiser (46. Lahm), Pizarro, Müller.
    Zmiany: Mandžukić, Robben, Lahm, Contento, Raeder, Kroos.

Werder Brema: Wolf, Prödl, Gebre Selassie, Caldirola, García, Makiadi (55. Ignjovski), Fritz, Hunt (83. Kroos), Junuzović, Bargfrede, Di Santo (71. Ignjovski).
    Zmiany: Mielitz, Lukimya, Elia, Ignjovski, Kroos, Petersen, Zander.

Sędziowie: Guido Winkmann