Arka – GKS Bełchatów 1:1 (koniec) | Flota – Olimpia G. 0:0 (koniec) | Wisła Pł. – Termalica 1:1 (koniec)
Sandecja – Chojniczanka 1:1 (koniec) | GKS K. – Stróże 2:2 (koniec) | Miedź – Dolcan 0:3 (koniec)
Wisła Płock
1:1 (0:0)
Bruk-Bet Termalica
Sobota 26.04.2014, 17:00 • Stadion im. Kazimierza Górskiego, Płock • Fortuna 1 Liga

Koniec! Po bardzo ciekawym widowisku Wisła Płock remisuje z drużyną Termaliki 1:1 i musi się zadowolić podziałem punktów. Dziękujemy za uwagę. (18:52:47)

90+4

90
    Mamy aż cztery dodatkowe minuty, które dolicza Pan Jarosław Rynkiewicz. Wszystko to przez obecny wynik, który może się zmienić.

88
    Dosłownie ostatnie minuty przed nami, a my nadal czeka my na kolejne trafienia. Obecnie bliższa zwycięstwa jest ekipa z Płocka.

86
    Janus nieco pogubił się przy próbie przejęcia niedokładnej piłki i wylatuje z nią poza linię końcową boiska. Od bramki zacznie Nowak.

83
    I po zmianach. W Wiśle zobaczymy na murawie teraz Taara, który ma zastąpić na środku boiska Burkhardta.

82
    Goście przejmują wyraźnie inicjatywę i bezlitośnie atakują bramkę Wisły. Ekipa z Płocka jak na razie stara się tylko odepchnąć nacisk.

80
    I ostatnia rotacja w barwach gości. Pawlusiński wejdzie w zamian za zmęczonego już Ceglarza.

77
    Gol dla Termaliki!

Podanie do KRZYSZTOFA KACZMARCZYKA, który z linii pola karnego, płaskim strzałem pokonuje Kiełpina! Mamy remis!

75
    Burkhardt decyduje się na faul taktyczny, który ma zatrzymać kontrę rywali, ale nie uniknie on kary.

75
    Do końca spotkania pozostało nieco ponad piętnaście minut. Czy Termalica zdoła odrobić jednobramkową stratę, a może pokusi się jeszcze o zwycięstwo?

73
    Zmiana dla obu drużyn. Kujawa w zamian za Foszmańczyka u gości i Kiełpin za Szczepankiewicza.

71
    Po chwili ten sam piłkarz zatrzymuje bezradnie rywala podczas kontry i to będzie żółtko.

71
    Fatalne wybicie defensorów, piłka unosi się ku górze i spada na nogę Plevy, który bez przyjęcia trafia prosto w słupek!

69
    Gol dla Wisły Płock!

Do piłki z dużym spokojem podchodzi MARCIN KRZYWICKI i pakuje piłkę do siatki obok bezradnego Nowaka!

68
    Magdoń wbiega w pole karne gości i zostaje przewrócony! Sędzia podbiega i wskazuje na jedenasty metr! Rzut Karny!

66
    Kacprzycki kończy na dziś zmagania w ekipie Wisły, a jego miejsce zamie teraz Kaczmarek.

64
    Magdoń blokuje strzał Ceglarza, a po chwili wybija piłkę z pola karnego po centrze przeciwnika. Bardzo dobre spotkanie w jego wykonaniu.

Gole: 69. Krzywicki – 77. Kaczmarczyk

Kartki:   43. Góralski (PLO), 75. Burkhardt (PLO) – 34. Sołdecki (BRK), 51. Fryc (BRK), 71. Pleva (BRK)

Wisła Płock: Szczepankiewicz (73' Kiełpin) – Stefańczyk, Magdoń, Sielewski, Hiszpański – Góralski, Wlazło, Janus, Burkhardt (83' Taar), Kacprzycki (66' Kaczmarek) – Krzywicki

Rezerwowi: Kiełpin, Dombrowski, Grudzień, Hempel, Kaczmarek Sekulski.

Bruk-Bet Termalica: Nowak – Fryc, Czerwiński, Kopacz, Jarecki – Biskup, Pleva, Sołdecki (37' Kaczmarczyk), Ceglarz (80' Pawlusiński) – Foszmańczyk (73' Kujawa), Drozdowicz

Rezerwowi: Pochroń, Kaczmarczyk, Kiełb, Kogut, Kujawa, Pielorz, Pawlusiński

Sędziowie: Jarosław Rynkiewicz (Zielona Góra)