Arka – GKS Bełchatów 1:1 (koniec) | Flota – Olimpia G. 0:0 (koniec) | Wisła Pł. – Termalica 1:1 (koniec)
Sandecja – Chojniczanka 1:1 (koniec) | GKS K. – Stróże 2:2 (koniec) | Miedź – Dolcan 0:3 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
1:1 (0:1)
Chojniczanka Chojnice
Sobota 26.04.2014, 17:00 • Stadion im. Ojca Władysława Augustynka, Nowy Sącz • Fortuna 1 Liga

Spotkanie zostało rozegrane w atmosferze ogólnej nienawiści dedykowanej sędziemu. Mecz był jednak wyrównany i obie drużyny zasłużyły na punkty. Z deszczowego Nowego Sącza dziękuje za wspólne śledzenie tego meczu Robert Jojczyk. Miłego weekendu! (18:53:48)

90+3

90+3
    Ostatnie sekundy tego spotkania.

90+2
    Bramkarz Chojniczanki ukarany żółtą kartką za zbyt długie wznawianie gry.

90+1
    Zdecydowanie ruszają do ataku Chojniczanie, wszyscy teraz na połowie Sandecji.

90
    Arbiter główny spotkania dolicza przynajmniej 3 minuty do podstawowego czasu gry.

88
    Cóż ten sędzia dzisiaj wyprawia? Ewidentny faul na Iwanieckim, być może zasługujący na czerwoną kartkę, a Pan Michał Zając nawet nie wstrzymuje gry! Apogeum zostało chyba właśnie osiągnięte, a czara goryczy się przelała. Kibice nie zostawiają na nim suchej nitki, co i tak jest trudne, zważywszy na deszczową pogodę.

87
    Frańczak w indywidualnej akcji prawą stroną zdecydował się na strzał, który przemknął obok bramki Szymańskiego.

86
    Duda zagrywał do Mikołajczyka po tym, jak odebrał piłkę Urbanowi.

84
    Mysona przeszkodził Traore w przyjęciu piłki po wyrzucie z autu, która po tym, jak dotknęła zawodnika Sandecji opuściła plac gry.

83
    Walka w środkowej strefie boiska.

81
    Dośrodkowanie z prawej strony Dudy zamykał Iwanicki, który oddał strzał głową! Pewnie piłkę złapał jednak Cabaj.

80
    Zamknięci teraz goście na swojej połowie, ba, w swojej szesnastce. Trzeci korner z rzędu dla Sandecji.

80
    Będzie kolejny rożny, zmienia się tylko strona wykonywania.

79
    Rożny z prawej strony dla gospodarzy, do piłki podchodzi Mójta.

78
    Grzeszczyk sygnalizował, że był faulowany, jednak arbiter puszcza grę.

77
    Okazja dla Sądeczan, ale faulował Traore w polu karnym.

75
    Za mocne podanie w kierunku Traore, piłka opuszcza plac gry. Szymański zafundował sobie wycieczkę daleko poza pole gry w poszukiwaniu piłki, podczas gdy druga czekała obok lewego słupka jego bramki, na co sędzia nie zareagował...