Radomiak – Motor 4:2 (koniec) | Siarka T. – Legionovia 4:1 (koniec)
Radomiak Radom
4:2 (3:1)
Motor Lublin
Sobota 26.04.2014, 16:00 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • 2 Liga Wschodnia

Koniec meczu! Radomiak wygrał świętą wojnę i zachował cień szansy na utrzymanie. Piłkarze Motoru są załamani. Radomiak Radom – Motor Lublin 4:2. (17:53:45)

90+3

90+2
    Kamil Wolski ukarany żółtą kartką.

90+1
    Patryk Wolski zmienia Krystiana Putona.

90
    Jeszcze rzut wolny dla gości. Niepewnie interweniował Michał Kula, jednak radomianie zdołali wybić piłkę.

89
    Minuta do końca. Motor jeszcze stara się poderwać do gry! Czy wystarczy czasu gościom?

88
    Szymon Stanisławski łapie kolejne minuty w II lidze. Zmieniony zostaje Marcin Orłowski – bohater meczu.

87
    Wolski ładnie rozegrał piłkę z Gąsiorowskim, jednak w polu karnym Radomiaka najwyżej wyskoczył Maciej Świdzikowski.

86
    A jednak nie! Trzech na dwóch wychodził teraz Radomiak, jednak Brągiel nie potrafił wygrać pojedynku jeden na jeden z Przemysławem Frąckowiakiem!

85
    Pięć minut do końca meczu. Tempo gry odrobinę siadło. Czy piłkarze pogodzili się już z wynikiem?

84
    Lublinianie próbowali teraz uderzać z dystansu, jednak tym razem Wrzesiński nie uderzył zbyt celnie. Od bramki zacznie Kula.

83
    Motor w ataku. To prawą, to lewą stroną atakują przyjezdni. Czy są w stanie trafić jeszcze dwa razy?

82
    Marek Masiuda wchodzi jednak na murawę. Zmienia Krzysztofa Filipka.

81
    Radomiak wychodził kontrą trzech na dwóch, jednak Orłowski był na pozycji spalonej. Od rzutu wolnego zaczną goście.

80
    Kartka dla Krzysztofa Filipka. Brzydki faul od tyłu napastnika Radomiaka.

79
    Niewiele ponad dziesięć minut do końca meczu. "Motorowcy" starają się jeszcze nawiązać walkę. Prawdziwe show w Radomiu!

78
    Radomiak cofnął zmianę. Nie wejdzie na boisko awizowany Marek Masiuda.

77
    Motor miał teraz rzut wolny czterdzieści metrów od bramki Michała Kuli. Dośrodkowanie w pole karne, jednak nie potrafił zamknąć akcji żaden z graczy gości.

76
    gor Migalevskyy schodzi z boiska. Zmienia go młody Kamil Wolski.

Bartosz Biernacki

Gole: 4. Marcin Orłowski, 17. Bartosz Jaroch, 34. Marcin Orłowski, 71. Łukasz Białożyt – 19. Maciej Tataj, 68. Konrad Wrzesiński

Kartki:   80. Krzysztof Filipek (RAD) – 66. Arkadiusz Lewiński (MOT), 90+2. Kamil Wolski (MOT)

Radomiak Radom: Michał Kula – Bartosz Jaroch, Maciej Świdzikowski, Michał Markowski, Jakub Cieciura – Krystian Puton (90+1' Patryk Wolski), Mateusz Orzechowski, Łukasz Białożyt, Dariusz Brągiel – Krzysztof Filipek (82' Marek Masiuda), Marcin Orłowski (88' Szymon Stanisławski).
    Zmiany: Piotr Banasiak, Piotr Robakowski, Marek Masiuda, Damian Szewczyk, Grzegorz Wojdyga, Patryk Wolski, Szymon Stanisławski.

Motor Lublin: Przemysław Frąckowiak – Damian Falisiewicz, Piotr Karwan, Aleksander Komor, Mateusz Pałowicz – Damian Jaroń (46' Konrad Gąsiorowski), Marius Stanaitis (40' Patryk Koziara), Arkadiusz Lewiński, Konrad Wrzesiński – Maciej Tataj, Igor Migalevskyy (76' Kamil Wolski).
    Zmiany: Paweł Lipiec, Dawid Ptaszyński, Marcin Zontek, Kamil Wolski, Maciej Zieliński, Przemysław Gąsiorowski, Patryk Koziara.

Sędziowie: Grzegorz Jabłoński (Kraków)