Piast – Śląsk 0:0 (koniec) | Lechia – Legia 0:1 (koniec) | Wisła K. – Pogoń 5:0 (koniec)
Lechia Gdańsk
0:1 (0:0)
Legia Warszawa
Sobota 03.05.2014, 18:00 • PGE Arena, Gdańsk • PKO Ekstraklasa

Koniec! Legia po akcji, w której wcześniej na spalonym był Bereszyński, zdobywa upragnioną bramkę i wygrywa z Lechią komplet punktów! (19:54:08)

90+3

90+1
    Ojamaa musi w końcówce jeszcze zejść z boiska zdaniem trenera, a czas swój otrzymuje Jodłowiec.

90
    Zmiana dla Lechii. Deleu kończy zawody, a szanse na swoje pięć minut dostaje Madera.

90
    Vranješ decyduje się uderzyć z 30.metrów i piłka jakimś cudem nie wlatuje do siatki! To mogła być piękna bramka!

88
    Ostatnie minuty spotkania i teraz możemy się zastanowić nad tym, ile minuty zostanie doliczonych. Tym razem prawdopodobnie ujrzymy 120 sekund.

85
    Nie ma jednak lekko. Sadajev nieprzepisowo pogrywa sobie z przeciwnikiem i sędzia pozostaje bezlitosny.

85
    I kolejna rotacja. Wiśniewski gotowy do wejścia w zamian za zmęczonego Grzelczaka.

84
    Deleu szarpał się teraz z Ojamaą i zostaje ukarany, ale rywal też chyba oberwie. Tak jest Ojamaa także ogląda kartkę.

83
    No i teraz zmiana dla Legii. Duda, jako strzelec bramki żegna się z murawą, a jego miejsce zajmie Saganowski.

81
    Zmiana dla gospodarzy. Tuszyński kończy na dziś zawody, a teraz będziemy mieli popis Frankowskiego.

80
    Janicki się specjalnie teraz nie popisał i on również musi zostać ukarany. To będzie żółta kartka.

78
    Bąk wychodzi z bramki, przez co Radović z daleka stara się lobować, ale chyba za bardzo chciał i robi to bardzo niecelnie.

77
    Za moment spodziewamy się kolejnej rotacji w składzie Legii. Z boku boiska widać kilkoro piłkarzy, którzy już wcześniej zaczęli rozgrzewkę.

75
    Żółtko dla Brzyskiego, który taktycznie zatrzymał rywala podczas kontry dla Lechii Gdańsk.

73
    Gol dla Legii!

Słupek ONDREJA DUDY, a po chwili dobre dośrodkowanie z lewej strony i tym razem gracz warszawskiej Legii już się nie myli, uderzając z główki!

72
    Zagranie do Dudy, który jeszcze na linii pola bramkowego uderza na bramkę rywali. Zbyt lekko i do tego po ziemi.

71
    Mógł teraz zaskoczyć rywali Radović, ale i on był na spalonym w trakcie podania od Kucharczyka. Zacznie spokojnie teraz Bąk.