Piast – Śląsk 0:0 (koniec) | Lechia – Legia 0:1 (koniec) | Wisła K. – Pogoń 5:0 (koniec)
Piast Gliwice
0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław
Sobota 03.05.2014, 15:30 • Stadion Miejski, Gliwice • PKO Ekstraklasa

Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (17:30:56)

Ostatni gwizdek sędziego w tym meczu! Bezbramkowy remis i obie drużyny dopisują sobie po punkcie! Zespół z Gliwic z dorobkiem 18 punktów pozostanie na czternastej pozycji. Z kolei wrocławianie awansują na jedenaste miejsce!

90+3

90+3
    Pich zagrywa piłkę wzdłuż pola karnego! Nikt nie zamykał tej akcji! Zmarnowana sytuacja przez graczy Śląska!

90+2
    Klepczyński ukarany kartką za grę na czas.

90+2
    Piłkarze Śląska tworzą być może ostatni atak pozycyjny w tym spotkaniu!

90
    Trzy minuty doliczone przed sędziego!

89
    Gospodarze rozpaczliwie się bronią przed naporem Śląska!

87
    Niezłe dośrodkowanie Dudu na głowę Paixao! Ten uderzył niedokładnie i piłka przeleciała nad poprzeczką.

86
    Nieudany strzał Dudu. Korner dla Śląska. Coraz mniej czasu mają obie drużyny na zdobycie zwycięskiej bramki!

85
    Potężne uderzenie Marco Paixao po ziemi! Dariusz Trela z problemami, ale łapie piłkę! Wciąż bez bramek!

83
    Trela znów ratuje swój zespół od utraty gola! Bramkarz Piasta instynktownie obronił nogą strzał rywala!

81
    Flavio Paixao schodzi z boiska. Na murawie melduje się Mateusz Machaj!

80
    Przygotowana kolejna zmiana w zespole z Wrocławia.

78
    Interwencja Klepczyńskiego. Od autu wznowią goście, choć defensor Piasta długo grał na czas.

77
    Gliwiczanie całkowicie zamknięci na własnej połowie! Nie dziwi ten fakt, bowiem gospodarze grają od 68. minuty meczu w osłabieniu!

75
    Adam Kokoszka ukarany kartką, a to oznacza, że defensor Śląska nie wystąpi w następnym meczu przeciwko Widzewowi!

74
    Ostatnia zmiana w zespole z Gliwic. Jurado schodzi z boiska, w jego miejsce wchodzi Carles Martinez.