Górnik Ł. – Chojniczanka 2:0 (koniec) | Miedź – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Okocimski – Stomil 0:1 (koniec)
Flota – Wisła Pł. 2:0 (koniec) | Dolcan – GKS Bełchatów 2:1 (koniec) | ROW Rybnik – Stróże 1:2 (koniec)
GKS K. – Termalica 1:1 (koniec) | Sandecja – GKS T. 0:1 (koniec) | Arka – Puszcza 3:2 (koniec)

faule: 14 – 24. (19:28:41)

Mecz miał wiele emocjonujących momentów, a w szczególności dobrze, że padły 3 bramki! Pierwsza część to dominacja gospodarzy, którzy nie dawali wielu szans rywalom. Druga, to już walka bełchatowian o wyrównanie, jednak jedna odsłona nie wystarczy! Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych na lajfy.com!

Ząbczanie "dowożą" prowadzenie do końca i wygrywają dzisiejsze – ważne – spotkanie z GKSem Bełchatów 2:1! Dolcan pozostaje więc w walce o awans do Ekstraklasy, a bełchatowianie stawiają się w coraz trudniejszej sytuacji!

90+3
    Ostatnia akcja meczu i szansa na gola dla GKSu! Humerski wychodzi z bramki i wydawało się, że był faulowany, ale arbiter nie gwizdał! Humerski, będąc na ziemi, broni uderzenie z dystansu! Koniec meczu!

90+3
    Kolejna kontra po stronie gospodarzy, ale zbyt niedokładne dośrodkowanie zgarnia Malarz, który szybko wyprowadza swój zespół do ataku.

90+1
    Akcja meczowa dla Dolcanu niewykorzystana! Znów wybiega za obrońców Piesio, który zagrywa równolegle w stronę Mazio! Basta wraca i świetnie wślizgiem, w ostatniej chwili, wybija piłkę na rzut rożny!

90
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89
    Nudnawa końcówka meczu, w których zdecydowanie brakuje prób strzałów. Wciąż nadzieję mają goście, którzy starają sie atakować, ale bez finału w postaci gola.

88
    Sporo przerw w ostatnich minutach. Jak nie zmiana, to kartka. Tak się stało również w tej akcji, gdzie faulował przy linii końcowej Flis – kartka!

87
    Zmiana w drużynie Dolcan Ząbki: z boiska schodzi Matuszek, na boisku pojawia się Tarnowski.

87
    Renusz padł, jak rażony piorunem w polu karnym Dolcanu i sędzia uznał, że próbował on wymusić rzut karny! Kończy się to żółtą kartką.

86
    Zakotłowało się w szesnastce Dolcanu, jednak w ostatniej chwili obrońcy oddalają grę! Chwilę potem ponawiają akcję przyjezdni, co kończy się znów kornerem.

86
    Łuszkiewicz wraca na murawę i już popisuje się ważną interwencją, po czym piłka ucieka za boisko. Stały fragment gry dla bełchatowian.

85
    Wracamy do gry! GKS w sposób fair oddaje piłkę i od autu rozpoczynają ząbczanie.

84
    Łuszkiewicz nabawił się jakiegoś urazu i medycy pojawiają się na boisku – chwila przerwy.

83
    Nie ma spalonego i Zjawiński ucieka obrońcom! Podaje do Piesio, który bije z dystansu z pierwszej piłki! Broni Malarz, jednak niepewnie przed siebie!

81
    W ostatnich minutach bardzo dużo przewinień po obu stronach. To z pewnością osłabia całe widowisko, które dzisiaj prezentuje się nieźle!

80
    Flis fauluje przy linii bocznej Piesio i to Dolcan ma rzut wolny i szansę na dobre dośrodkowanie, z którego jednak niewiele wyniknęło. 10 minut do końca + ewentualny doliczony czas gry!