Motor – Stal M. 0:1 (koniec) | Limanovia – Olimpia E. 1:1 (koniec) | Radomiak – Znicz 1:2 (koniec)
Stal Rz. – Olimpia Z. 0:3 (koniec) | Siarka T. – Wigry 0:3 (koniec) | Wisła Pu. – Łowicz 1:0 (koniec)
Concordia – Stal S. W. 0:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Garbarnia 2:0 (koniec) | Świt NDM – Legionovia 0:4 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
0:3 (0:1)
Wigry Suwałki
Środa 21.05.2014, 17:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2 Liga Wschodnia

Do zakończenia sezonu zostało 3 spotkania. Wszystko może się jeszcze wydarzyć, a emocje są gwarantowane. To wszystko z Tarnobrzega. Serdecznie zapraszam na relacje z meczów 2 Ligi Wschodniej do serwisu Lajfy.com (19:00:38)

Wigry świętują na boisku, znalazło się także 3 kibiców Wigier. Siarkowcy przegrywają 2 mecz z rzędu na własnym boisku.

Gwizdy żegnają piłkarzy Siarki Tarnobrzeg. Przegrywają i to zasłużenie. W drugiej połowie nie dali rady przebić się przez obronę Wigier, a zawodnicy z Suwałk wyczekali tarnobrzeżan i dopisali do swojego konta kolejne 2 bramki. Wigry odrabiają straty do Siarki i już mają tylko 1 punkt i włączają się na całego do walki o awans do I ligi.

90+2
    Na murawie leży Karankiewicz i nie wygląda, żeby chciał zbyt szybko wstać.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Wróbel (Siarka Tarnobrzeg).

90+1
    Popiela fauluje Karłowicza. Wigry grają do tyłu, szanując piłkę. Teraz Wróbel fauluje zawodnika z Suwałk...

90
    Sędzia doliczył 3 minuty.

89
    Siarka chciała grać, ale się nacięła. Wigry Suwałki zdecydowanie lepsze no i z zaangażowaniem. Czekali, czekali na tą drugą bramkę, później Siarka się otworzyła i wystarczyła jedna kontra by ustalić wynik tego spotkania. Kibice wychodzą ze stadionu.

88
    Gol dla Wigier!
    Druzgocąca kontra! Rzut karny źle wykonany przez Siarkowców, później piłki nie wybił na aut Koczon i 3 na 1 ruszyli zawodnicy Wigier. Melon bez szans, a piłkę do siatki pakuje SEBASTIAN RADZIO

87
    Siarka atakuje prawie całą drużyną. Czy nie za późno ? Róg dla Siarki.

86
    Piłka w pole karne przeleciała przez prawie wszystkich zawodników... prawie bo Popiela był ostatni i chyba nie spodziewał się piłki bo z 2 metrów wysoko nad poprzeczką. Jak takich sytuacji się nie wykorzystuje...

85
    W międzyczasie rzut wolny dla Siarki.

85
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Żebrowski, na boisku pojawia się Romachów.

84
    Z 16 metra huknął KAROL MACKIEWICZ!

83
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Luksys, na boisku pojawia się Jeriomenko.

83
    Mackiewicz okrążony przez 4 piłkarzy Siarki uderza na bramkę! Dobrze interweniuje Melon.

82
    Zmęczenie wdanie się we znaki. Niewymuszone błędy piłkarzy Siarki.

81
    Znów przerwa. Leży dwóch zawodników. W Siarce ucierpiał Popiela w Wigrach Karłowicz.

80
    Od bramki Salik po niecelnym strzale Koczona.

79
    Sędzia zagwizdał faul... pokazując, że dla Wigier, jednak zaraz przyznał się do pomyłki. Wolny dla Siarki.

77
    Kibice w Tarnobrzegu po raz kolejny wyrażają swoje niezadowolenie.

76
    Przerwa w grze. Ale nikt nie leży, nikt nie wymaga pomocy medycznej... widocznie sędzia zadecydował o uzupełnieniu płynów.

77
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Buras, na boisku pojawia się Wróbel.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Buras (Siarka Tarnobrzeg).

75
    Popiela wchodzi nakładką w nogi Radzia. Wolny dla Wigier.

75
    Mackiewicz wykonywać będzie rzut wolny.

74
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Frankiewicz, na boisku pojawia się Popiela.

74
    Żółtą kartkę otrzymuje Makowski (Siarka Tarnobrzeg).

73
    Szykuje się zmiana w Siarce, do gry gotowy Popiela.

71
    Buras w uliczkę do Figla, ten zrobił ten sam numer i wypuścił Truszkowskiego, ale szybko wyszedł z bramki Salik i interweniuje!

70
    Tym razem bez kombinacji. Wrzutka w pole karne ale górą defensorzy.

69
    Nadolski wrzuca piłkę świetnie wyskakuje do niej Ciećko! Ale piłka po głowie obrońcy Wigier trafia za linie końcową. Rożny.

68
    Teraz mamy okres takiej szarpanej gry z obu stron.

67
    Figiel fauluje Wengera.

65
    Po zmianie w zespole Wigier gra też zmieniła stronę. Teraz atakuje zespół gości.

65
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Tuttas, na boisku pojawia się Karłowicz.

64
    Siarka przycisnęła i Wigry na własnej połowie!

64
    Rzut wolny dla Siarki. Faulowany był Buras.

63
    Żółtą kartkę otrzymuje Bartkowski (Wigry Suwałki).

63
    Mackiewicz wychodził z kontrą ale genialnie czystym wślizgiem zagrał Frankiewicz!

62
    Kolejny raz takie samo rozegranie rzutu rożnego przez Siarkowców. I znów piłka trafia w pole karne, znów zawodnik Siarki próbuje oddać strzał i znów.. zablokowany. Tym razem próbował Nadolski

61
    Jak po gruzie idzie Siarkowcom. Dogrania w pole karne albo za głębokie, albo niecelne, albo dobrze zagranie defensorów Wigier. Teraz róg dla Siarki.

59
    Kibice Siarki wyrażają swoje niezadowolenie z gry piłkarzy Siarki.

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Nadolski (Siarka Tarnobrzeg).

58
    Wszyscy zawodnicy już na murawie. I Radzio z Wigier i Figiel z Siarki wrócili do gry.

57
    Faul na Koczonie, a piłką w międzyczasie w żebra dostał Figiel i chyba go przytkało. Potrzebuje pomocy medycznej. Kolejna przerwa w grze.

56
    Radzio leży na murawie. Przerwa w grze.

55
    Wigry kontrują. Ale defensywa Siarki teraz bez straty i błędów.

53
    Piłka trafiła do ostatniego przed bramkarzem Burasa, ten wrzuca w pole karne piłkę próbował chwytać Salik, ale ta wypada mu z rąk, do piłki stara się dotrzeć Truszkowski, ale Salik poprawia swoją interwencje.

52
    Mirek Baran miał okazję na strzelenie wyrównującej bramki. Ale jego strzał w ostatniej chwili zablokowany. Nadal Siarka. 3 rzut rożny!

51
    Wolny zamieniony na róg.

51
    Rzut wolny dla Siarki

49
    Melon! Wybrania strzał Luksysa, który dostał piłkę od Żebrowskiego. Najpierw zgasił piłkę na klatce piersiowej, a później uderza! Ale dobrze interweniuje golkiper Siarki!

48
    Siarka konstruowała atak pozycyjny i widać, że chce jak najszybciej wyrównać wynik spotkania. Ale zagranie Burasa nie doszło do Truszkowskiego.

46

46
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Persona, na boisku pojawia się Ciećko.

Zawodnicy obu ekip wracają na murawę, za moment rozpoczniemy drugą połowę spotkania.

Zapraszamy na drugą połowę za kwadrans!

Po pierwszych 45 minutach gry z prowadzenia cieszą się zawodnicy Wigier. Ale z przebiegu spotkania nie widać było faworyta tego spotkania. Gra była z obu stron równa i praktycznie, żadna z ekip nie wypracowała sobie klarownych sytuacji na strzelenie bramki. Więcej, wydaje się, szczęścia mają Wigry Suwałki, które prowadzą od 42 minuty po strzale Mateusza Żebrowskiego.

45

42
    Żółtą kartkę otrzymuje Karankiewicz (Wigry Suwałki).

42
    Błąd obrony Siarki, Persone wyprzedził MATEUSZ ŻEBROWSKI i po długim słupku strzelił do bramki gospodarzy!

42
    Po strzale Mackiewicza piłka uderzyła w mur. Bez zagrożenia dla bramki strzeżonej przez Artura Melona.

41
    Rzut wolny dla zawodników z Suwałk.

40
    Ale piłka ląduje w rękach golkipera Wigier.

40
    Akcja szybko przechodzi na drugą stronę boiska i mamy rożny dla Siarki. Wykonywać będzie Persona.

39
    Mackiewicz na krótki słupek, ale Melon pewnie piąstkuje.

38
    Bartkowski zakręcił Personą, ale w polu karnym był Frankiewicz i wyjaśnił na aut. Chwile później piłka znów na 5 metrze przed bramką Melona, ale tym razem Baran na róg.

36
    Bogusz wrzuca na 11 metr do piłki startował Mackiewicz, ale zagranie zbyt mocne i piłka dla gospodarzy.

35
    Piłki dochodzącej do bramki nikt z zawodników gości nie przeciął i ta minęła bramkę Melona.

34
    Rzut wolny dla Wigier

33
    Siarka próbuje! Pierw strzał Figla zablokowany, później dobitka Truszkowskiego prosto w ręce golkipera Wigier!

32
    Pomocnik Siarki – Robert Tunkiewicz, który został zmieniony w 22 minucie, wsiadł do karetki i zostanie odwieziony do szpitala. Miejmy nadzieję, że piłkarzowi nie stało się nic poważnego.

31
    Z rożnego nici. Kombinacyjne wykonanie stałego fragmentu gry nie przyniosło efektu.

29
    Dwie sporne sytuacje na boisku. Najpierw wydawało się, że faulowany był Nadolski, później ręką zagrywał piłkarz Wigier. Sędzia nie używa gwizdka, ale tarnobrzeżanie nic z tego nie robią i grają dalej. Teraz mają rzut rożny

26
    Dobra sytuacja Siarki. Piłkę wrzucał w pole karne Frankiewicz, ale na 5 metrze Buras z Figlem wzajemnie sobie przeszkadzali.

25
    Niedokładne dogranie Marcina Figla do Burasa i piłka trafia w ręce Salika.

24
    Faul na Frankiewiczu w środku pola. Żółtą kartkę dostał PovilasLuksys (Wigry Suwałki)

22
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Tunkiewicz, na boisku pojawia się Figiel.

20
    Grę prowadzą piłkarze gości. Teraz na murawie leży Tunkiewicz i wymagana będzie zmiana w drużynie Siarki. To chyba pokłosie tamtego zderzenia z Tarnawskim.

19
    Akcja Siarki. Strzał z 16 metra oddał Buras, ale piłka po koźle trafia do Salika.

17
    Groźna akcja gości. Ale świetnie czyta grę Persona, który przecina podanie do wychodzącego na pozycję Mackiewicza.

16
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Tarnawski, na boisku pojawia się Luksys.

16
    Tunkiewicz i jego próba... strzału? Od bramki Salik

15
    Wracamy do gry. Wigry teraz w 10tke.

14
    Jakaś kontuzja Tarnowskiego, który sygnalizuje zmianę. Przerwa w grze.

13
    Stępień chciał zagrać w uliczkę do wychodzącego Truszkowskiego, ale dobrze połapał się w tym Marcin Tarnowski.

11
    Teraz piłką grają goście. Z wykorzystaniem Salika.

8
    Tarnowski wpadł na wstającego z murawy Tunkiewicza i potraktował go kolanem. Przerwa w grze. Ale wydaje się, że z pomocnikiem Siarki wszystko dobrze.

6
    Tunkiewicz nie opanował piłki i z 5 metra rozpocznie golkiper z Suwałk.

5
    Błąd Radzio. Złe dogranie do kolegi z zespołu i piłka wychodzi na aut. Siarkowcy na wysokości pola karnego Wigier.

4
    Bogusz czysto powstrzymuje Koczona i tylko aut dla Siarki.

3
    Frankiewicz fauluje Tarnowskiego na środku boiska.

2
    Mackiewicz z prawej strony i wywalczył rzut z autu. Przy piłce ciągle goście.

2
    Z animuszem od pierwszych minut goście. Ale defensorzy Siarki oddalają zagrożenie.

1

Od środka rozpocznie zespół Wigier.

Goście w strojach białych. Zespół gospodarzy na żółto-czarno.

Trójka sędziowska wyprowadza oba zespoły na murawę. Zaraz rozpocznie się mecz!

Na dzisiejsze spotkanie kibice Wigier nie zgłosili się po bilety. Mecz śledzą w internecie. Pozdrawiam wszystkich kibiców i serdecznie zapraszam na relację z tego jakże ciekawego spotkania! Do pierwszego gwizdka sędziego Lasyka pozostało około 10 minut.

Trybuna główna powoli zapełnia się kibicami gospodarzy.

Piłkarze zaczęli rozgrzewkę.

Na murawie rozgrzewają się bramkarze obu zespołów. Do meczu pozostało niewiele ponad 45 minut.

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Nadolski, Baran, Makowski, Persona – Stępień (k), Frankiewicz, Tunkiewicz, Koczon, Buras – Truszkowski
    Rezerwowi: Pogorzelec, Sulkowski, Popiela, Szewc, Ciećko, Figiel, Wróbel

Wigry Suwałki: Salik (k) – Żebrowski, Bogusz, Karankiewicz, Wenger, Tuttas, Mackiewicz, Michałowski, Tarnowski, Radzio, Bartkowski
    Rezerwowi: Olszewski, Romachów, Makaradze, Luksys, Jeriomenko, Karłowicz, Porębski

Sędziowie: Piotr Lasyk (główny), Marcin Kasprzyk, Rafał Lasyk (Śląski ZPN).

Witam ze Stadionu Miejskiego w Tarnobrzegu. Pogoda słoneczna, lekki wiatr. Dobre warunki do oglądania meczu. Czekamy na składy obu zespołów. Zapraszam do relacji!

Serdecznie zapraszam na relację live z tego spotkania do serwisu Lajfy.com. Emocje gwarantowane!

Zespół Siarki na pewno będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Na swoim boisku w tym sezonie przegrał tylko dwa razy. A ostatnie wyniki będą próbować zmazać dobrą grą i wygraną z Wigrami. Ewentualna wygrana bardzo przybliży ich do awansu. W Tarnobrzegu zaplecza ekstraklasy nie było od 14 lat.
    Z drugiej strony Wigry będą chciały pokazać, że ostatnie wyniki to nie przypadek i swoją dobrą formę spróbują zaprezentować także na boisku przy Alei Niepodległości 2. Ten mecz może przybliżyć którąś z ekip do upragnionego awansu.

W drużynie z Tarnobrzega nadal pod znakiem zapytania stoją występy kilku zawodników. Kontuzje trapią Siarkę, a zmiennicy nie dają 100% pewności na dobry mecz. Występ pomocnika Dariusza Frankiewicza stoi pod znakiem zapytania. Michał Chrabąszcz na pewno nie pomoże swojej drużynie w tym spotkaniu.

Gospodarze, tarnobrzeska Siarka w ostatnich 3 spotkaniach ugrała tylko 4 pkt. Porażka w derbach Podkarpacia ze Stalą Stalowa Wola na własnym terenie bolała, ale jako porażkę trzeba też uznać ostatni remis w Krakowie z Garbarnią. Wynik 0:0 nie jest tym, czego chcieli osiągnąć piłkarze trenera Tułacza. Siarka Tarnobrzeg skomplikowała sobie drogę do I ligi. Ale jeszcze nie wszystko stracone. Bohaterem spotkania w Krakowie dla Siarkowców był na pewno golkiper Artur Melon, dzięki któremu Siarka nie przegrała tamtego spotkania.

Wigry Suwałki na wiosnę tracą bardzo mało bramek. Najmniej z całej stawki II Ligi Wschodniej. W zespole z Suwałk jest kilku bardzo dobrych zawodników. Liderem zdaje się być lewoskrzydłowy Karol Mackiewicz, który w Wigrach gra na zasadzie wypożyczenia. Mackiewicz w swoim dorobku ma kilka występów w T-Mobile Ekstraklasie.

Zespół z Suwałk w ciągu ostatnich 3 spotkań zdobył pełną pule. 9 punktów bardzo przybliżyły Wigrom wizję walki o awans. W ostatnim spotkaniu z Pelikanem Łowicz, rzutem na taśmę suwałczanie wydarli zwycięstwo. Bramkę na wagę 3 pkt w 88 minucie spotkania zdobył Adrian Karankiewicz. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka są teraz na fali.

Serdecznie zapraszamy na bardzo ciekawe spotkanie w ramach 31. kolejki II Ligi Wschodniej, pomiędzy dwoma kandydatami do awansu. Siarką Tarnobrzeg a Wigrami Suwałki.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.