Jagiellonia – Śląsk 0:3 (koniec) | Podbeskidzie – Widzew 3:0 (koniec)
Jagiellonia Białystok
0:3 (0:2)
Śląsk Wrocław
Czwartek 22.05.2014, 18:00 • Stadion Miejski, Białystok • PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław zostaje liderem grupy spadkowej! Wrocławianie nie pozostawili złudzeń piłkarzom Jagiellonii Białystok, wygrywając na ich boisku 3:0, będąc zespołem zdecydowanie lepszym! (19:52:49)

90+3
    Plizga faulowany na połowie wrocławian, okazja z rzutu wolnego dla Jagiellonii.

90+2
    Sebastian Mila o mały włos nie zaskoczył Jakuba Słowika uderzeniem pod poprzeczkę, ale bramkarz gospodarzy końcami palców przenosi piłkę nad bramką!

90+1
    Quintana poza boiskiem, Jagiellonia dokończy mecz w dziesiątkę!

90
    Przynajmniej 180 sekund dłużej pogramy w Białymstoku.

89
    Calahorro ukarany żółtym kartonikiem w ekipie Śląska.

88
    Rzut wolny dla białostoczan, centra Quintany do Plizgi, ale ten oblegany przez trzech graczy Śląska, nie znalazł drogi, żeby dośrodkować.

87
    Słabiutkie minuty w Białymstoku. Oba zespoły marzą już chyba o zejściu do szatni...

86
    Przerwa w grze, za moment Kelemen wznowi grę od rzutu wolnego na swojej połowie boiska.

85
    Dudu w miejsce Pawelca w drużynie Śląska.

84
    Pazdan głową próbował głową zaskoczyć Kelemena, ale piłka mija bramkę Słowaka o dobre kilka metrów.

83
    Modelski podłączył się do akcji ofensywnej swojego zespołu, ale wywalczył tylko aut z prawej strony boiska.

82
    Sporo niedokładności w środkowej strefie boiska ze strony obu drużyn, którego nie powstydziliby się piłkarze z pilskiej A-Klasy...

81
    Dawid Plizga momentalnie po wejściu na boisko mógł wpisać się na listę strzelców, ale jego uderzenie z 20 metrów szybuje minimalnie nad bramką!

80
    Calahorro w miejsce Droppy w drużynie Śląska.

80
    Dawid Plizga w miejsce Macieja Gajosa w drużynie Jagi...

79
    Na placu gry pojawi się również Dawid Plizga, dla którego będzie to przedostatni mecz w Białymstoku w barwach Jagi!