Nowa Huta – Okocimski 3:0 (koniec) | Zagłębie S. – GKS T. 0:2 (koniec) | ROW Rybnik – Termalica 0:0 (koniec)
Jarota – Chrobry 3:0 (koniec) | Stal S. W. – Wisła Pu. 3:2 (koniec) | Błękitni – Pogoń 2:0 (koniec)
Widzew – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec) | Zagłębie L. – Slovan 1:2 (koniec) | Soła – Wisła K. 0:3 (koniec)
Lechia – Panathinaikos 4:0 (koniec) | Górnik Z. – GKS K. 2:1 (koniec) | Cracovia – Polonia W. 3:0 (koniec)
Jagiellonia – Górnik Ł. 1:3 (koniec)
Cracovia
3:0 (2:0)
Polonia Warszawa
Sobota 12.07.2014, 18:15 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • Spotkania towarzyskie

Cracovia pokonuje drużynę Polonii Warszawa w stosunku 3:0! Tym samym kończy się dzisiejszy Dzień Przyjaźni pomiędzy Cracovią a Polonią, który relacjonowaliśmy dla Was od ponad czterech godzin!

87
    Gol dla Cracovii!
    Jedenastkę na bramkę pewnym uderzeniem zamienia MATEUSZ ŻYTKO!

86
    Brutalnie wycięty w polu karnym Przemysław Kita! Rzut karny dla Cracovii!

76
    W miejsce Dąbrowskiego na boisku pojawia się Marcel Wawrzynkiewicz.

71
    Matko Perdijić i Gracjan Horoszkiewicz zmieniają Stępniowskiego i Mikulicia.

58
    Sebastian Steblecki zastępuje Budzińskiego.

49
    Prostopadłe podanie w kierunku napastnika Polonii, dobrą interwencją na przedpolu popisał się jednak nowy nabytek Cracovii, Krystian Stępniowski!

47
    Z kolei w zespole Polonii w drugiej połowie na boisku pojawią się zawodnicy, którzy figurują w składzie jako rezerwowi.

46
    W przerwie doszło do siedmiu zmian w zespole Cracovii, które są już dostępne w panelu składu.

Do przerwy Cracovia prowadzi z Polonią Warszawa w stosunku 2:0. Dwie szybkie bramki, już w drugiej i dziewiątej minucie zdobył Boubacar Diabang!

29
    Z rzutu wolnego dośrodkowywał Dąbrowski, w polu karnym najwyżej do piłki wyskoczył Dawid Nowak, jednak po jego uderzeniu głową piłka przeleciała tuż obok bramki!

13
    Potężne uderzenie Budzińskiego sprzed pola karnego sprawiło sporo problemów Blesznowskiemu, rzut rożny dla Cracovii!

9
    Szybka kontra Cracovii, BOUBACAR DIABANG wyłożył piłkę Dawidowi Nowakowi, z uderzeniem tego drugiego poradził sobie Blesznowski, ale do piłki ponownie dopadł Senegalczyk, który potężnym uderzeniem nie dał już bramkarzowi najmniejszych szans!

2
    Z prawej strony boiska dośrodkowywał Dąbrowski, w polu karnym najlepiej ustawiony był BOUBACAR DIABANG, który efektownym szczupakiem otwiera wynik tego meczu!

Z głośników rozbrzmiewa hymn Cracovii, zawodnicy pojawili się na boisku. Za chwilę pierwszy gwizdek arbitra.

Zawodnicy Cracovii kolejno pojawiają się na murawie, wychodząc na nią nie z szatni, ale z trybun.

Koniec meczu! Oldboye Cracovii wygrywają z Polonią 5:2! Za chwilę kolejny punt programu, czyli prezentacja zespołu "Pasów"!

5:2 wygrywa już Cracovia! Z woleja uderzał Piotr Giza, nie dając bramkarzowi najmniejszych szans!

4:2 dla Cracovii! Strzelcem bramki Robert Dąbrowski, dla którego jest to już już drugie trafienie w tym spotkaniu!

Gol kontaktowy! Paweł Staniszewski strzałem sprzed pola karnego pokonuje bramkarza Cracovii!

Bramka dla Cracovii! Piłka pod nogi Roberta Dąbrowskiego, który technicznym uderzeniem bez problemu skierował ją do siatki! 3:1 dla "Pasów"!

Rozpoczęła się druga część tego spotkania.

Gol dla Polonii Warszawa! Efektownym uderzeniem sprzed pola karnego popisał się Paweł Staniszewski, który zaskoczył bramkarza, a piłka po odbiciu od słupka wpadła do bramki!

2:0 dla "Pasów! Robert Wątroba znalazł się w pozycji sam na sam z bramkarzem i przeniósł piłkę nad nim, zdobywając w ten sposób bramkę!

1:0 dla Cracovii! Edward Kowalik z rzutu karnego strzela prosto w Kusaka, ale jego dobitka efektownym lobem trafia już do siatki!

Jesteśmy już na stadionie Cracovii! Za około kwadrans powinien rozpocząć się pierwszy punkt programu dzisiejszej imprezy – mecz pomiędzy oldboyami "Pasów" i Polonii Warszawa. Za chwilę podamy składy, w jakich do tego spotkania przystąpią obie drużyny!

Adam Delimat

Gole: 2. Diabang, 9. Diabang, 87. Żytko

Cracovia: 1. połowa: Krzysztof Pilarz – Mateusz Żytko, Tomislav Mikulić, Bartosz Rymaniak, Krzysztof Nykiel, Adam Marciniak – Damian Dąbrowski, Marcin Budziński – Boubacar Diabang, Dariusz Zjawiński, Dawid Nowak

2. połowa Krystian Stępniowski (71. Matko Perdijić) – Tomislav Mikulić (71. Gracjan Horoszkiewicz), Mateusz Żytko, Paweł Jaroszyński – Łukasz Zejdler, Marcin Budziński (58. Sebastian Steblecki), Mateusz Cetnarski, Damian Dąbrowski (76. Marcel Wawrzynkiewicz) – Bartłomiej Dudzic, Przemysław Kita, Deniss Rakels

Zmiany: Matko Perdijić – Gracjan Horoszkiewicz, Bartosz Kapustka, Jakub Mrozik, Mariusz Panek, Sebastian Steblecki, Krzysztof Szewczyk, Sławomir Szeliga, Marcel Wawrzynkiewicz, Mateusz Wdowiak,

Polonia Warszawa: Paweł Blesznowski – Zawodnik Testowany, Piotr Augustyniak, Dawid Klepczyński, Jacek Jadanowski, Igor Sapala, Adrian Ligienza, Dominik Lemanek, Marcin Kruczek, Mateusz Gliński, Kacper Tatara
    Zmiany: Jan Balawejder, Adam Grzybowski, Tony Uzoma, Karol Worach, Grzegorz Wojdyga, Kacper Lachowicz, Piotr Tyburski, Bartosz Kozakiewicz, Patryk Struś, Aleksander Tomaszewski, Marcin Stańczyk, Michał Stec, Mateusz Sołtys