Nowa Huta – Okocimski 3:0 (koniec) | Zagłębie S. – GKS T. 0:2 (koniec) | ROW Rybnik – Termalica 0:0 (koniec)
Jarota – Chrobry 3:0 (koniec) | Stal S. W. – Wisła Pu. 3:2 (koniec) | Błękitni – Pogoń 2:0 (koniec)
Widzew – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec) | Zagłębie L. – Slovan 1:2 (koniec) | Soła – Wisła K. 0:3 (koniec)
Lechia – Panathinaikos 4:0 (koniec) | Górnik Z. – GKS K. 2:1 (koniec) | Cracovia – Polonia W. 3:0 (koniec)
Jagiellonia – Górnik Ł. 1:3 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
0:0 (0:0)
Bruk-Bet Termalica
Sobota 12.07.2014, 11:00 • Rybnik-Kamień • Spotkania towarzyskie

Dziękuję za uwagę, zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com! (13:21:06)

120
    Koniec meczu! Energetyk bezbramkowo remisuje z Termalica!

116
    Bardzo niewiele dzieje się na murawie w tych końcowych fragmentach spotkania.

113
    Kolejny rzut różny dla Termalici, ale walkę w powietrzu wygrywają obrońcy Energetyk, którzy oddalają zagrożenie od własnego pola karnego.

110
    Obie drużyny grają bardzo pasywnie w ostatnich minutach.

106
    Bardzo dobry kontratak Termalici, ale w sytuacji "sam na sam" górą bramkarz Energetyka.

103
    Na uderzenie z dystansu zdecydował się jeden zawodników Niecieczy, ale ta próba bardzo niedokładna.

101
    Odpowiedz Energetyka, dobre dośrodkowanie z lewej strony boiska, uderzenie głową jednego z graczy ROWu na bramkę Termalici minimalnie niecelne.

97
    Rzut różny dla Termalici. Piłka dochodzą a w pole karne, kolejny raz skuteczna interwencja popisuje się bramkarz Energetyka.

94
    Rzut wolny dla Termalici, dobre dośrodkowanie w pole karne Energetyka, z bramki wychodzi bramkarz ROWu i chwyta futbolówkę w rękawice.

91
    Rozpoczęła się czwarta część meczu.

90
    Koniec trzeciej kwarty, kilka chwil przerwy i rozpocznie się ostatnia, czwarta część.

87
    Tym razem stały fragment gry dla Termalici, Dośrodkowanie z rzutu wolnego również bardzo niedokładnie i bez problemów piłkę chwyta bramkarz Energetyka.

84
    Rzut wolny dla Energetyka około 40 metrów od bramki Termalici. Bardzo niedokładnie dośrodkowanie w pole karne i bez problemów piłkę wybijają obrońcy drużyny z Niecieczy.

81
    Coraz bardziej uwidacznia się przewaga Termalici, zespół Energetyka broni się wszystkimi zawodnikami na własnej połowie boiska.

78
    Indywidualna akcja jednego z zawodników Termalici, wślizgiem interweniuje jeden z obrońców Energetyka, zawodnik drużyny z Niecieczy upada w polu karnym ROW-u, ale gwizdek sędziego milczy.

75
    Od początku trzeciej kwarty to zawodnicy Termalici prowadzą grę w większości czasu, ale brakuje im "ostatniego" podania pod bramką Energetyka.

72
    Rzut rożny dla Termalici. Piłka dochodząca do bramki na pierwszy słupek, ale wybijają futbolówkę obrońcy Energetyka.

69
    Rzut wolny dla Termalici z lewej strony boiska. Dośrodkowanie w pole karne Energetyka, piłka odchodząca od bramki, ale żaden z zawodników z Niecieczy nie doszedł od tego podania, wyrzut z autu dla zawodników ROW-u.

Piotr Swieczak

Gole:

ROW 1964 Rybnik:
    I i II kwarta: Rybicki, Borovicanin (50 Bedronka), Słodowy, Testowany, Gojny, Płonka, Wolniewicz, Bałuszyński (31 Skrzypczak), Muszalik, Dudziński, Jarka (47 Bałuszyński)

III i IV kwarta: Kajzer, Janik (111 Suchanek), Bedronka, Jary, Gojny (75 Mandrysz), Popiela, Gwiaździński (100 Spratek), Gilewicz (100 Testowany I), Bałuszyński (75 Gródek), Skrzypczak (91 Musiolik), Testowany II (91 Staniczek)

Bruk-Bet Termalica: (wyjściowy) Nowak, Fryc, Czerwiński, Kopacz, Janeczko, Kaczmarczyk, Foszmańczyk, Smuczyński, Biskup, Drozdowicz, Płaneta