Nowa Huta – Okocimski 3:0 (koniec) | Zagłębie S. – GKS T. 0:2 (koniec) | ROW Rybnik – Termalica 0:0 (koniec)
Jarota – Chrobry 3:0 (koniec) | Stal S. W. – Wisła Pu. 3:2 (koniec) | Błękitni – Pogoń 2:0 (koniec)
Widzew – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec) | Zagłębie L. – Slovan 1:2 (koniec) | Soła – Wisła K. 0:3 (koniec)
Lechia – Panathinaikos 4:0 (koniec) | Górnik Z. – GKS K. 2:1 (koniec) | Cracovia – Polonia W. 3:0 (koniec)
Jagiellonia – Górnik Ł. 1:3 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
0:0 (0:0)
Bruk-Bet Termalica
Sobota 12.07.2014, 11:00 • Rybnik-Kamień • Spotkania towarzyskie

120
    Koniec meczu! Energetyk bezbramkowo remisuje z Termalica!

106
    Bardzo dobry kontratak Termalici, ale w sytuacji "sam na sam" górą bramkarz Energetyka.

91
    Rozpoczęła się czwarta część meczu.

90
    Koniec trzeciej kwarty, kilka chwil przerwy i rozpocznie się ostatnia, czwarta część.

60
    Koniec drugiej kwarty, jak na razie nie doczekaliśmy się bramek w Rybniku. Kilka chwil przerwy i rozpocznie się trzecie część meczu.

30
    Koniec pierwszej kwarty, kilka chwil przerwy i rozpocznie się druga część.

Piotr Swieczak

Gole:

ROW 1964 Rybnik:
    I i II kwarta: Rybicki, Borovicanin (50 Bedronka), Słodowy, Testowany, Gojny, Płonka, Wolniewicz, Bałuszyński (31 Skrzypczak), Muszalik, Dudziński, Jarka (47 Bałuszyński)

III i IV kwarta: Kajzer, Janik (111 Suchanek), Bedronka, Jary, Gojny (75 Mandrysz), Popiela, Gwiaździński (100 Spratek), Gilewicz (100 Testowany I), Bałuszyński (75 Gródek), Skrzypczak (91 Musiolik), Testowany II (91 Staniczek)

Bruk-Bet Termalica: (wyjściowy) Nowak, Fryc, Czerwiński, Kopacz, Janeczko, Kaczmarczyk, Foszmańczyk, Smuczyński, Biskup, Drozdowicz, Płaneta