Nowa Huta – Okocimski 3:0 (koniec) | Zagłębie S. – GKS T. 0:2 (koniec) | ROW Rybnik – Termalica 0:0 (koniec)
Jarota – Chrobry 3:0 (koniec) | Stal S. W. – Wisła Pu. 3:2 (koniec) | Błękitni – Pogoń 2:0 (koniec)
Widzew – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec) | Zagłębie L. – Slovan 1:2 (koniec) | Soła – Wisła K. 0:3 (koniec)
Lechia – Panathinaikos 4:0 (koniec) | Górnik Z. – GKS K. 2:1 (koniec) | Cracovia – Polonia W. 3:0 (koniec)
Jagiellonia – Górnik Ł. 1:3 (koniec)
Jagiellonia Białystok
1:3 (0:2)
Górnik Łęczna
Sobota 12.07.2014, 20:00 • Stadion Miejski, Białystok • Spotkania towarzyskie

Zasłużone zwycięstwo beniaminka, który zaprezentował dobre przygotowanie fizyczne i wyższą kulturę piłkarską. Co prawda Jaga przebudziła się po przerwie i mogła nawet wyrównać przy lepszej skuteczności Piątkowskiego, jednak ledwie kilkanaście dobrych minut nie jest dobrym prognostykiem przed inauguracją T-ME. (21:51:38)

89
    Gol dla Łęcznej!
    Bramkę zdobył SEBASTIAN SZAŁACHOWSKI. Weteran boisk finalizuje płaskie dośrodkowanie i odpowiada na pytanie, która z drużyn wygra sobotni sparing.

86
    Kalinowski za zdobywcę pierwszego gola sparingu – Bożoka.

84
    Doświadczony Nikitović zastąpił Bielaka.

80
    Gol dla Jagiellonii!
    Bramkę zdobył MAREK WASILUK. Mały kocioł po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Tymińskiego. Piłka zaplątała się w gąszczu nóg, a najwięcej czujności zachował Wasiluk, który z problemami wbił ją do bramki. Będzie interesująca końcówka.

78
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy: Mystkowski za błyskotliwego Kądziora.

71
    Bajić zajął miejsce na boisku Nowaka.

70
    Gra wyrównała się. Jagiellonia Białystok miała szanse, by przynajmniej zmniejszyć rozmiar prowadzenia Górnika Łęczna. Piątkowski nadział się na interwencję Rodicia, a następnie nie sfinalizował kapitalnego podania Pawłowskiego.