Valetta – Karabach 0:1 (koniec) | Slovan – The New Saints. 1:0 (koniec) | Sheriff – Sutjeska 2:0 (koniec)
BATE – Korcza 0:0 (koniec) | Zrinjski – Maribor 0:0 (koniec) | Rabotnički – HJK 0:0 (koniec)
Santa – Maccabi T.A. 0:1 (koniec) | Dinamo Z. – Żalgiris 2:0 (koniec) | Cliftonville – Debreczyn 0:0 (koniec)
Sparta – Levadia 7:0 (koniec) | Partizan – HB Tórshavn 3:0 (koniec) | KR Reykjavík – Celtic 0:1 (koniec)
Slovan Bratysława
1:0 (0:0)
The New Saints.
Wtorek 15.07.2014, 18:45 • Pasienki(Bratysława) • Liga Mistrzów UEFA - Kwalifikacje

Dziękuję, że byliście z nami. Na inne relacje zapraszam na lajfy.com! (20:39:13)

Koniec spotkania! ŠK Slovan Bratysława pokonuje mistrza Walii, New Saints F.C. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Erik Čikoš. Ze skromną zaliczką pojadą do Walii zawodnicy Franciszka Straki.

90+3
    Dośrodkowanie Ruscoe, który szukał Darlingtona. Zawodnik walijskiego zespołu fauluje jednak w polu karnym rywali.

90+2
    Zatrzymany został na lewej stronie Sourmah. Od bramki rozpocznie Harrison. Uciekają cenne sekundy gościom.

90+1
    Nieoczekiwane problemy miał teraz Perniš, który prawie stracił piłkę na rzecz Wilda.

90
    Sędzia główny dolicza trzy minuty do tego spotkania.

89
    Zmiana również w zespole New Saints. Schodzi Finley, wchodzi Ruscoe.

89
    Zmiana w Slovanie Bratysława. W miejsce Halenara wchodzi Grendel.

88
    Faulowany na lewej stronie Milinković podszedł do piłki i dośrodkował w pole karne, ale zrobił to zbyt miękko. Bez problemów łapie piłkę w powietrzu Harrison.

87
    Próbował przejść obrońców gości Soumah. Zgubił się jednak w tym dryblingu Gabończyk.

86
    Ładne zejście z prawej strony do środka przez Milinkovića zakończone strzałem. Posłał jednak za wysoko piłkę Serb.

84
    Zmiana w New Saints. Schodzi Aeron Edwards, w jego miejsce wchodzi Greg Draper.

82
    Szybko jednak jak bumerang wrócili w pole karne rywali zawodnicy Slovana. Odskoczyła piłka Forcie, który jednak wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

82
    Od własnej bramki rozpocznie Harrison.

81
    W nieprzepisowy sposób powstrzymany został Soumah. Żółty kartonik otrzymał Darlington.

80
    Nieudane dośrodkowanie strzelca jedynej do tej pory bramki, Erika Čikoša.

79
    Chciał szybko przerzucić piłkę na prawą stronę Finley, ale wybija piłkę wślizgiem Peltier.

78
    Kolejny atak Slovana Bratysława. Dobrze bronią się goście i wybijają piłkę na aut.

76
    Przekombinowali teraz zawodnicy trenera Straki. Zwlekali z oddaniem strzału Milinković i Soumah, aż w końcu stracili piłkę na rzecz rywala.

75
    Szukał swojego partnera Wilde, ale nie opanował piłki Darlington.

74
    Nie opanował piłki na lewej stronie Spender. Od bramki rozpocznie Perniš.

72
    Wprost w mur uderza Halenar.

72
    I otrzymał żółty kartonik za tamten faul Seargeant.

71
    Brzydki faul Seargeanta na Milinkovića blisko linii pola karnego.

70
    I mamy zmianę w zespole gospodarzy. W miejsce Žofčáka wchodzi Peltier.

68
    Rozgrzewkę rozpoczął zawodnik Trynidadu i Tobago Lester Peltier.

67
    Przejęli piłkę goście i wymieniają między sobą podania. Posłali piłkę do Wilda, a ten nie trafia nawet w światło bramki. Była to druga próba walijskiego zespołu.

66
    Dośrodkowanie z autu strzelca bramki Čikoša spadło wprost na głowę Fořta. Bez żadnych problemów łapie piłkę bramkarz New Saints.

65
    Rozgrywają piłkę na połowie rywali zawodnicy Franciszka Straki.

64
    Ładna, składna akcja Soumaha i Milinkovića. Serb znalazł na wolnym polu Halenara, który nie trafia w światło bramki.

63
    Z daleka uderzał Milinković. Z lekkimi problemami, ale obronił ten strzał po ziemi Harrison.

62
    Znów wysoki pressing gospodarzy powoduje, że Harrison szybko pozbywa się piłki. Przejmują ją Mistrzowie Słowacji.

61
    Dobrze teraz w defensywie zachował się Niňaj, który przyblokował Williamsa i nie dał mu możliwości wywalczenia nawet rzutu rożnego.

60
    Dobrze przyblokował ciałem swojego rywala Kai Edwards i wywalczył rzut z auty na połowie swojego zespołu.

59
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 4828 widzów.

58
    Wysoki pressing Slovana mógł przynieść drugą bramkę. Marriott podał piłkę do Harrisona, a ten prawie stracił ją na rzecz Fořta.

57
    Z rzutu rożnego zaczynał Žofčák. Zablokowana próba Soumaha, ale nadal przy piłce utrzymują się gospodarze.

55
    Jablonsky posyłka piłkę w pole karne New Saints. Dobrze jednak zadziałała defensywa gości i Marriott wybija piłkę.

54
    Kolejna groźna akcja Slovana. Zostawił piłkę Čikoš dla Soumaha, ale dobrze wślizgiem wybija piłkę Seargeant.

53
    Uspokoili trochę grę gospodarze.

52
    Gol dla Slovana!
    Bramkę zdobywa ERIK CIKOŠ !

Niegroźna akcja Slovana zamienia się na bramkę. Przerzut na prawą stronę do Čikoša, który uderza po ziemi i pokonuje Harrisona! Piłka wpada tuż przy słupku.

50
    Ależ okazję mieli teraz zawodnicy Slovana! Z lewej strony dwójkową akcję przeprowadzili Soumah i Milinković, a ten drugi dobrze podawał na 5. metr. Nie zdążył jednak do piłki Fořt!

50
    Statystyka prób obu drużyn jest miażdżąca. Aż 11 razy próbowali gospodarze przy 1 próbie New Saints F.C.

49
    Daleko z linii bocznej dośrodkował piłkę Halenar, a głową uderza Fořt, ale uderza jednak zbyt wysoko nad bramką Harrisona.

47
    Lasik fauluje Aerona Edwardsa. Za mocno dośrodkowuje piłkę Marriott i od bramki rozpocznie Perniš.

46
    Zmiana w zespole gości. Schodzi Fraughan, wchodzi Darlington.

46

Zawodnicy Slovan Bratysława są gotowi, wracają z przerwy również piłkarze New Saints F.C.

Koniec pierwszej połowy. Bliżej zdobycia bramki są gospodarze, ale spotkanie nie stoi na najwyższym poziomie. Wracamy już niedługo do Bratysławy.

45

45
    Dośrodkowanie z własnej połowy Williamsa i sędzia Radovanović kończy pierwszą połowę.

44
    Kolejny faul Milinkovića.

43
    Walczą przy linii bocznej zawodnicy obu drużyn. Przeniosła się na razie akcja na połowę mistrza Słowacji.

42
    Niedokładny przerzut na prawą stronę w wykonaniu Halenara i od linii bocznej rozpoczną zawodnicy New Saints.

41
    Ze środka boiska po ziemi uderzył Milinkovič. Nie miał problemu ze złapaniem piłki Paul Harrison.

40
    Na lewej stronie próbowali zaskoczyć rywali gospodarze, ale nie zrozumiał się z kolegami Soumah. Szybko wybijają piłkę goście.

38
    Dośrodkowanie z lewej strony boiska przez Jablonskiego przeszło przez całe pole karne i nikt z gospodarzy nie mógł dotrzeć do piłki. Milinković fauluje A. Edwardsa.

37
    Niegroźna akcja gości i spokojnie łapie piłkę Perniš.

36
    Na spalonym złapany zawodnik Slovana Bratysława, Soumah.

35
    Wysoki pressing w wykonaniu Fořta. Mają problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy zawodnicy New Saints F.C.

33
    Podniesiona chorągiewka w górę przez bocznego sędziego. Na spalonym złapany został Williams.

32
    Ależ okazję mieli teraz gospodarze! Nie wykorzystał jednak zamieszania pod bramką gości Halenár i posłał piłkę tuż obok słupka.

30
    Ładna akcja gospodarzy i piłka po dośrodkowaniu Čikoša została wybita na korner. Žofčák posłał piłkę w pole karne, ale dobrze działająca defensywa gości radzi sobie i wybija piłkę na kolejny już dzisiaj rzut rożny.

29
    Wybija piłkę na rzut rożny Spender. Próbował zaskoczyć Harrisona Milinkovič, ale wybija daleko piłkę Finley.

28
    Na spalonym Williams. Dobrze współpracują ze sobą sędziowie.

26
    Dobre dośrodkowanie w polu karnym i lekkie zamieszanie pod bramką Harrisona. Z bliskiej odległości myli się jednak Hudák!

25
    Faul w ataku Finleya na Lásiku. Grę rozpocznie Perniš.

24
    Świetnie przejął piłkę od rywala Finley. Chwilę później w nieprzepisowy sposób zatrzymany został Edwards przez Milinkovića. Rzut wolny dla gości.

23
    Dalekie dośrodkowanie Žofčáka. Na spalonym złapany został jednak Hudák.

22
    Finley na połowie boiska fauluje Lásika.

21
    Przeniosła się akcja znów na połowę drużyny New Saints F.C. Aktywniejszym zespołem jest zespół gospodarzy.

20
    Ładna indywidualna akcja Marko Milinkovića, ale Serb w końcowej fazie faulował Spendera.

19
    Zaatakował Seargeanta Soumah i sędzia dopatrzył się przewinienia zawodnika gospodarzy.

18
    Faulowany został Williams przez Čikosza.

17
    Wymienili kilka podań przed polem karnym New Saints zawodnicy trenera Straki, ale źle podaje Milinković i piłkę przejmują goście.

16
    Milinković w nieprzepisowy sposób powstrzymuje Spendera i od rzutu wolnego rozpocznie Harrison.

15
    Teraz z ponad 30 metrów uderzył Milinković, ale znów dobrze broni Harrison. Ładnie wygląda obecnie gra Slovana Bratysławy, która stwarza zagrożenie pod bramką walijskiego zespołu.

14
    Ładny strzał Forta, ale świetnym refleksem popisał się Harrison i sparował piłkę na rzut rożny.

13
    Ładna dwójkowa akcja Soumaha i Žofčáka. Zablokowane dośrodkowanie kapitana Slovana Bratysława i mamy kolejny rzut rożny.

12
    Nie śpieszą się zawodnicy New Saints F.C i spokojnie wymieniają podania na własnej połowie. Obie drużyny nie chcą szybko otworzyć się i zaatakować.

11
    Zatrzymany został w polu karnym Soumah, ale gospodarze mieli rzut rożny. Piłka po dośrodkowaniu Milinkovića znów została wybita przez obronę gości.

10
    Na spalonym złapany został Michael Wilde.

9
    Wykorzystali dużo wolnego miejsca w pomocy zawodnicy New Saints i udało im się dośrodkować piłkę do pola karnego. Skończyło się jednak na rzucie rożnym.

8
    Spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie goście.

7
    Lekki dośrodkowanie Žofčáka wylądowało na głowie obrońcy walijskiego zespołu. Chwilę wcześniej w ładnym stylu zabawił się obrońcami Milinkovič, ale nic nie potrafili zrobić gospodarze, by zdobyć bramkę.

6
    Rozgrywają powoli akcje zawodnicy trenera Harrisona.

5
    Nieudana próba w wykonaniu Finleya. Od bramki rozpocznie bramkarz gospodarzy.

4
    Z lewej strony spróbował dośrodkować Jablonský, ale piłka znalazła się w rękach Harrisona.

3
    Halenár wysłał piłkę daleko w trybuny.

2
    Rzut rożny dla Slovana Bratysława.

1
    Goście rozpoczęli dzisiejsze starcie ze środka boiska.

1

ŠK Slovan Bratysława: Perniš – Čikoš, Hudák, Niňaj, Jablonský – Lásik, Halenár – Milinkovič, Soumah, Žofčák (C) – Fořt
    Rezerwowi: Poláček – Sipľak, Grendel, Mészáros, Jakúbek, Matejka, Peltier

New Saints F.C.: Harrison (C) – Spender, Rawlinson, K. Edwards, Marriott – Seargeant, A. Edwards – Williams, Finley, Fraughan – Wilde
    Rezerwowi: Evans, Ruscoe, Edwards, Draper, Darlington, Quigley

Sędziowie: Radovanovič – Radunovič, Ražnatovič.

Na spotkanie zapraszamy na godzinę 18:45 na lajfy.com!

Przeciwnikiem słowackiej drużyny jest New Saints F.C, czyli mistrz Walii sezonu 2013/2014. Zespół Craiga Harrisona również zaczyna swoją przygodę w tych kwalifikacjach i nie chcą jej szybko zakończyć.

ŠK Slovan Bratysława to obecny mistrz Słowacji. Drużynie prowadzonej przez Strake Frantiska udało się obronić tytuł i ich kolejnym celem jest zakwalifikowanie się do ligi mistrzów. Przedstawiciel ligi słowackiej chce dobrze rozpocząć walkę o upragniony awans.

Spotkanie drugiej rundy kwalifikacji do ligi mistrzów. Mecz pomiędzy ŠK Slovan Bratysława, a New Saints F.C.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:45.