Siarka T. – Wisła Pu. 3:0 (koniec) | Prešov – Sandecja 1:0 (koniec) | Lechia – AFE 0:1 (koniec)
Kotwica – Błękitni 3:2 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
3:0 (0:0)
Wisła Puławy
Wtorek 15.07.2014, 17:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • Spotkania towarzyskie

To wszystko z Tarnobrzega. Zapraszam na relacje ze spotkań drugoligowych do serwisu Lajfy.com (18:39:13)

W drugiej połowie Siarka zdecydowanie lepsza od Dumy Powiśla i zasłużenie wygrywa to spotkanie. Siarkowcy wracają na obóz do Dębicy/Pustyni.

88
    Chwastek na spalonym.

85
    Gol dla Siarki!
    FIGIEL wykańcza akcje z prawej strony, dokładając tylko nogę.

82
    Stępień dogrywa w pole karne, ale żaden z zawodników nie ruszył za piłką.

80
    Pierwszy (?!) strzał Wiślaków w drugiej połowie. Nad bramką.

79
    Akcja testowanych w Siarce, z prawej strony dogranie na dalszy słupek, główka minimalnie niecelna.

77
    Nadolski na boisku. Sulkowski opatrywany.

77
    Sulkowski leży poza boiskiem. Siarka chwilowo w 10. Ale Sulkowski dziś już nie zagra.

74
    Wisła w drugiej połowie zdecydowanie słabsza od tej co pokazała nam się w pierwszej połowie. Siarka zdecydowanie lepsza... Obraz gry jednostronny.

73
    Frankiewicz w środku pola – dziś po prostu nie ma dla niego przegranych piłek.

71
    Zmiana w Siarce. Bochenek schodzi, a na boisku melduje się Chwastek.

68
    Baran "za twardy" dla pomocnika Wisły, zderzenie było bolesne...

67
    Pogorzelec od bramki.

65
    Co się odwlecze to nie uciecze! Figiel prostopadłą piłką na 5 metr a PALUCH dokłada tylko nogę!

61
    Kolejna dobra akcja Siarkowców. Dobrym dograniem obsłużył Palucha, Konrad Stępień, jego strzał jednak odbił bramkarz, później dograniem ładnym obsłużony został Figiel, a jego strzał minimalnie obok słupka! Mogło być 2;0

60
    Dośrodkowanie Sulkowskiego, ale Palucha uprzedza drugi bramkarz Wisły.

57
    Aut dla Wisły.

Michal Bartyzel

Gole: 54. Testowany, 65. Paluch, 85. Figiel

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Nadolski, Persona, Zawodnik testowany, Bochenek – Tunkiewicz, Stafanik, Zawodnik testowany , Zawodnik testowany , Zawodnik testowany – Truszkowski
    Wisła Puławy: Zolech – Edwards, Pieluch, Gorskie, Zawodnik testowany – Litwiniuk, Wiącek, Machalski, Zawodnik testowany – Niezgoda, Zawodnik testowany,