FK Astana – Hapoel TA 3:0 (koniec) | Kajrat – Esbjerg 1:1 (koniec) | Laci – Z. Ługańsk. 0:3 (koniec)
Koszyce – Slovan 0:1 (koniec) | Neftchi – FC Koper 1:2 (koniec) | Dinamo M. – MyPa 3:0 (koniec)
Buducnost – Omonia 0:2 (koniec) | AS Trencin – Vojvodina 4:0 (koniec) | Ruch – FC Vaduz 3:2 (koniec)
Kłajpeda – Szachtior K. 0:0 (koniec) | Kalju – Lech P. 1:0 (koniec) | Zestaponi – Spartak T. 0:0 (koniec)
IF Elfsborg – Keşla FK 0:1 (koniec) | Rovaniemi – Asteras 1:1 (koniec) | Petrolul – Wlora 2:0 (koniec)
Botew – Sankt Pölten 2:1 (koniec) | Rosenborg – Sligo 1:2 (koniec) | Mlada – Široki 2:1 (koniec)
Brommapojkarna – Crusaders 4:0 (koniec) | Grodno – Hafnarfjörður 1:1 (koniec) | Cluj – Jagodina 0:0 (koniec)
Luzern – St. Johnstone 1:1 (koniec) | CSKA Sofia – Zimbru 1:1 (koniec) | Liteks – DVTK 0:2 (koniec)
Víkingur G. – Tromsø 0:0 (koniec) | Győri – Göteborg 0:3 (koniec) | Waregem – Zawisza 2:1 (koniec)
RNK Split – Hapoel BS 2:1 (koniec) | Sillamäe – FK Krasnodar 0:4 (koniec) | Molde – Gorica 4:1 (koniec)
Met. Skopje – Żeljeznicar 0:0 (koniec) | Bursaspor – Czichura 0:0 (koniec) | Rijeka – Ferencvaros 1:0 (koniec)
Derry – Szachtior S. 0:1 (koniec) | Motherwell – Stjarnan 2:2 (koniec) | Aberdeen – Groningen 0:0 (koniec)
Linfield – AIK Solna 1:0 (koniec) | Dundalk – Hajduk 0:2 (koniec) | FK Sarajevo – Haugesund 0:1 (koniec)
Cukaricki – SV Grödig 0:4 (koniec)
SK Zestaponi
0:0 (0:0)
Spartak Trnawa
Czwartek 17.07.2014, 18:00 • Stadion Dawida Abaszidze, Zestaponi • Liga Europy UEFA - Kwalifikacje

Po bardzo nudnym spotkaniu SK Zestaponi zremisowała bezbramkowo ze Spartakiem Trnawa. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne sportowe emocje w portalu Lajfy.com! (19:53:23)

90+3

90+1
    Rozpoczął się już czas doliczony gry! Wynik już raczej nie ulegnie zmianie.

89
    Dolidze oddał niecelny strzał na bramkę, z piątego metra grę wznowi Rusov.

87
    Zmiana w drużynie Spartak Trnawa: z boiska schodzi Chovanec, na boisku pojawia się Siva.

85
    Zmiana w drużynie SK Zestaponi: z boiska schodzi Kukhianidze, na boisku pojawia się Chanturishvili.

83
    Casado stanął przed świetną szansą na zdobycie bramki, ale na wysokości zadania stanął Pavlović !

80
    Przed nami decydujące minuty tego spotkania! Cały czas czekamy na pierwsze trafienie..

78
    Zmiana w drużynie SK Zestaponi: z boiska schodzi Dvali, na boisku pojawia się Pantsulaia.
    Zmiana w drużynie Spartak Trnawa: z boiska schodzi Vlasko, na boisku pojawia się Špalek.

77
    Gra się zdecydowanie zaostrzyła! Żółtym kartonikiem napomniany również został Casado.

76
    Kuzma został ukarany żółtym kartonikiem przez sędziego.

75
    Dvali znajdował się za linią obrony w momencie podania! Gra została przerwana – spalony!

73
    Zmiana w drużynie Spartak Trnawa: z boiska schodzi Schranz, na boisku pojawia się Casado.

71
    Gospodarze w ostatnich minutach przejęli inicjatywę i zdołali kilkukrotnie poważniej zagrozić bramce rywali.

69
    Dvali oddał strzał w bardzo dogodnej pozycji, ale pewnie interweniuje Rusov.

67
    Aktywny w ostatnich minutach Chovanec zdecydował się na strzał z około 25 metrów, ale nie trafił nawet w bramkę.

65
    Zmiana w drużynie SK Zestaponi: z boiska schodzi Gelashvili, na boisku pojawia się Tatanashvili.

63
    Vlasko faulował Rene Santosa i grę od rzutu wolnego wznowią gospodarze.

61
    Kuzma dośrodkował z narożnika boiska w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału na bramkę.

59
    Po raz kolejny Schranz ostro zaatakował rywala, ale sędzia nie widział tego przewinienia.

57
    Sharikadze został ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

55
    Do zdecydowanego ataku przeszedł Spartak! Kolejny strzał, ale również niecelny w wykonaniu Vlasko.

53
    Chovanec oddał bardzo dobry strzał z rzutu wolnego z około 25 metrów, ale piłka przeleciała minimalnie ponad bramką.

51
    Druga połowa spotkania toczy się w bardzo spokojnym tempie, żadna drużyna nie rzuciła się do zdecydowanych ataków.

49
    Sabo oddał bardzo słaby strzał na bramkę, grę z piątego metra wznowi Pavlović.

47
    Obaj trenerzy nie zdecydowali się na dokonanie zmian w wyjściowych składach.

46

Po pierwszej bardzo słabej części meczu SK Zestaponi remisuje bezbramkowo ze Spartakiem Trnawa! Wracamy za 15 minut!

45

43
    Oba zespoły czekają już na przerwę, która pozwoli obu trenerem porozmawiać ze swoim zawodnikami.

41
    Mnożą się faule w końcowych minutach pierwszej części spotkania.

39
    Sabo zostaje ukarany przez arbitra żółtą kartką.

37
    Bardzo dużo fauli, niewiele gry oglądamy na murawie w ostatnim czasie. Sędzia chyba powinien poszukać żółtych kartoników w kieszeni..

35
    Mikovič w krótkim odstępie czasu dwukrotnie zdecydowanie przekroczył przepisy, ale sędzia był bardzo pobłażliwy.

33
    Dwa strzały zawodników Spartaka – Schranza i Vlasko nie znalazły drogi do bramki. Bardzo pewnie interweniował Pavlović.

31
    Za nami 30 minut gry! Cały czas czekamy na pierwszą bramkę, która ożywi nam ten mecz.

29
    Chovanec oddał bardzo dobry strzał z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała minimalnie obok bramki.

27
    Dvali znalazł się na pozycji spalonej, co bardzo dobrze dostrzegł arbiter liniowy.

25
    Spartak egzekwował rzut rożny, ale nie zdołał zagrozić bramce Pavlovica.

23
    Schranz ostro zaatakował w środku boiska swojego rywala, ale nie został ukarany żółtą kartką przez sędziego.

21
    Getsadze dośrodkował piłkę z narożnika boiska, ale żaden z jego partnerów nie zdołał jej skierować w kierunku bramki.

19
    Groźny atak gospodarzy! Dolidze oddał zaskakujący strzał z trudnej pozycji! Z kłopotami, ale broni to uderzenie Rusov!

17
    Optyczną przewagę w tym spotkaniu mają przyjezdni, ale nie potrafią jej udokumentować.

15
    Piłkarze obu zespołów egzekwowali rzuty rożne, ale nie zdołali zagrozić bramkom rywali.

13
    Oba zespoły grają bardzo twardy, solidny futbol. Sędzia nie musi zbyt często używać gwizdka.

11
    Janečka oddał niecelny strzał głową, grę z piątego metra od własnej bramki wznowi Pavlović.

9
    Bortel ostro zaatakował w środku boiska swojego przeciwnika, ale nie został ukarany indywidualnie. Od rzutu wolnego grę wznowią gospodarze.

7
    Dvali powinien zdobyć bramkę dla swojego zespołu, ale po raz kolejny znakomicie interweniował Rusov.

5
    Oglądamy wymianę ciosów na początku meczu! Gra przenosi się spod jednej bramki pod drugą!

3
    Dolidze zmarnował bardzo dobrą okazję do zdobycia bramki! Świetną paradą popisał się Rusov.

2
    Bardzo nerwowy początek spotkania, żaden zespół nie potrafi uspokoić gry, dłużej utrzymać się w posiadaniu piłki.

1

SK Zestaponi: Pavlović – Gongadze, Chelidze, Rene Santos, Guruli – Dolidze, Kukhianidze, Sharikadze, Getsadze – Dvali, Gelashvili
    Rezerwowi: Meshveliani – Grigalashvili, Sardalishvili, Chanturishvili, Pantsulaia, Tatanashvili, Kapanadze

Spartak Trnawa: Rusov – Janečka, Tóth, Bortel, Čonka – Schranz, Kuzma, Sabo, Chovanec – Vlasko, Mikovič
    Rezerwowi: Strapák – Siva, Richnák, Casado, Mikinič, Kasaj, Špalek.

Relacja live z tego meczu rozpocznie się o godzinie 18:00. Zapraszam na lajfy.com!

SK Zestaponi w zeszłym roku zabrakło w zmaganiach europejskich. Spartak z kolei tak jak i teraz uczestniczył w Lidze Europy. W drugiej rundzie eliminacji uporali się z irlandzkim Sligo Rovers FC. W kolejnej odpali po dwumeczu ze Steauą Bukarezt, mimo, że w pierwszym meczu wygrali na wyjeździe 1:0.

Słowacy mają już za sobą grę w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europy. Ich rywalem był maltański Hibernians FC. Problemów z awansem większych nie było. W pierwszym spotkaniu rozegranym na wyjeździe wygrali 4:2 (Sabo 2, Vlasko, Mikinič), a w rewanżu była demolka i 5:0 (Sabo 2, Mikovič, Vlasko, Mikinič).

Gruzini od tej rundy rozpoczynają swoje zmagania na arenie międzynarodowej. W poprzednim sezonie w swoim kraju zajęli drugie miejsce ustępując tylko ekipie Dinamo Tbilisi. Na swoim koncie mają dwa mistrzostwa Gruzji. W pierwszym podejściu do Ligi Mistrzów udało im się przejść drugą rundę, od której zaczynali, za drugim razem ta sztuka już im nie wyszła.

Zapraszam na relację z II rundy kwalifikacji do Ligi Europy. SK Zestaponi zagra ze Spartakiem Trnawa.