Sutjeska – Sheriff 0:3 (koniec) | Levadia – Sparta 1:1 (koniec) | Dudelange – Łudogorec 1:1 (koniec)
Karabach – Valetta 4:0 (koniec) | Maccabi T.A. – Santa 2:0 (koniec) | The New Saints. – Slovan 0:2 (koniec)
Korcza – BATE 1:1 (koniec) | HB Tórshavn – Partizan 1:3 (koniec) | Żalgiris – Dinamo Z. 0:2 (koniec)
Debreczyn – Cliftonville 2:0 (koniec) | Celtic – KR Reykjavík 4:0 (koniec)
Karabach Agdam
4:0 (1:0)
Valletta F.C.
Wtorek 22.07.2014, 18:30 • Tofig Bakhramov (Baku) • Liga Mistrzów UEFA - Kwalifikacje

Podsumowanie:

Historia w europejskich pucharach dla zespołu Valletta FC właśnie się skończyła. Karabach Agdam okazał się zespołem lepszym o co najmniej jeden poziom i pokonał rywali wynikiem 4-0, a strzelcami bramek byli: Reynaldo, Chumbinho, Dias, George.

Dziękuje bardzo za śledzenie relacji z tego spotkania. Żegna się z państwem Jarosław Jurkiewicz. (20:25:01)

90+3
    Arbiter główny kończy, to jednostronne spotkanie.

90+2
    Danilo Dias niepotrzebnie fauluje zawodnika przyjezdnych.

90+1
    W ostatniej chwili piłke z linii bramkowej wybija obrońca gości na rzut rożny.

90
    Jesteśmy świadkami jeszcze rzutu rożnego dla Karabachu.

89
    Na ofsajdzie złapany Chumbinho

88
    Konsekwentnie grają gospodarze, którzy nawet przy prowadzeniu 4-0 chcą podwyższyć stan tego dwumeczu.

87
    Do końca spotkania pozostało niespełna 3 minuty. Ciekawe, czy ujrzymy jeszcze w tym spotkaniu jakąkolwiek bramke?

86
    Obrazek meczu się nie zmienia. Gospodarze atakują, a goście się bronią i będzie tak do końca spotkania.

84
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Boisko opuszcza zmęczony Nafti, a pojawia się na nim Alkamali.

83
    Fenech (Valletta) zostaje ukarany żółtą kartką za faul na zawodniku gospodarzy i w konsekwencji gracze przyjezdni kończą mecz w "9".

81
    Fenech (Valletta) ukarany zółtą kartką za faul w środku pola.

82
    Karabach Agdam nie schodzi ponownie z połowy gości.

81
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Agolli, a pojawia się na nim Guliyev

80
    Gol dla Karabachu!
    Bramkę zdobył GEORGE.Szybka konta gospodarzy. Wpierw rozpędzony Chumbinho podaje na prawą strone do Nadirova, który wykłada piłke następnie LEROYOWI GEORGE, który nie ma problemu z umieszczeniem piłki w pustej bramce gości!

79
    Goście wywalczyli rzut rożny.

78
    Słychać ze stadionu głośne gwizdy jest, to znak niezadowolenia na gre ich pupili, którzy w ostatnich minutach spuścili z tonu.

77
    Chwilowa przerwa w spotkaniu, ponieważ na murawie leży jeden z graczy gospodarzy.