Legionovia – Rozwój 1:2 (koniec) | Motor – Chrobry 0:4 (koniec) | Gryf – Kotwica 2:0 (koniec)
Świt NDM – Siarka T. 2:3 (koniec) | Kleczew – Unia S.K. 2:0 (koniec) | Jazgarzew – Stal S. W. 2:5 (koniec)
Błękitni – Pogoń Sdl. 3:1 (koniec) | Raków – Wigry 0:1 (koniec) | Odra O. – Znicz 1:2 (koniec)
Olimpia E. – Radomiak 1:2 (koniec) | Polonia B. – Łowicz 1:0 (koniec)
Legionovia Legionowo
1:2 (0:0)
Rozwój Katowice
Sobota 26.07.2014, 17:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • Fortuna Puchar Polski

Coś niesamowitego! Legionovia straciła w doliczonym czasie gry dwa gole i odpadła z Pucharu Polski. Zawodnicy Rozwoju Katowice pokazali charakter i to oni zagrają z GKS-em Tychy. Dziękuję za relację i zapraszam do śledzenia kolejnych spotkań razem z portalem lajfy.com! (19:00:17)

90+3

90+3
    Gol dla Rozwoju!

Fatalny błąd w bramce popełnił Waśków, który przepuścił strzał z 30 metrów. ADAM ŻAK trafił po raz drugi!

90+2

ADAM ŻAK strzałem zza pola karnego wyrównał stan meczu. Wygląda na to, że czeka nas dogrywka.

90+1
    Kołodziejski wszedł za Janusińskiego.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Będzie dobra sytuacja dla gości. Rzut wolny z narożnika boiska.

89
    Ależ sytuacja dla gospodarzy! W sytuacji sam na sam przestrzelił Janusiński!!!

88
    Wawrzyniak wszedł za Gackiego.

87
    Już tylko minuty dzielą gospodarzy od awansu. Czy goście będą w stanie wyrównać?

84
    Cesarek wszedł za Ziąbskiego.

83
    Lewicki ukarany żółtą kartką za odkopnięcie piłki po gwizdku sędziego.

82
    Dość zaskakujące rozegranie rzutu wolnego, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

81
    Szansa dla gości. Rzut wolny z 25 metra.

80
    Żółta kartka dla Broniszewskiego za dyskusję z arbitrem.

79
    Rośnie przewaga gości. Tym razem strzał był dużo lepszy niż poprzednio, ale refleksem popisał się Waśków.

77
    Techniczy strzał zza pola karnego jednego z zawodników Rozwoju minął bramkę strzeżoną przez Waśkowa.

75
    Kwadrans do końca spotkania. Legionovia cały czas prowadzi 1-0 i jest blisko awansu.