Legionovia – Rozwój 1:2 (koniec) | Motor – Chrobry 0:4 (koniec) | Gryf – Kotwica 2:0 (koniec)
Świt NDM – Siarka T. 2:3 (koniec) | Kleczew – Unia S.K. 2:0 (koniec) | Jazgarzew – Stal S. W. 2:5 (koniec)
Błękitni – Pogoń Sdl. 3:1 (koniec) | Raków – Wigry 0:1 (koniec) | Odra O. – Znicz 1:2 (koniec)
Olimpia E. – Radomiak 1:2 (koniec) | Polonia B. – Łowicz 1:0 (koniec)
Legionovia Legionowo
1:2 (0:0)
Rozwój Katowice
Sobota 26.07.2014, 17:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • Fortuna Puchar Polski

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Zwycięzca tego meczu w kolejnej rundzie zagra z GKS-em Tychy. Rywal jest atrakcyjny, więc zapowiada się naprawdę dobry mecz.

W poprzedniej rundzie gospodarze prowadzeni przez Roberta Pevnika pokonali w wyjazdowym meczy 2:0 MKS Trzebinia-Siersza.

W najbliższym sezonie obie drużyny będą walczyły w II Lidze Centralnej. Obie liczą na awans, więc spotkanie w Pucharze Polski będzie dobrą okazję do sprawdzenia wzajemniej formy.

Gości prowadzi Dietmar Brehmer. W poprzedniej rundzie pokonali oni Olimpie Zambrów 3:0.

W poprzednim sezonie Legionovia zajęła 4. miejsce w II lidze wschodniej i to ona wydaje się być faworytem tego spotkania.

Jesteśmy na stadionie. Jest ciepło (około 25 stopni Celcjusza). Na trybunach na razie około 100 osób. Za kwadrans na boisku pojawią się piłkarze.

Na biało goście w strojach przypominających Real Madryt. Gospodarze tradycyjnie w żółto-czerwonych strojach.

Sędzia zaprasza zawodników do szatni. Już za chwilę początek spotkania.

Obie jedenatski pojawiły się na boisku. Czekamy na oficjalne potwierdzenie składów.

Skład wyjściowe obu drużyn:

Legionovia Legionowo: Waśków – Dankowski, Kominiak, Wieczorek, Goliński, Broniszewski, Wolski, Ziąbski, Janusiński, Tlaga, Lewicki

Trener: Rober Pevnik

Rozwój Katowice: Soliński – Kapias, Domański, Szymiński, Winiarczyk, Gacki, Bella, Tkocz, Wróbel, Szkatuła, Żak

Trener: Dietmar Brehmer

Sędzia główny: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)

1
    Mecz się właśnie rozpoczął. Rozpoczęli goście.

3
    Pierwsza kontrowersja w tym meczu. Nie ma rzutu karnego dla gości.

4
    Rzut wolny dla Legionovii ze środka pola.

5
    Rzut rożny dla gospodarzy, którzy odważnie zaatkowali. Po chwili ładna wrzutka w pole karne i skuteczne wyjście Solińskiego.

6
    W odpowiedzi próba gości, którzy wywalczyli rzut rożny.

7
    Pojawił się doping miejscowych fanów, którzy zagrzewają swoich ulubieńców do walki.

8
    Nerwowa gra obu zespołów w pierwszych minutach spotkania. Widać, że jego stawka jest wysoka.

9
    Wejście nakładką jednego z graczy gości. Od rzutu wolnego z 40 metra grę wznowią gospodarze.

11
    Niezły atak Rozwoju. Mocne dośrodkowanie w pole karne, ale żaden z zawodników gości nie przeciął tej piłki.

13
    Dużo walki w środkowej części boiski. Na razie bez klarownyc sytuacji po obu stronach.

15
    Pierwszy strzał w tym meczu broni bramkarz gospodarzy.

18
    Ostry faul Dankowskiego. Od rzuty wolnego rozpoczną goście.

20
    Typowy mecz walki w Legionowie. Choć to dopiero 20 minuta możemy być świadkami dobgryki, gdyż oba zespoły bardzo uważnie się bronią.

22
    Niewiele ciekawego dzieje się na boisku w Legionowie.

23
    Kolejne dośrokowanie w pole karne gości wyłapuje Soliński.

24
    Przerwa "techniczna" na uzupełnienie płynów. Upał daje się we znaki zawodnikom.

26
    Na trybunach około 500 widzów.

28
    Rzut wolny dla gości z okolic narożnika boiska. Będzie dobra okazja na dośrodkowanie.

29
    Piłkę zegraną ze stałego fragmentu gry spokojnie wybijają obrońcy.

30
    Faul w drugą stronę i okazja dla gospodarzy na zagrożenie bramce Smolińskiego. Niestety dla nich fatalnie dośrodkował Ziąbski i piłkę wybili obrońcy.

31
    Mocny strzał z około 25 metra minął bramkę gospodarzy.

32
    Fantastyczna sytuacja dla gości, ale strzał z pola karnego obronił Waśków.

35
    Wróbel strzelił wysoko ponad bramką.

39
    Przycisnęli goście, ale nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe.

43
    Żółta kartka dla Wolskiego za ostry faul na zawodniku gości.

45
    Rzut rożny dla gości.

45+1

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Lepsze wrażenie sprawiali zawodnicy z Katowic, ale nie potraili potwierdzić tego golem. Druga połowa rozpocznie się chwilę po 17:00.

46

46
    Drugą połowę rozpoczęli gospodarze. Czy w ciągu 45 minut poznamy zwycięzcę tego spotkania, a może do jego wyłonienia potrzebna będzie dogrywka i rzuty karne?

49
    Agresywnie od początku drugiej połowy do ataku rzucili się gospodarze.

51
    Bardzo dobrze prowadzi to spotkanie arbiter. Od rzutu wolnego ze środka boika rozpocznie Legionovia.

52
    Rzut karny dla gospodarzy!

52
    Gol dla Legionovii!

SEBASTIAN JANUSIŃSKI pewnym strzałem w samo okienko pokonał Solińskiego. Legionovia na prowadzeniu.

54
    Do ataku rzucili się goście, którzy wywalczyli dwa rzuty rożne z rzędu. Gospodarze skupieni na obronie.

57
    Spokojniejszy fragment gry. Upał i duchota nie sprzyjają szybkiej grze.

59
    Zablokowany strzał Tlagi zza pola karnego. Dorbą interwencją popisał się Soliński.

60
    Zmiana w drużynie gospodarzy. Czapa zmienił Tlagę.

61
    Aut dla rozwoju na wysokości pola karnego gospodarzy.

62
    Piękna akcja w polu karnym gości wszystko na jeden kontakt. Zabrakło tylko strzału na bramkę.

65
    Pierwsza zmiana w drużynie gości. Gielza wszedł za Szkatułę.

66
    Rzut rożny dla gości, ale bez zagrożenia pod bramką miejscowych.

69
    Leginovia próbuje dobić zespół gości. Bez okazja z rzutu wolnego.

71
    Zamieszanie na boisku po brutalnym faulu jednego z obrońców na Janusińskim. Było blisko bójki. Zaostrzyła się sytuacja na boisku.

72
    Krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

73
    Broniszewski kontuzjowany po ostrym faulu Żaka. Rośnie frustracja w drużynie gości.

75
    Kwadrans do końca spotkania. Legionovia cały czas prowadzi 1-0 i jest blisko awansu.

77
    Techniczy strzał zza pola karnego jednego z zawodników Rozwoju minął bramkę strzeżoną przez Waśkowa.

79
    Rośnie przewaga gości. Tym razem strzał był dużo lepszy niż poprzednio, ale refleksem popisał się Waśków.

80
    Żółta kartka dla Broniszewskiego za dyskusję z arbitrem.

81
    Szansa dla gości. Rzut wolny z 25 metra.

82
    Dość zaskakujące rozegranie rzutu wolnego, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

83
    Lewicki ukarany żółtą kartką za odkopnięcie piłki po gwizdku sędziego.

84
    Cesarek wszedł za Ziąbskiego.

87
    Już tylko minuty dzielą gospodarzy od awansu. Czy goście będą w stanie wyrównać?

88
    Wawrzyniak wszedł za Gackiego.

89
    Ależ sytuacja dla gospodarzy! W sytuacji sam na sam przestrzelił Janusiński!!!

90
    Będzie dobra sytuacja dla gości. Rzut wolny z narożnika boiska.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90+1
    Kołodziejski wszedł za Janusińskiego.

90+2
    Gol dla Rozwoju!

ADAM ŻAK strzałem zza pola karnego wyrównał stan meczu. Wygląda na to, że czeka nas dogrywka.

90+3

Fatalny błąd w bramce popełnił Waśków, który przepuścił strzał z 30 metrów. ADAM ŻAK trafił po raz drugi!

90+3

Coś niesamowitego! Legionovia straciła w doliczonym czasie gry dwa gole i odpadła z Pucharu Polski. Zawodnicy Rozwoju Katowice pokazali charakter i to oni zagrają z GKS-em Tychy. Dziękuję za relację i zapraszam do śledzenia kolejnych spotkań razem z portalem lajfy.com! (19:00:17)