Gać – Oława 1:1 (koniec) | Motor – Resovia 1:2 (koniec) | Radomiak – Świt NDM 3:1 (koniec)
Skra – Ruch Z. 0:1 (koniec)
Motor Lublin
1:2 (0:1)
Resovia
Sobota 09.08.2014, 17:00 • Stadion MOSiR Bystrzyca, Lublin • 3 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Przed nami inauguracja sezonu 2014/2015 w III lidze grupy lubelsko-podkarpackiej.

W sobotni wieczór Motor Lublin podejmie Resovię.

Jeszcze w sezonie 2012/2013 obie ekipy rywalizowały w II lidze wschodniej. W tamtych rozgrywkach w obu meczach między tymi drużynami mieliśmy podział punktów. W Rzeszowie było 2:2, a w Lublinie 1:1.

Zarówno Resovia, jak i Motor powinny walczyć o szczyt tabeli. Zapowiada się więc ciekawe widowisko, nikt w pierwszej kolejce nie chce stracić punktów.

Początek sobotnich zmagań o 17:00. Zapraszam serdecznie na relację na żywo!

Witam z lubelskiego stadionu. Trwa przedmeczowa rozgrzewka. Za kilka minut przedstawię Państwu składy na dzisiejsze zawody.

Oto bohaterowie dzisiejszego widowiska:

Motor Lublin: Lipiec – Kazubski, Komor, Karwan, Falisiewicz, Król, Piekarski, Jabkowski, Mroczek, Stachyra, Majewski
    Rezerwowi: Zagórski, Czułowski, Ptaszyński, Wolski, Myśliwiecki, Gąsiorowski, Świech

Resovia: Pietryka – Krawczyk, Makowski, Sękowski, Szkolnik, Domoń, Wilk, Adamski, Fedan, Krawczyk, Dziedzic
    Rezerwowi: Tomczyk, Sadecki, Grześkiewicz, Skuba, Ząbkiewicz, Bieniasz, Kaliniec

Sędziowie: Mateusz Nowak (Stalowa Wola).

Asystentami sędziego głównego są Piotr Chmura oraz przedstawicielka płci pięknej Katarzyna Wójs.

Pierwsze jedenastki już na płycie boiska. Za moment pierwszy gwizdek...

1

1
    Od środka gospodarze.

1
    I od razu Stachyra blisko pola karnego gości.

2
    Rzut wolny dla Motoru z około 25 metrów z lewej strony, dośrodkowanie i Pietryka piąstkuje. W tym samym momencie gwizdek i spalony.

3
    Podanie do Lipca i kiks lubelskiego bramkarza. Bez konsekwencji, napastnikom z Rzeszowa nie udało się wykorzystać tego "prezentu".

5
    Motor w ataku. Obrońcy przyjezdnych przejmują jednak futbolówkę.

7
    Tym razem Resovia grała akcję ofensywną. Zbyt głębokie dośrodkowanie i piłkę pewnie łapie Lipiec.

8
    Znów groźnie goście i ponownie lubelski bramkarz wyłapuje futbolówkę.

11
    Rzut wolny z prawej strony pola karnego Rzeszowa. Obrońcy główkują, duże zamieszanie, ale i niebezpieczeństwo oddalone.

12
    Kontra Resovii, ale lubelscy defensorzy na posterunku.

13
    Ależ Majewski "zatańczył" z obrońcami zespołu gości. Ładnie to wyglądało, ale nie było strzału, ani bezpośredniego zagrożenia.

14
    Żółtą kartkę otrzymuje Jabkowski (Motor Lublin).

15
    Na płycie boiska leży poturbowany Jabkowski. Po krótkiej pomocy masażysty może kontynuować grę.

17
    Długie zagranie przez całe boisko Motorowców. Pietryka wychodzi na przedpole i łapie z łatwością piłkę.

19
    Przechwyt Fedana i kontratak dwa na dwa, ale górą obrońcy z Lublina.

21
    Pierwsza część pierwszej połowy, to zdecydowana przewaga Motoru. Rzeszów ja na razie próbuje jedynie kontrować.

23
    Gol dla Resovii!
    Rzeszowianie mieli rzut wolny blisko linii środkowej. Piłka dograna w pole karne, zgranie głową i celne uderzenie z około 10 metrów na wprost bramki SEBASTIANA DZIEDZICA.

25
    Krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

27
    Świetne wyjście Motoru, rajd pod pole karne i obrońca ratuje Resovię wybiciem na róg.

28
    Lublinianom nie udało się wykorzystać tego stałego fragmentu gry.

29
    Motor atakował, ale znowu kontra. Lipiec musi wyjść przed pole karne i nie zastanawiając się wybija na aut.

31
    Akcja pozycyjna gospodarzy zakończona bardzo niecelnym strzałem z dystansu Komora.

33
    Motor naciera, ale na razie brak dokładności.

34
    A na sektorze gości pojawiają się pierwsi kibice Resovii.

34
    Rzeszów kontratakował, ale złe zagranie.

36
    Szybkie przejście do ataku Rzeszowa. Mogło być niebezpiecznie, a zabrakło nieco precyzji.

39
    Jednemu z piłkarzy gości udzielana jest pomoc masażysty.

40
    Pressing Resovii i przyjezdni odzyskują piłkę.

42
    Żółtą kartkę otrzymuje Miłosz Krawczyk (Resovia).

44
    Wolny dla Resovii z dwudziestu kilku metrów. Piłka trafia w mur.

45
    Stachra próbował dograć pod bramkę i wywalczył róg.

45
    Motor mógł wyrównać, duże zamieszanie w polu karnym, Rzeszów wybija i wyprowadza kontrę. Przytomne wyjście Lipca przed pole karne i wybicie na aut.

45+1

Po pierwszych 45 minutach Resovia prowadzi z Motorem Lublin 1:0. Optyczna przewaga lublinian, ale to goście prowadzą.

46

46
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Dziedzic, na boisku pojawia się Skuba.
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Wilk, na boisku pojawia się Kaliniec.

46
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Stachyra, na boisku pojawia się Czułowski.
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Jabkowski, na boisku pojawia się Gąsiorowski.

47
    Z jedenastu metrów do bramki trafia PIOTR SZKOLNIK.

49
    Kibice gości już w komplecie na swoim sektorze. Od drugiej połowy rozpoczęli doping. Na oko jest ich około 100.

53
    Motorowcy próbują obrony już na połowie rywali. W tym spotkaniu jak na razie nic nie jest po ich myśli.

56
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Adamski, na boisku pojawia się Ząbkiewicz.

58
    Dokładne dogranie na prawą stronę do Mroczka, ten jednak zbyt mocno i nic z tej akcji nie wyszło.

60
    Dużo niedokładności w okolicach linii środkowej boiska.

63
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Piekarski, na boisku pojawia się Myśliwiecki.

65
    Świetna kontra Resovii i powinno być 0:3, ale w ostatniej chwili Komor wybija poza boisko z linii bramkowej.

67
    Minimalnie niecelny strzał z dystansu Rzeszowa.

67
    Przerwa na wodę.

69
    Będzie wolny dla Motoru z przed pola karnego. Około 18 metrów do bramki.

70
    Żółtą kartkę otrzymuje Sękowski (Resovia).

70
    Gol dla Motoru!
    Strzał wprost w samo okienko z rzutu wolnego MATEUSZA MAJEWSKIEGO.

72
    Lublinianie idą za ciosem. Znowu było niebezpiecznie pod bramką strzeżoną przez Pietryka.

76
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Mroczek, na boisku pojawia się Świech.

77
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Skuba, na boisku pojawia się Sadecki.

78
    Kolejny, ale nieudany atak Motorowców.

80
    No boisku leży piłkarz Resovii. Masażysta udziela mu pomocy. Trwa przerwa w grze, co nie podoba się miejscowym kibicom.

82
    Motor atakuje, a Rzeszów stara się bronić i utrzymać korzystny wynik.

83
    Zbyt głębokie dośrodkowanie i z piątego metra Pietryka.

84
    Powinno byś 2:2. Szybki kontratak, bramkarz mija się z piłką i bramka zostaje pusta. Strzał z ostrego kąta o centymetry mija słupek i piłka poza boiskiem.

87
    Bardzo groźnie przyjezdni. Dogranie i wydawało się że wyjście na sam na sam, ale w porę dobiegli obrońcy i powstrzymali tą szarżę.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Gąsiorowski (Motor Lublin).

88
    Znowu jeden z piłkarzy Resovii leży na płycie i gra jest przerwana. Na boisku pojawili się medycy.

90
    Mecz zostaje przedłużony aż o 6 minut.

90+1
    Rzeszów zepchnięty do obrony. Obrońcy wybijają na aut.

90+2
    Dogranie w pole karne i sędzia dopatrzył się faulu jednego z lubelskich piłkarzy. Od bramki Pietryka.