4:3 (1:1, 0:2, 3:0)
Severstal Czerepowiec
Piątek 15.08.2014, 14:00 • Werk Arena, Trzyniec, Czechy • Steel Cup

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne hokejowe relacje na lajfy.com! (16:00:04)

HC Oceláři Trzyniec po fantastycznej trzeciej tercji pokonują na zakończenie swojego udziału w turnieju Steel Cup Severstal Czerepowiec 4:3. Piękny comeback Stalowników w tym spotkaniu!

60:00

59:00
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:56
    Gol dla Trzyńca!
    Bramkę zdobył MARTIN ADAMSKÝ.

GOOOL! Ależ tercję rozegrali Stalownicy! Jest czwarta bramka, która zapewne da zwycięstwo gospodarzom! MARTIN ADAMSKY wpakował gumę do siatki Smiryagina. 4:3!

58:34
    Teraz zaskoczyć bramkarza Czerepowca próbował Galvas, ale zawodnik Oceláři sporo minął się z celem.

56:45
    Stalownicy cały czas próbuję atakować bramkę Smiryagina. Jak na razie Sewerstal zupełnie niewidoczny w tej części tercji.

55:34
    Niecelne uderzenie Irgla na bramkę rosyjskiej drużyny.

54:13
    Ostra walka o krążek przy bandzie. Sędziowie przerwali grę.

53:34
    Chwila spokojniejszej gry na lodzie. Krążek aktuanie w posiadaniu zawodników Sewerstalu.

52:41
    Tym razem Oceláři nie zdołali wykorzystać grę w przewadze. Gramy już 5 na 5.

51:11
    Polansky na pozycji spalonej. Wycofanie gry do tercji neutralnej.

50:41
    Shefer otrzymuje karę mniejszą za przeszkadzanie. Trzyniec w przewadze.

50:27
    Bramkę zdobył KAMIL KREPS.

GOOL! Mamy już remis w Werk Arenie! Świetne uderzenie KAMILA KREPSA z prawej strony, guma po raz kolejny ląduje w siatce Smiryagina. 3:3.

49:29
    Kreps mocno spod niebieskiej, dobra interwencja golkipera Sewerstalu.

48:34
    Bramkę zdobył MAREK TRONČINSKÝ.

GOOL! Jest bramka kontaktowa Stalowników! W ostatniej chwili grę w przewadze wykorzystują gospodarze. MAREK TRONČINSKÝ mocnym uderzeniem ze środka pokonuje Smiryagina. 2:3.

46:55
    Teraz spod niebieskiej huknął Kreps i ponownie guma wylądowała na siatce ochronnej nad bramką Smiryagina.

46:46
    Dedunow z karą mniejszą za przeszkadzanie. Teraz w przewadze Trzyniec.

46:34
    Gospodarze na lodzie już w pełnym zestawieniu.
    Relacje live wspiera hokej.net

Sezon hokejowy na lajfy.com razem z Hokej.net!
    Sezon 2014/2015 zapowiada się obiecująco. Razem z największym w naszym kraju portalem hokejowym - Hokej.net przez najbliższe miesiące będziemy dla Was przeprowadzać relacje z meczów ligi NHL oraz KHL, w której to występuje Wojtek Wolski. Nie zabraknie u nas także relacji z nowo powstałej Ligi Mistrzów, w której będziemy śledzić losy drużyn nam najbliższych - Oceláři Trzyniec, HC Vitkovice Steel Ostrawa oraz HC Koszyce.

Prócz tego spędzimy cały sezon z bliską polskim kibicom drużyną trzynieckich "Stalowników", w składzie której znajdziemy Polaka Arona Chmielewskiego.

Nie zabraknie u nas oczywiście relacji z meczów reprezentacji Polski oraz Mistrzostw Świata Elity. Wszystko opatrzone wysokiej jakości komentarzem, statystykami i multimediami. Zaglądajcie często na lajfy.com!

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 12. Růžička (Doudera), 49. Trončinský (Polanský), 51. Kreps (Dravecký), 59. Adamský (Polanský) – 11. Czernow (Stasenko), 27. Berdnikow (Monachow), 36. Mons (Kagarlitski)

HC Oceláři Trzyniec: Hamerlík (Hrubec) – Linhart, Roth, Doudera, Trončinský, Galvas, Nosek, Zíb – Orsava, Plíhal, Kreps – Adamský, Polanský, Irgl – Rufer, Žejdl, Cienciala – Hrňa, Růžička, Dravecký – Chmielewski
    Severstal Czerepowiec: Smiryagin (Magarilow) – Shefer, Urbom, Shinin, Stasenko, Arzamastsew, Lukin, Kałasznikow, Nekolenko – Kwapil, Stoliarow, Kazakowtsew – Kagarlitski, Czernow, Mons – Monachow, Berdnikow, Dedunow – Kuwaew, Kuptsow, Zemchenko