Olympique – Montpellier 0:2 (koniec) | Saint-Étienne – Reims 3:1 (koniec) | Bordeaux – Monaco 4:1 (koniec)
AS Saint-Étienne
3:1 (0:1)
Stade de Reims
Niedziela 17.08.2014, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francuska Ligue 1 Uber Eats
    Mevlüt ERDING - 3:1

81
    Gol dla Saint-Étienne!
    MEVLUT ERDING zdobywa trzecią bramkę dla Saint-Etienne, kończąc emocje w tym meczu! Goście nieco zbyt mocno odkryli się w końcówce i zostają szybko skarceni...
    Kevin MONNET-PAQUET - 2:1

70
    KEVIN MONNET-PAQUET strzela gola w swoim debiucie w Saint-Etienne! Świetne dośrodkowanie z prawej strony boiska i nowy nabytek Zielonych musiał tylko dołożyć głowę do pustej bramki Reims!
    Max-Alain GRADEL - 1:1

61
    MAX GRADEL uderza kapitalnie z rzutu wolnego i Agassa musi wyjmować piłkę z siatki! Kapitalny strzał pomocnika gospodarzy i zasłużona bramka dla Zielonych!
    Benjamin MOUKANDJO - 0:1

27
    Gol dla Reims!
    BENJAMIN MOUKANDJO niespodziewanie wyprowadza gości na prowadzenie! Ależ akcja nowego gracza Reims, który minął trzech obrońców gospodarzy i mocnym strzałem po ziemi nie dał szans Ruffierowi!

Adam Kotleszka

Gole: 61. Gradel, 70. Monnet-Paquet, 81. Erding – 27. Moukandjo

Kartki:   65. Sall (SET), 83. Brison (SET) – 34. Devaux (REI), 60. Bourillon (REI)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Brison, Perrin, Sall, Tabanou – Corgnet (72. Cohade), Clement – Monnet-Paquet, Lemoine, Gradel (69. Hamouma) – Erding (88. van Wolfswinkel)
    Zmiany: Hamouma, van Wolfswinkel, Pogba, Moulin, Diomande, Nyemeck, Cohade

Stade de Reims: Agassa – Mandi, Bourillon (62. Bocundji Ca), Tacalfred, Signorino (77. Atar) – Fofana, Devaux, Oniangue, Diego (87. Albaek)– Moukandjo, Charbonnier
    Zmiany: Placide, Courtet, Glombard, Atar, MFulu, Bocundji Ca, Albaek

Sędziowie: Główny: Anthony Gautier, Asystenci: Eric Danzian, Philippe Jeanne