FC Salzburg – Malmo 2:1 (koniec) | FCSB – Łudogorec 1:0 (koniec) | Besiktas – Arsenal 0:0 (koniec)
Kopenhaga – Bayer 2:3 (koniec) | Napoli – Bilbao 1:1 (koniec)
Besiktas JK
0:0 (0:0)
Arsenal F.C.
Wtorek 19.08.2014, 20:45Liga Mistrzów UEFA - Kwalifikacje

Warto także wspomnieć o dobrej grze Wojciecha Szczęsnego! Polak kilkukrotnie ratował i zatrzymywał dostępu do własnej bramki! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (22:49:19)

Za nami ciekawy mecz i duże emocje! Aż szkoda, że sędzia zakończył zawody! Obie drużyny mogły zdobyć bramki i postawić się w dobrej sytuacji przed rewanżem, ale tak się nie stało. Kanonierzy w bardziej komfortowej sytuacji, bowiem nie stracili bramki w meczu wyjazdowym!

90
    Spotkanie to potrwa cztery minuty dłużej.

90
    Tomas Rosicky melduje się na murawie! Czy to będzie as w dłoni Wengera?

89
    Zawodnicy Besiktasu muszą swojemu koledze z bramki postawić ogromne piwo! Cudowna interwencja po strzale Alexa Oxlade-Chamberlaina! Arsenal mógł prowadzić!

89
    Tego zawodnika także należy pochwalić! Tosun w miejsce Pektemeka.

81
    Koyunlu w miejsce Ozyakupa, który ma już żółtą kartkę na swoim koncie.

80
    Ramsey wie, jak osłabił w tym momencie swoją drużynę! Wenger ma ogromne pretensje do swojego gracza... Druga żółta, a to oznacza, że Kanonier opuszcza przedwcześnie murawę!

79
    Nieprzyjemny strzał Cazorli z rzutu wolnego! Warto zaznaczyć, że szczelność muru pozostawia wiele do życzenia!

77
    Lekki przestój w grze, a po chwili kartką ukarany został Oguzhan Ozyakup – całkowicie zasłużenie.

73
    Trener gospodarzy może być zadowolony z gry Şahana, jednak dostanie "surowe" słowo za sytuację stuprocentową, której nie wykorzystał... W jego miejsce Gokhan Tore.

73
    Alex Oxlade-Chamberlain w miejsce Alexisa Sancheza.

65
    Monreal ukarany kartonikiem, a to oznacza, że musi od tej pory grać uważniej, by nie zostać ukaranym czerwoną kartką.

56
    Flamini potrzebował zaledwie pięciu minut, by zostać ukaranym żółtym kartonikiem przez sędziego.

54
    Kto by się spodziewał, że gospodarze postawią rywalom tak trudne warunki do gry... Ramsey ukarany "żółtkiem".

53
    Pierwsza żółta kartka w tym meczu! Alexis Sanchez próbował ruszyć z kontrą prawą flanką, ale został sfaulowany przez Ramona.

51
    Jednak nie! Ogromny pech kapitana Kanonierów, który z powodu kontuzji opuszcza plac gry. W jego miejsce – Flamini!
    Ależ było blisko bramki dla Beşiktaşu!

48
    Kolejna setka gospodarzy! Dużo niedokładnych podań blisko środkowej połowy. Po chwili prostopadłe podanie na wolne pole otrzymał Şahan! Ten zwiódł Koscielnego i... uderzył obok prawego słupka!

Sędzia nie zdecydował się na to, by doliczyć dodatkowych minut do pierwszej części meczu. Niezłe spotkanie, stojące na wysokim poziomie. Jedynie czego brakuje, to bramek! Miejmy nadzieję, że padną one w drugiej połowie, na którą zapraszam za piętnaście minut! Zostańcie z nami!

44
    Niemożliwe?! A jednak! Błąd Chambersa mógł być opłakany w skutkach! Demba Ba po raz trzeci stanął przed szansą na zdobycie bramki! Tym razem Senegalczyk nie trafił w bramkę z linii pola karnego!

29
    Pektemek podaje w pole karne. Na piłkę nabiega Şahan, ten upada i... nie ma rzutu karnego! Ani sędzia bramkowy, ani sędzia główny nie dopatrzył się przewinienia!

9
    Wojciech Szczęsny znów wygrywa pojedynek z Demba Ba! Były gracz Chelsea uderzył z 11. metrów i z problemami, ale skutecznie piłkę odbija bramkarz Kanonierów!

1
    Jeszcze nie zasiedliśmy głęboko w fotelach, a Wojciech Szczęsny mógł wyciągać piłkę z siatki! Niesygnalizowane uderzenie i bramkarz reprezentacji Polski w popisowy sposób broni dostępu do własnej bramki!