Zenit – Standard 3:0 (koniec) | BATE – Slovan 3:0 (koniec) | Porto – Lille 2:0 (koniec)
Celtic – Maribor 0:1 (koniec) | APOEL – Aalborg 4:0 (koniec)
BATE Borysów
3:0 (1:0)
Slovan Bratysława
Wtorek 26.08.2014, 20:45 • Borisov Arena, Borysów • Liga Mistrzów UEFA - Kwalifikacje

Z mojej strony to już wszytko. Dziękuję za uwagę i życzę dobrej nocy! (22:41:20)

Najlepszym piłkarzem dzisiejszego meczu był, bez wątpienia VITALY RODJONOV. Z takim napastnikiem BATE nie musi się obawiać żadnego rywala!

BATE Borysów, po kapitalnym meczu bez trudu pokonuje Slovana Bratysława 3:0 i po raz kolejny melduje się w fazie grupowej Ligi Mistrzów! Ten klub czyni olbrzymie postępy i w tym roku naprawdę trzeba się już będzie z nim liczyć!
    Wszyscy związani z klubem czekają już na losowanie fazy grupowej Champions League, które będziecie mogli państwo śledzić na naszym portalu.

90+3

90+2
    Pokazać się białoruskiej publiczności chciał także wprowadzony przed kilkoma minutami Signevich, ale w ostatniej chwili odciął go od podania Hudak.

90+1
    Gospodarze wcale nie wyczekują z utęsknieniem ostatniego gwizdka sędziego. Wciąż atakują bramkę Pernisa!

90
    3 minuty dolicza do kończącej się drugiej części meczu Pan Wolfgang Stark.

89
    Andrij Jakovlev próbował strzału z 25 metrów, ale minimalnie spudłował.

87
    Bohater BATE – Vitaly Rodjonov – opuszcza boisko żegnany owacjami na stojąco! Jego miejsce na ostatnie minuty zajmie Nikolay Singevich.

86
    Kolejna żółta kartka. Kristian Kolčák trafia do notesu arbitra.
    Vitaly RODJONOV - 3:0

85
    Gol dla BATE!
    Nie minęła minuta i mamy kolejną bramkę dla gospodarzy! Fatalny błąd popełnił Kolčák, VITALY RODJONOV przejął piłkę na 35. metrze, założył siatkę obrońcy i ruszył w stronę bramki! Stanął oko w oko z Pernisem i mocnym strzałem nie dał mu szans na interwencję! Piłka jeszcze odbiła się od słupka zanim wpadła do siatki!
    Sergej KRYVEC - 2:0

84
    SERGEY KRYVEC dobija rywala! Peltier dostał wyborne podanie na lewą flankę, świetnie dośrodkował na 11. metr, a były zawodnik Lecha bez trudu pakuje piłkę do siatki! Co się odwlecze to nie uciecze!

83
    Grendel już sobie dzisiaj nie pogra. W jego miejsce Peltier.

82
    Teraz już naprawdę powinno być po meczu! Kryvec kapitalnie wpadł z piłką w pole karne, ograł obrońcę, ale zamiast strzelać holował piłkę tak długo, aż ją stracił...

80
    Aleksijević nieźle uderzył z 20 metrów, ale minimalnie spudłował... Pernis nie sięgnąłby tej piłki...

79
    Seydouba Soumah drastycznie zmniejsza szanse swojego zespołu na wyrównanie i ... na awans. Gwinejczyk obejrzał drugą żółtą kartkę i wyleciał z boiska.

Gole: 41. Gordejchuk, 84. Kryvec, 85. Rodjonov

Kartki:   43. Olechnovič (BAT), 50. Lichtarovič (BAT) – 47. Soumah (SBA), 50. Gorosito (SBA), 86. Kolčák (SBA)   79. Soumah (BAT)

BATE Borysów: Černik – Chaguš, Filipenko, Mladenovič, Poljakov – Lichtarovič (61' Aleksijević), Volodko, Olechnovič – Kryvec, Gordejchuk (68' Jakovlev), Rodjonov (87' Signevich)
    Zmiany: Malinš, Tubič, Karnickij, Aleksijevič, M. Volodko, Jakovlev, Signevič

Slovan Bratysława: Perniš – Cikoš, Jablonský, Gorosito, Kolčák, Hudák, Grendel (83' Peltier), Zofčák (46' Stefanik), Fořt (62' Vittek), Halenár – Soumah
    Zmiany: Poláček, Niňaj, Bagayoko, Mészáros, Stefanik, Vittek, Peltier

Sędziowie: Wolfgang Stark – Mike Pickel, Thorsten Schiffner