Losowanie LE | (koniec) |
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz | 57:33 (koniec) |
wydarzenie zakończone
Losowanie Ligi Europy - faza grupowa
Łukasz
Grupa A
Villarreal CF
Borussia Moenchengladbach
FC Zurich
Apollon Limassol
Grupa B
FC København
Club Brugge
Torino FC
HJK Helsinki
Grupa C
Tottenham Hotspur
Besiktas JK
Partizan Belgrad
Asteras Tripolis
Grupa D
FC Salzburg
Celtic FC
Dinamo Zagrzeb
Astra Giurgiu
Grupa E
PSV Eindhoven
Panathinaikos
GD Estoril-Praia
Dinamo Moskwa
Grupa F
Inter Milan
Dnipro Dniepropietrowsk
Saint Etienne
Karabach Agdam
Grupa G
Sevilla FC
Standard Liege
Feyenoord Rotterdam
HNK Rijeka
Grupa H
LOSC Lille
VfL Wolfsburg
Everton FC
FK Krasnodar
Grupa I
SSC Napoli
Sparta Praga
Young Boys Berno
Slovan Bratysława
Grupa J
Dynamo Kijów
Steaua Bukareszt
Rio Ave
Aalborg BK
Grupa K
ACF Fiorentina
PAOK
Guingamp
Dinamo Mińsk
Grupa L
Metalist Charków
Trabzonspor
Legia Warszawa
KSC Lokeren
Grupa A
Villarreal CF
Borussia Moenchengladbach
FC Zurich
Grupa B
FC København
Club Brugge
Torino FC
Grupa C
Tottenham Hotspur
Besiktas JK
Partizan Belgrad
Grupa D
FC Salzburg
Celtic FC
Dinamo Zagrzeb
Grupa E
PSV Eindhoven
Panathinaikos
GD Estoril-Praia
Grupa F
Inter Milan
Dnipro Dniepropietrowsk
Saint Etienne
Grupa G
Sevilla FC
Standard Liege
Feyenoord Rotterdam
Grupa H
LOSC Lille
VfL Wolfsburg
Everton FC
Grupa I
SSC Napoli
Sparta Praga
Young Boys Berno
Grupa J
Dynamo Kijów
Steaua Bukareszt
Guingamp
Grupa K
ACF Fiorentina
PAOK
Rio Ave
Grupa L
Metalist Charków
Trabzonspor
Legia Warszawa
Grupa A
Villarreal CF
Borussia Moenchengladbach
Grupa B
FC København
Club Brugge
Grupa C
Tottenham Hotspur
Besiktas JK
Grupa D
FC Salzburg
Celtic FC
Grupa E
PSV Eindhoven
Panathinaikos
Grupa F
Inter Milan
Dnipro Dniepropietrowsk
Grupa G
Sevilla FC
Standard Liege
Grupa H
LOSC Lille
VfL Wolfsburg
Grupa I
SSC Napoli
Sparta Praga
Grupa J
Dynamo Kijów
Steaua Bukareszt
Grupa K
ACF Fiorentina
PAOK
Grupa L
Metalist Charków
Trabzonspor
Grupa A
Villarreal CF
Grupa B
FC København
Grupa C
Tottenham Hotspur
Grupa D
FC Salzburg
Grupa E
PSV Eindhoven
Grupa F
Inter Milan
Grupa G
Sevilla FC
Grupa H
LOSC Lille
Grupa I
SSC Napoli
Grupa J
Dynamo Kijów
Grupa K
ACF Fiorentina
Grupa L
Metalist Charków
Koszyk I
Sevilla FC, Inter Mediolan, Tottenham Hotspur, PSV Eindhoven, SSC Napoli, Dynamo Kijów, Villarreal CF, ACF Fiorentina, FC Salzburg, Metalist Charków, LOSC Lille, FC København
Koszyk II
Steaua Bukareszt, Standard Liege, PAOK, Celtic FC, Besiktas JK, VfL Wolfsburg, Club Brugge, Dnipro Dniepropietrowsk, Trabzonspor, Panathinaikos, Sparta Praga, Borussia Moenchengladbach
Koszyk III
Everton FC, Young Boys Berno, Dinamo Zagrzeb, FC Zurich, GD Estoril-Praia, LEGIA WARSZAWA, Partizan Belgrad,Torino FC, Feyenoord Rotterdam, Guingamp, Saint Etienne, Rio Ave
Koszyk IV
Dinamo Moskwa, FK Krasnodar, HNK Rijeka, KSC Lokeren, Asteras Tripolis, Slovan Bratysława, Apollon Limassol, Karabach Agdam, HJK Helsinki, Astra Giurgiu, Dinamo Mińsk, Aalborg BK
Fot. Cyfra Plus