Lechia – Ruch | 3:3 (koniec) | | | Podbeskidzie – Legia | 2:1 (koniec) | | | Lech P. – Cracovia | 1:1 (koniec) |
Termalica – GKS T. | 2:1 (koniec) | | | Widzew – Stomil | 0:0 (koniec) | | | Flota – Sandecja | 2:0 (koniec) |
Chojniczanka – Dolcan | 1:1 (koniec) | | | Wigry – Olimpia G. | 0:1 (koniec) |
Znicz – Legionovia | 1:0 (koniec) | | | Okocimski – Stal M. | 3:2 (koniec) | | | Limanovia – Kotwica | 1:5 (koniec) |
Rozwój – MKS Kluczbork | 3:0 (koniec) | | | Nadwiślan – Wisła Pu. | 3:1 (koniec) |
Aston Villa – Hull | 2:1 (koniec) | | | Tottenham – Liverpool | 0:3 (koniec) | | | Leicester – Arsenal | 1:1 (koniec) |
AC Milan – Lazio | 3:1 (koniec) | | | Atalanta – Hellas Verona | 0:0 (koniec) | | | Cesena – Parma | 1:0 (koniec) |
Genoa – Napoli | 1:2 (koniec) | | | US Palermo – Sampdoria | 1:1 (koniec) | | | Sassuolo – Cagliari | 1:1 (koniec) |
Torino – Inter | 0:0 (koniec) | | | Udinese – Empoli | 2:0 (koniec) |
RCD Espanyol – Sevilla | 1:2 (koniec) | | | Villarreal – FC Barcelona | 0:1 (koniec) | | | Sociedad – Real Madryt | 4:2 (koniec) |
Deportivo – Rayo Vallecano | 2:2 (koniec) | | | Elche – Granada | 1:1 (koniec) |
Mainz – Hannover | 0:0 (koniec) | | | Freiburg – Borussia M. | 0:0 (koniec) |
Bordeaux – Bastia | 1:1 (koniec) | | | Metz – Lyon | 2:1 (koniec) | | | PSG – Saint-Étienne | 5:0 (koniec) |
Jarota – Unia S.K. | 1:0 (koniec) | | | Radomiak – Broń | 4:0 (koniec) |
Dundee FC – Celtic | 1:1 (koniec) |
finał
FC Twente Enschede
0:0
(0:0)
Feyenoord Rotterdam
Gole:
Sędziowie: Liesveld – Siebert, van Roekel
Widownia:
Kartki: 33. Martina (TWE), 67. Ebecilio (TWE) – 39. Beek (FEY)
Spudłowany karny!: 34. Immers (FEY), bramkarz Marsman obronił
FC Twente Enschede:
Marsman – Martina, Lachman, Bengtsson, Koppers – Ebecilio, Ziyech, Mokotjo – Kusk, Castaignos, Mokhtar
Zmiany: Schilder, Borven, Breukers, Eghan, Stevens, Andersen, Ould-Chikh
Trener:
Feyenoord Rotterdam: Mulder – Wilkshire, van Beek, Mathijsen, Nelom – Clasie, Immers, Vilhena – Schaken, te Vrede, Boetius
Zmiany: Kongolo, Basacikoglu, Kazim-Richards, Hahn, Manu, Karsdorp, Toornstra
Trener:
Zmiany: Schilder, Borven, Breukers, Eghan, Stevens, Andersen, Ould-Chikh
Trener:
Feyenoord Rotterdam: Mulder – Wilkshire, van Beek, Mathijsen, Nelom – Clasie, Immers, Vilhena – Schaken, te Vrede, Boetius
Zmiany: Kongolo, Basacikoglu, Kazim-Richards, Hahn, Manu, Karsdorp, Toornstra
Trener:
Sędziowie: Liesveld – Siebert, van Roekel
Widownia:
FC Twente Enschede: Marsman – Martina, Lachman, Bengtsson, Koppers – Ebecilio, Ziyech, Mokotjo – Kusk, Castaignos, Mokhtar
Rezerwowi: Schilder, Borven, Breukers, Eghan, Stevens, Andersen, Ould-Chikh
Feyenoord Rotterdam: Mulder – Wilkshire, van Beek, Mathijsen, Nelom – Clasie, Immers, Vilhena – Schaken, te Vrede, Boetius
Rezerwowi: Kongolo, Basacikoglu, Kazim-Richards, Hahn, Manu, Karsdorp, Toornstra
Sędziowie: Liesveld – Siebert, van Roekel.
FC Twente Enschede: Marsman – Martina, Lachman, Bengtsson, Koppers – Ebecilio, Ziyech, Mokotjo – Kusk, Castaignos, Mokhtar
Rezerwowi: Schilder, Borven, Breukers, Eghan, Stevens, Andersen, Ould-Chikh
Feyenoord Rotterdam: Mulder – Wilkshire, van Beek, Mathijsen, Nelom – Clasie, Immers, Vilhena – Schaken, te Vrede, Boetius
Rezerwowi: Kongolo, Basacikoglu, Kazim-Richards, Hahn, Manu, Karsdorp, Toornstra
Sędziowie: Liesveld – Siebert, van Roekel.
Zmiana w drużynie Feyenoord Rotterdam: z boiska schodzi Immers, na boisku pojawia się Toornstra.