Korea Płd. – Kuba 1:3 (koniec) | Chiny – Bułgaria 0:3 (koniec) | Kanada – Egipt 3:0 (koniec)
Niemcy – Tunezja 3:1 (koniec) | Rosja – Meksyk 3:1 (koniec) | Brazylia – Finlandia 3:0 (koniec)

0:0
    Rosja wygrywa 3:1! Był to niewątpliwie bardzo ciekawy mecz. Pierwsza partia niespodziewanie dla Meksyku, ale w następnych setach Sborna potwierdziła swoją przewagę w umiejętnościach!

25:17
    Mieli kontratak w powietrzu Meksykanie, ale Muserski skutecznie blokuje na środku! Rosja wygrywa czwartą partię i cały mecz 3:1!

16:12
    Vargas zagrywa daleko w aut. Druga przerwa techniczna w czwartej partii i czteropunktowa przewaga Rosjan!

8:6
    W taśmę atakuje Aguilera. Pierwsza przerwa techniczna w czwartej partii, na którą Rosjanie schodzą z dwupunktowym prowadzeniem!

0:0
    W trzeciej partii oglądaliśmy już całkowitą dominację Rosjan. Meksykanie chyba już zadowolili się wygraniem pierwszej partii, co trzeba przyznać jest już niemałą niespodzianką.

25:14
    Kończy Sawin ze skrzydła i Rosja wygrywa trzecią partię!

24:12
    Ze środka punktuje Aszczew i będzie setball dla Sbornej.

16:7
    Kolejny raz bardzo dobrze bronią Rosjanie i wyprowadzają skuteczną kontrę. Druga przerwa techniczna w secie trzecim, przewaga Sbornej to już dziewięć punktów!

8:2
    Rosyjska "ściana" zaczyna działać, kolejny skuteczny blok Sbornej. Pierwsza przerwa techniczna w secie trzecim, Rosjanie prowadzą już sześcioma punktami.

0:0
    Sborna po przegraniu pierwszej partii "wzięła się w garść" i w drugiej partii pokazała kto jest faworytem tego spotkania!

Przed nami kilka minut przerwy i rozpocznie się trzeci set tego spotkania, zostańcie z nami!

25:20
    Zepsuł swoją zagrywkę również Vargas i to Rosjanie wygrywają drugiego seta!

24:19
    Świetny atak Muserskiego i będzie piłka setowa dla Sbornej!

16:14
    Przedziera się na skrzydle Sawin, na drugiej przerwie technicznej Rosjanie prowadzą 16:14!

8:5
    Potężna zagrywka Aszczewa i nie przyjmują Meksykanie! Pierwsza przerwa techniczna w secie drugim, Rosjanie prowadzą dwoma punktami!

21:25
    Złe przyjęcie Rosjan, piłka do Sawina, a ten atakuje w aut! Niespodziewanie, ale bardzo zasłużenie to Meksyk wygrywa pierwszą partię i ten wynik powoduje, że w następnych partiach czekają nas jeszcze większe emocje!

21:24
    Psuje Rosjanin zagrywkę i będzie setball dla Meksyku!

14:16
    Vargas kończy ze skrzydła. Druga przerwa techniczna, na którą trochę niespodziewanie to Meksykanie schodzą z dwupunktowym prowadzeniem!

7:11
    Autowy atak Moroz i Meksykanie odskakują na cztery punkty! Przerwa dla trenera Rosjan!

6:8
    Skuteczny blok Vargasa. Niespodziewanie to Meksym prowadzi na pierwszej przerwie technicznej!