PGE Vive – Śląsk 36:27 (koniec) | Chrobry – Nielba 30:25 (koniec)
30:25 (16:13)
MKS Nielba Wągrowiec
Niedziela 21.09.2014, 18:00 • Głogów • Orlen Superliga mężczyzn

Dziękuję za uwagę i zapraszam na inne relacje na www. lajfy.com! (19:42:02)

Zasłużone zwycięstwo gospodarzy, którzy wspierani gorącym dopingiem dali swoim fanom powody do radości. Oby dzisiejszego wieczoru ucieszyli nas także siatkarze. :)

W dzisiejszym meczu Nielba tylko do dwudziestej minuty potrafiła dotrzymać kroku Chrobremu. Potem gospodarze odskoczyli na trzy bramki i konsekwentnie powiększali swoją przewagę.

60
    Koniec meczu. (30:25)

59
    Gregor trafia w identycznej sytuacji jak poprzednia. (30:25) (30:25)

59
    Kamyszek z dystansu pokonuje Kapelę! (30:24) (30:24)

59
    Biegaj po koźle pokonuje bramkarza Nielby! (30:23) (30:23)

59
    Czas dla gospodarzy! (29:23) (29:23)

58
    Smoliński zmniejsza rozmiary porażki. (29:23) (29:23)

58
    Świątek kończy akcję całego zespołu. (29:22) (29:22)

57
    Przejście Pawlaczyka i bramka nieuznana. (28:22) (28:22)

56
    Świerad skutecznie po koźle zdobywa gola z karnego. (28:22) (28:22)

56
    Witkowski wędruje na 2 minuty na ławkę kar. (28:21) (28:21)

55
    Pięć minut do końca spotkania. Prowadzenie Chrobrego chyba niezagrożone. (28:21) (28:21)

55
    Tarcijonas jak czołg przebił się przez obrońców Chrobrego i trafił do bramki Kapeli! (28:21) (28:21)

54
    Czas dla drużyny Chrobrego Głogów. (28:20) (28:20)

53
    Gujski podwyższa wynik spotkania! Strzał po koźle i zero szans Marciniaka na skuteczną obronę! (28:20) (28:20)

53
    W bramce Chrobrego pojawia się Kapela. (27:20) (27:20)

52
    Przybylski po koźle pokonuje bramkarza gospodarzy! (27:20) (27:20)

Carlo Paski

KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Kapela – Kaczmarek, Bednarek, Witkowski, Płócienniczak, Świtała, Mochocki, Gujski, Tylutki, Biegaj, Babicz, Kandora, Świątek
    MKS Nielba Wągrowiec: Konczewski, Marciniak – Smoliński, Olichweruk, Kamyszek, Borzenkou, Radzicki, Świerad, Przybylski, Gregor, Marcijonas, Pawlaczyk, Tórz, Widziński, Biniewski, Skrzypczak

Sędziowie: Kopiec, Zubek

Widownia: około 1500 osób