Wolania – Sandomierz 0:1 (koniec) | Radomiak – Targówek 3:0 (koniec)
3:0 (1:0)
GKP Targówek
Niedziela 12.10.2014, 15:00 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • 3 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

GKP Targówek będzie kolejnym rywalem Radomiaka Radom w drodze ku II lidze. Podopieczni Jacka Magnuszewskiego wciąż przewodzą lidze, ale po porażce w Białobrzegach – już z mniejszą liczbą punktów.

Pilica pokazała, że Radomiaka da się pokonać. Wierzyć w to muszą piłkarze GKP, którzy w tym sezonie nie grają zbyt rewelacyjnie.

Targówek przyjeżdża do Radomia podbudowany ostatnim zwycięstwem 2:0 nad Pogonią II Siedlce. Z tym zespołem wygrać nie potrafił natomiast Radomiak.

Mimo wszystko zdecydowanym faworytem starcia będą gospodarze. Nawet mimo braku Leandro, który pauzować będzie za żółte kartki. Tajemnicą poliszynela wydaje się fakt, że to ten zawodnik jest motorem napędowym "zielonych".

W Radomiaku zagra natomiast prawdopodobnie najlepszy strzelec zespołu – Szymon Stanisławski, który doznał urazu w meczu w Białobrzegach.

Ponadto do składu wracają przeziębieni – Wojciech Serodziński i Adrian Karasek. Nie zagra natomiast kontuzjowany Daniel Barzyński.

Początek meczu Radomiak – GKP Targówek – już o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

Witam Państwa ze Stadionu im. Braci Czachorów w Radomiu!

Niebawem poznamy wyjściowe składy obydwu zespołów.

Radomiak Radom: Kula – Cieciura, Świdzikowski, Dubina, Karasek – K. Puton, W. Puton, Agu, Radecki, Brągiel – Śliwiński.

Rezerwowi: Banasiak – Serodziński, Kucharski, Szewczyk, Winiarski, Wnuk, Stanisławski.

GKP Targówek: Karczmarczyk – Rokicki, Tokaj, Kolasiński, Dobkowski – Sieczko, Szeliga, Piekarz, Romanow – Jarczak, Żurowski.

Rezerwowi: Koćmierowski – Łukasiewicz, Paradowski, Sawicki, Bereżecki, Papież, Klimienko.

Sędziowie: Mariusz Dąbrowski (Sieradz).

Wśród gospodarzy jednak na ławce Szymon Stanisławski. Radomiak zmienia dziś ustawienie na 4-5-1. W zespole gości m.in. doskonale znany w Radomiu – Mikołaj Tokaj.

Piłkarze są już na murawie!

1

2
    Mecz zaczęli przyjezdni. Jak Radomiak spisze się w ustawieniu 4-5-1? "Zieloni" grali tak przecież swego czasu bardzo często!

3
    Przyjezdni grają dziś w jaskrawych strojach. W Radomiu muszą cieszyć się, że nie ma dziś mocnego słońca.

4
    Dobre podanie z lewej strony Radeckiego, ale napastnika Radomiaka ubiegł jeden z przyjezdnych.

5
    Targówek przejmuje piłkę. Od samego początku widać jednak z jakim zamiarem ten zespół tutaj przyjechał.

6
    Próba ataku ze strony gości, jednak sytuację wyjaśnia Włodzimierz Puton.

7
    Radomiak musi szybko zdobyć bramkę. W przeciwnym razie to będzie typowy mecz na 0:0.

8
    A teraz dobrym przechwytem piłki popisał się Dariusz Brągiel. Ten zawodnik musi w pełni zastąpić kontuzjowanego Daniela Barzyńskiego.

9
    Mieli swoją okazję goście. Piłka po rzucie wolnym spadła pod nogi Romanowa, ale ten nie trafił w bramkę.

10
    Dziesięć minut gry za nami. Radomiak póki co nie przeważa aż tak mocno, jak zwykle.

11
    Piłka do Mateusza Radeckiego, ale szybszy od niego był bramkarz gości.

12
    Radomiak nie najlepiej wszedł w ten mecz. Kibice gospodarzy nie mogą temu zaprzeczyć.

13
    Widać, że nie ma na boisku Stanisławskiego i Leandro.

14
    Ładnie na lewej stronie Dariusz Brągiel. Będzie rzut rożny dla Radomiaka.

15
    Z podania Dubiny skorzystał Agu, ale nie trafił w bramkę.

16
    Ponad kwadrans gry za nami. Radomiak posiada optyczną przewagę.

17
    Warto odnotować, że w sektorze gości pojawiło się kilku fanów GKP. To nie jest codzienność w III lidze!

18
    Dał o sobie znać Krystian Puton, jednak Radecki w tym sezonie nie słynie ze skuteczności.

19
    Brzydki faul Rokickiego na Radeckim. To mogła być nawet czerwona kartka! Ale jest żółta.

20
    Póki co mało widoczny również Śliwiński. Widać, że ten zawodnik nie jest w takiej formie jak w meczach sparingowych.

21
    Widać, że przyjezdni nie mają zamiaru przebierać w środkach. Zrobią wszystko, by nie przegrać.

22
    Aktywny jest Radecki! Znów miał dobrą okazję na bramkę, ale nie potrafił oddać strzału.

23
    Prostopadła piłka od Agu! Zdecydowanie za mocna...

24
    Radomiak gości na połowie rywala. Coraz mocniej pachnie golem. Bez Leandro i Stanisławskiego kto będzie te bramki zdobywał?

25
    Czas upływa, a w Radomiu wciąż bez goli. Czyżby Radomiak stracił tę łatwość wygrywania po porażce z Pilicą?

25
    Gol dla Radomiaka!
    No i wykrakałem! Dośrodkowywał aktywny Mateusz Radecki, a bramkę strzela niezawodny ostatnio – KRYSTIAN PUTON! Bardzo dobre, precyzyjne uderzenie.

26
    Skrzydłowy Radomiaka był wczoraj na meczu Polski z Niemcami. Może wspaniałe zwycięstwo biało-czerwonych go odrobinę natchnęło?

27
    Puton zrobił to trochę w stylu Sebastiana Mili. Taktyka gości legła w gruzach.

28
    Blisko pół godziny gry za nami. Radomiak od trzech minut prowadzi z Targówkiem 1:0.

29
    Kolejna okazja dla gospodarzy, ale tym razem Krystian Puton nie zrozumiał się ze Śliwińskim.

30
    Bardzo niecelnie uderzał z dystansu Sieczko.

31
    Goście będą próbowali kontrować. Odsłonią się zapewne dopiero w drugiej połowie.

32
    Z rzutu wolnego dośrodkowywał Aleksiej Dubina, ale w bramce pewnie Karczmarczyk.

33
    Radomiak pokazuje jednak, że będzie dążył do zdobycia kolejnych bramek.

34
    Gospodarze w pełni kontrolują wydarzenia na boisku. Prowadzenie 1:0 bywa jednak złudne.

35
    Fani Radomiaka doskonale pamiętają bowiem mecz z Wieluniem. Wówczas gospodarze również pewnie prowadzili 1:0, ale głupio stracona bramka spowodowała, że przyjezdni wywieźli z Radomia jeden punkt.

36
    Chwila w przerwy w grze, bowiem ucierpiał Mikołaj Tokaj.

37
    Już jednak mecz wznowiony.

38
    Brągiel dobrze znalazł w polu karnym Śliwińskiego, ale ten uderzał głową zbyt słabo.

39
    Strzelał teraz z dystansu Jakub Cieciura. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

40
    Pięć minut do końca pierwszej połowy. Czy ten wynik ulegnie jeszcze zmianie?

41
    Obydwa zespoły już jakby czekały na przerwę. Teraz dobrą akcję przeprowadził Agu, ale wywalczył tylko aut.

42
    Raz jeszcze Agu. Tym razem podaje do Śliwińskiego, ale były napastnik Orła razi niezdecydowaniem.

43
    Świetna kontra Radomiaka, ale strzał Radeckiego doskonale broni Karczmarczyk! Ależ to była okazja!

44
    Czy sędzia doliczy choćby minutę? Wydaje się, że tak... Mieliśmy kilka przerw w grze.

45
    Sekundy do końca pierwszej odsłony. Goście w ataku.

45+1

Graliśmy tylko minutę dłużej. Radomiak w pełni zasłużenie prowadzi z Targówkiem 1:0. Bramkę w 25' zdobył Krystian Puton. Zostańcie z nami!

46

47
    Nie ma zmian w obydwu zespołach. Drugą odsłonę rozpoczął Radomiak.

48
    Gospodarze chcą jak najszybciej strzelić drugiego gola. Wiedzą bowiem, że jeśli chcą wygrać ten mecz, muszą uspokoić wydarzenia na boisku.

49
    Groźne dośrodkowanie Jakuba Cieciury, ale faulował jeden z piłkarzy Radomiaka. Zaczną przyjezdni.

50
    PRZEMYSŁAW ŚLIWIŃSKI! Mówiłem o drugim golu no i stało się! Wreszcie udało się byłemu napastnikowi Orła Wierzbica. Bardzo dobrze skorzystał z podania Krystiana Putona i technicznym strzałem umieścił piłkę w siatce.

51
    Bardzo aktywny na początku tej drugiej odsłony jest Cieciura.

52
    Przy 2:0 ten mecz zapewne straci trochę na tempie. Z drugiej strony przyjezdni muszą mocno zaatakować.

53
    Radomiakowi ciągle mało. Gospodarze w natarciu. To bardzo mądra taktyka.

54
    Teraz dobre podanie do Włodzimierza Putona, jednak młodszy brat strzelca pierwszej bramki zostaje przyblokowany przez rywala.

55
    Dużo widzi na boisku Mateusz Radecki. Szkoda tylko, że jest tak nieskuteczny.

56
    Dobra gra Radomiaka przekłada się na wynik. Goście są po prostu bezradni.

57
    Widać Radomiak to nie tylko Stanisławski i Leandro. Nawet bez nich można osiągać dobre wyniki.

58
    Klimienko zmienia Piekarza. To pierwsza zmiana w tym meczu.

59
    Dobra próba w wykonaniu Krystiana Putona! Zabrakło mu jednak trochę precyzji... Ma czego żałować!

60
    Godzina gry za nami. Radomiak – GKP Targówek 2:0.

61
    Dobra akcja Cieciury, ale jednak jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Dosłownie w ostatniej chwili.

62
    Koćmierowski zmienia Sieczkę. To druga zmiana w zespole przyjezdnych.

63
    Czy będzie zmieniał coś Jacek Magnuszewski? Póki co nie ma po co.

64
    To była dobra okazja Radomiaka! Krystianowi Putonowi zabrakło jednak ostatniego podania, a mógł mieć okazję Radecki.

65
    A teraz dobre podanie do Śliwińskiego posyła Brągiel! Nie ma jednak bramki dla Radomiaka!

66
    Szymon Stanisławski na murawie. Zmienia Przemka Śliwińskiego.

67
    Jak po urazie spisze się "Stasiek"? Ma ponad dwadzieścia minut, by się pokazać.

68
    Sawicki zmienia Szeligę. To trzecia zmiana w zespole gości.

69
    Indywidualna akcja Brągiela! Tylko boczna siatka.

70
    Dwadzieścia minut do końca spotkania. Trener gości ma już tylko jedną zmianę do wykorzystania.

71
    Dobrze gra Radomiak. Cały czas stwarza zagrożenie pod bramką rywala.

72
    Dwa groźne strzały Włodzimierza Putona! Nie ma jednak bramki dla Radomiaka!

73
    A teraz uderzał Agu i obrońca gości wybija piłkę z linii bramkowej!

74
    Radomiak bardzo groźne kontruje. Pachnie trzecim golem!

75
    Kolejne zmiany nie przynoszą efektu w zespole gości. Targówek jest po prostu bezradny.

76
    Próbowali Stanisławski i Krystian Puton, ale lepsi defensorzy gości.

77
    Serodziński zmienia Karaska. To druga zmiana w Radomiaku.

78
    Groźne dośrodkowanie Serodzińskiego, ale żaden z piłkarzy Radomiaka nie zdołał oddać strzału.

79
    Kacper Wnuk zmienia Krystiana Putona. To trzecia zmiana w zespole gospodarzy.

80
    Do końca meczu już tylko dziesięć minut! Tutaj raczej wszystko już jest jasne.

81
    Ostatnia zmiana w Targówku. Na murawie melduje się Papież, a zmienia on Kolasińskiego.

82
    Zmiany nie przynoszą oczekiwanego efektu. Przynajmniej w zespole gości, który wciąż jest słabszy o te dwa gole.

83
    3:0 dla gospodarzy! Kto mógł zdobyć bramkę? Oczywiście SZYMON STANISŁAWSKI! Dobre podanie od Radeckiego, a "Stasiek" nie zmarnował okazji!

84
    Stanisławski był sam na sam z bramkarzem. Nie mógł nie trafić do siatki. Radomiak ma kolejne trzy punkty!

85
    Ależ niezmordowany jest ten Cieciura! Temu zawodnikowi jest wiecznie mało!

86
    Z resztą w Białobrzegach to właśnie prawy obrońca Radomiaka wykazywał największą ochotę do gry.

87
    Trzy minuty do końca. Ciekawe ile doliczy sędzia z Sieradza?

88
    Mieliśmy kilka przerw w grze, ale wydaje się, że trzy minuty to maksimum.

89
    Ależ miał okazję Radecki! Można powiedzieć, że 100%! Nie trafił jednak czysto w piłkę... Nie ma gola!

90
    Ostatnia zmiana w Radomiaku. Winiarski zmienia Włodzimierza Putona.

90+1
    Sekundy do końca meczu...

90+2
    Radomiak kontroluje to spotkanie. Kibice czekają na ostatni gwizdek.

90+3

Radomiak Radom z kolejnym zwycięstwem! Dziś podopieczni Jacka Magnuszewskiego byli o trzy gole lepsi od GKP Targówek! Po bramkach Krystiana Putona, Przemysława Śliwińskiego i Szymona Stanisławskiego – "zieloni" dopisują do swojego konta komplet punktów. Dziękuję za uwagę! (16:55:04)
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.