Resovia – MKS 3:1 (koniec) | Jastrzębski – Skra 0:3 (koniec) | Czarni – Trefl 2:3 (koniec)
Dafi Społem – BKS Visła 0:3 (koniec) | Projekt – Norwid 3:0 (koniec)
Jastrzębski Węgiel
0
22 21 22
PGE GiEK Skra Belchatow
3
25 25 25
Środa 15.10.2014, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • PlusLiga

0:0
    PGE Skra Bełchatów wygrywa z Jastrzębskim Węglem 3:0! MVP spotkania wybrany został Nicolas Marechal!

22:25
    Marechal kończy skutecznym atakiem ze skrzydła ten mecz! Skra wygrywa pewnie 3:0!

20:24
    Jest piłka meczowa dla gości!

11:16
    Mocno, ale w aut zagrywa Bartman. Druga przerwa techniczna, Skra prowadzi już pięcioma punktami!

9:15
    As serwisowy Marechala, rewelacyjnie gra dziś Francuz!

6:8
    Bardzo źle wystawił teraz Masny do Czarnowskiego, środkowy Jastrzębskiego Węgla atakuje poza boisko. Pierwsza przerwa techniczna w trzeciej partii!

21:25
    Conte kończy ze skrzydła! PGE Skra wygrywa drugą partię i prowadzi już 2:0!

20:24
    Ponownie punktuje zagrywką Kłos, będzie piłka setowa dla gości w secie drugim!

14:16
    Wrona kończy ze środka. Druga przerwa techniczna, goście prowadza dwoma punktami!

7:8
    Przez blok ponownie przedziera się Marechal. Na pierwszej przerwie technicznej Skra na jedno punktowym prowadzeniu!

22:25
    Kończy pierwsza partię skutecznym atakiem Kłos! PGE Skra wygrywa pierwszą odsłonę spotkania 25:22!

20:24
    Kolejna zagrywka Wlazłego przynosi punkt gościom, piłka spada po taśmie na boisko gospodarzy. Piłka setowa dla Skry!

20:22
    W ważnym momencie pierwszej partii Mariusz Wlazły notuje asa serwisowego! Dwa punkty przewagi Mistrzów Polski.

18:17
    Marechal atakuje w aut. Miguel Falasca prosi o czas dla swojej drużyny.

16:15
    Pajenk również nie myli się z krótkiej. Gospodarze odrobili straty i to oni prowadzą jednym punktem na drugiej przerwie technicznej!

14:14
    Marechal po taśmie w aut i mamy remis!

6:8
    Błąd przyjęcie po stronie gospodarzy. Na pierwszej przerwie technicznej prowadzi dwoma punktami Skra Bełchatów!