Śląsk – Piast | 3:0 (koniec) | | | Podbeskidzie – Górnik Ł. | 1:0 (koniec) | | | Jagiellonia – Pogoń | 5:0 (koniec) |
Widzew – Bytovia | 0:1 (koniec) | | | Dolcan – Olimpia G. | 2:2 (koniec) | | | GKS K. – Stomil | 2:1 (koniec) |
Flota – Chojniczanka | 2:1 (koniec) | | | Sandecja – Chrobry | 2:1 (koniec) | | | Arka – Pogoń Sdl. | 1:0 (koniec) |
Miedź – Wigry | 2:1 (koniec) |
Legionovia – Siarka T. | 0:1 (koniec) | | | Okocimski – Nadwiślan | 2:2 (koniec) | | | Stal S. W. – Puszcza | 2:0 (koniec) |
MKS Kluczbork – Znicz | 1:1 (koniec) | | | Stal M. – ROW Rybnik | 1:0 (koniec) | | | Kotwica – Górnik W. | 4:0 (koniec) |
Man City – Tottenham | 4:1 (koniec) | | | Arsenal – Hull | 2:2 (koniec) | | | Burnley – West Ham | 1:3 (koniec) |
Crystal Palace – Chelsea | 1:2 (koniec) | | | Everton – Aston Villa | 3:0 (koniec) | | | Southampton – Sunderland | 8:0 (koniec) |
Newcastle – Leicester | 1:0 (koniec) |
AS Roma – Chievo | 3:0 (koniec) | | | Sassuolo – Juventus | 1:1 (koniec) |
Levante – Real Madryt | 0:5 (koniec) | | | Bilbao – Celta Vigo | 1:1 (koniec) | | | FC Barcelona – Eibar | 3:0 (koniec) |
Córdoba – Malaga | 1:2 (koniec) |
Bayern – Werder | 6:0 (koniec) | | | Mainz – Augsburg | 2:1 (koniec) | | | Hannover – Borussia M. | 0:3 (koniec) |
Freiburg – Wolfsburg | 1:2 (koniec) | | | Stuttgart – Bayer | 3:3 (koniec) | | | FC Koln – Borussia D. | 2:1 (koniec) |
Schalke 04 – Hertha | 2:0 (koniec) |
1.FC Katowice – Mitech Żywiec | 0:3 (koniec) |
Lorient – Saint-Étienne | 0:1 (koniec) | | | Lille – Guingamp | 1:2 (koniec) | | | Metz – Rennes | 0:0 (koniec) |
Monaco – Évian TG | 2:0 (koniec) | | | Nantes – Reims | 1:1 (koniec) | | | Nice – Bastia | 0:1 (koniec) |
Garbarnia – Cz. Połaniec | 1:0 (koniec) | | | Kąty Wrocławskie – Oława | 3:0 (koniec) | | | Lechia II – Leśnik | 5:1 (koniec) |
Gwardia K. – Chwaszczyno | 2:0 (koniec) | | | Unia T. – Trzebinia-Siersza | 1:0 (koniec) | | | Polonia B. – Odra O. | 1:1 (koniec) |
Ross County – Celtic | 0:5 (koniec) |
Subkowy – Rodło | 0:3 (koniec) |
finał
Okocimski Brzesko
2:2
(0:2)
Nadwiślan Góra
Rafał Gnutek
Gole:
58. Wojcieszyński, 70. Dziadzio – 12. Boczek, 25. Boczek
Sędziowie: Dominik Pasek – Damian Rokosz, Rafał Abramowicz
Widownia:
Kartki: 27. Ślęczka (OKS), 80. Pyciak (OKS), 81. Kozioł (OKS), 86. Duszyk (OKS) – 52. Setlak (NDW)
Spudłowany karny!:
Okocimski Brzesko:
33. Aleksander Kozioł – 19. Sylwester Tokarz, 23. Radosław Jacek, 21. Arkadiusz Ryś, 22. Aleksander Ślęczka, 16. Paweł Pyciak, 18. Arkadiusz Lewiński, 10. Wojciech Wojcieszyński, 8. Michał Guja, 17. Patryk Bryła, 6. Wojciech Dziadzio
Zmiany: 1. Marek Pączek, 2. Mateusz Kasprzyk, 15. Daniel Duszyk, 4. Mateusz Wawryka, 9. Kamil Białkowski, 13. Sani Goringo Abubakar, 11. Jurij Hłuszko
Trener:
Nadwiślan Góra: 12. Paweł Florek – 11. Tomasz Boczek, 21. Tomasz Balul, 10. Kamil Łączek, 22. Wojciech Jurek, 3. Piotr Koman, 6. Dawid Kaszok, 91. Dawid Ogrocki, 9. Damian Furczyk, 14. Tomasz Matysek, 13. Bartłomiej Setlak
Zmiany: 1. Patryk Procek, 32. Mateusz Skorobol, 33. Kaspars Svarups, 39. Jakub Legierski, 8. Daniel Gurbisz, 4. Łukasz Sędzielarz, 5. Konrad Kochan
Trener:
Zmiany: 1. Marek Pączek, 2. Mateusz Kasprzyk, 15. Daniel Duszyk, 4. Mateusz Wawryka, 9. Kamil Białkowski, 13. Sani Goringo Abubakar, 11. Jurij Hłuszko
Trener:
Nadwiślan Góra: 12. Paweł Florek – 11. Tomasz Boczek, 21. Tomasz Balul, 10. Kamil Łączek, 22. Wojciech Jurek, 3. Piotr Koman, 6. Dawid Kaszok, 91. Dawid Ogrocki, 9. Damian Furczyk, 14. Tomasz Matysek, 13. Bartłomiej Setlak
Zmiany: 1. Patryk Procek, 32. Mateusz Skorobol, 33. Kaspars Svarups, 39. Jakub Legierski, 8. Daniel Gurbisz, 4. Łukasz Sędzielarz, 5. Konrad Kochan
Trener:
Sędziowie: Dominik Pasek – Damian Rokosz, Rafał Abramowicz
Widownia:
Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi Setlak, na boisku pojawia się Legierski.
Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi 22, na boisku pojawia się 2.
Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi 91, na boisku pojawia się 8.