Śląsk – Piast | 3:0 (koniec) | | | Podbeskidzie – Górnik Ł. | 1:0 (koniec) | | | Jagiellonia – Pogoń | 5:0 (koniec) |
Widzew – Bytovia | 0:1 (koniec) | | | Dolcan – Olimpia G. | 2:2 (koniec) | | | GKS K. – Stomil | 2:1 (koniec) |
Flota – Chojniczanka | 2:1 (koniec) | | | Sandecja – Chrobry | 2:1 (koniec) | | | Arka – Pogoń Sdl. | 1:0 (koniec) |
Miedź – Wigry | 2:1 (koniec) |
Legionovia – Siarka T. | 0:1 (koniec) | | | Okocimski – Nadwiślan | 2:2 (koniec) | | | Stal S. W. – Puszcza | 2:0 (koniec) |
MKS Kluczbork – Znicz | 1:1 (koniec) | | | Stal M. – ROW Rybnik | 1:0 (koniec) | | | Kotwica – Górnik W. | 4:0 (koniec) |
Man City – Tottenham | 4:1 (koniec) | | | Arsenal – Hull | 2:2 (koniec) | | | Burnley – West Ham | 1:3 (koniec) |
Crystal Palace – Chelsea | 1:2 (koniec) | | | Everton – Aston Villa | 3:0 (koniec) | | | Southampton – Sunderland | 8:0 (koniec) |
Newcastle – Leicester | 1:0 (koniec) |
AS Roma – Chievo | 3:0 (koniec) | | | Sassuolo – Juventus | 1:1 (koniec) |
Levante – Real Madryt | 0:5 (koniec) | | | Bilbao – Celta Vigo | 1:1 (koniec) | | | FC Barcelona – Eibar | 3:0 (koniec) |
Córdoba – Malaga | 1:2 (koniec) |
Bayern – Werder | 6:0 (koniec) | | | Mainz – Augsburg | 2:1 (koniec) | | | Hannover – Borussia M. | 0:3 (koniec) |
Freiburg – Wolfsburg | 1:2 (koniec) | | | Stuttgart – Bayer | 3:3 (koniec) | | | FC Koln – Borussia D. | 2:1 (koniec) |
Schalke 04 – Hertha | 2:0 (koniec) |
1.FC Katowice – Mitech Żywiec | 0:3 (koniec) |
Lorient – Saint-Étienne | 0:1 (koniec) | | | Lille – Guingamp | 1:2 (koniec) | | | Metz – Rennes | 0:0 (koniec) |
Monaco – Évian TG | 2:0 (koniec) | | | Nantes – Reims | 1:1 (koniec) | | | Nice – Bastia | 0:1 (koniec) |
Garbarnia – Cz. Połaniec | 1:0 (koniec) | | | Kąty Wrocławskie – Oława | 3:0 (koniec) | | | Lechia II – Leśnik | 5:1 (koniec) |
Gwardia K. – Chwaszczyno | 2:0 (koniec) | | | Unia T. – Trzebinia-Siersza | 1:0 (koniec) | | | Polonia B. – Odra O. | 1:1 (koniec) |
Ross County – Celtic | 0:5 (koniec) |
Subkowy – Rodło | 0:3 (koniec) |
finał
Garbarnia Kraków
1:0
(1:0)
Czarni Połaniec
Uwaga:
Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.
Adam Delimat
Gole:
39. Nowak
Sędziowie: Tomasz Kita – Michał Mrzygłód, Adrian Maślanka
Widownia:
Kartki: 23. Kalicki (GRB), 48. Pawłowicz (GRB), 56. Kowalski (GRB) – 36. Witek (CAP), 61. Pydych (CAP)
Spudłowany karny!:
Garbarnia Kraków:
Jakub Sypniewski – Mateusz Pawłowicz, Mateusz Kowalski, Tomasz Baliga, Tomasz Kalicki – Marek Masiuda, Paweł Nowak, Piotr Kaczor (64. Jakub Wcisło), Michał Górecki (90. Krzysztof Kalemba), Mariusz Stokłosa – Tomasz Ogar (74. Jakub Górecki)
Zmiany: Marcin Kościelnik – Norbert Piszczek, Marek Mizia, Jakub Górecki, Marcin Siedlarz, Jakub Wcisło, Krzysztof Kalemba
Trener:
Czarni Połaniec: Roman Brzostowicz – Filip Krępa (85. Michał Dyl), Rafał Pydych, Maciej Witek, Dawid Korona, Paweł Cecot (60. Paweł Meszek), Piotr Obierak, Tomasz Wolan, Piotr Ferens (78. Michał Materkowski), Piotr Mazurkiewicz (74. Mirosław Kabata), Piotr Kamiński
Zmiany: Bartłomiej Dydo – Michał Materkowski, Michał Dyl, Mirosław Kabata, Paweł Meszek, Marcin Cisło
Trener:
Zmiany: Marcin Kościelnik – Norbert Piszczek, Marek Mizia, Jakub Górecki, Marcin Siedlarz, Jakub Wcisło, Krzysztof Kalemba
Trener:
Czarni Połaniec: Roman Brzostowicz – Filip Krępa (85. Michał Dyl), Rafał Pydych, Maciej Witek, Dawid Korona, Paweł Cecot (60. Paweł Meszek), Piotr Obierak, Tomasz Wolan, Piotr Ferens (78. Michał Materkowski), Piotr Mazurkiewicz (74. Mirosław Kabata), Piotr Kamiński
Zmiany: Bartłomiej Dydo – Michał Materkowski, Michał Dyl, Mirosław Kabata, Paweł Meszek, Marcin Cisło
Trener:
Sędziowie: Tomasz Kita – Michał Mrzygłód, Adrian Maślanka
Widownia:
Płaskie podanie Michała Góreckiego, w polu karnym na piłkę czekał już PAWEŁ NOWAK, który pewnym uderzeniem nie daje szans bramkarzowi gości!
Garbarnia Kraków: Jakub Sypniewski – Mateusz Pawłowicz, Mateusz Kowalski, Tomasz Baliga, Tomasz Kalicki – Marek Masiuda, Paweł Nowak, Piotr Kaczor, Michał Górecki, Mariusz Stokłosa – Tomasz Ogar
Rezerwowi: Marcin Kościelnik – Norbert Piszczek, Marek Mizia, Jakub Górecki, Marcin Siedlarz, Jakub Wcisło, Krzysztof Kalemba
Czarni Połaniec: Roman Brzostowicz – Filip Krępa, Rafał Pydych, Maciej Witek, Dawid Korona, Paweł Cecot, Piotr Obierak, Tomasz Wolan, Piotr Ferens, Piotr Mazurkiewicz, Piotr Kamiński
Rezerwowi: Bartłomiej Dydo – Michał Materkowski, Michał Dyl, Mirosław Kabata, Paweł Meszek, Marcin Cisło
Sędziowie: Tomasz Kita – Michał Mrzygłód, Adrian Maślanka.