Luksemburg – Ukraina 0:3 (koniec) | Anglia – Słowenia 3:1 (koniec) | San Marino – Estonia 0:0 (koniec)
Austria – Rosja 1:0 (koniec) | Mołdawia – Liechtenstein 0:1 (koniec) | Macedonia Płn. – Słowacja 0:2 (koniec)
Hiszpania – Białoruś 3:0 (koniec) | Szwajcaria – Litwa 4:0 (koniec) | Czarnogóra – Szwecja 1:1 (koniec)
Szwajcaria
4:0 (0:0)
Litwa
Sobota 15.11.2014, 20:45 • AFG Arena, St. Gallen • Eliminacje Mistrzostw Europy

Dobry mecz Szwajcarów w drugiej połowie i wysokie zwycięstwo Helwetów nad Litwą. Gospodarze wrócili do walki o awans. Świetne zawody zaliczył Shaqiri, dobrą zmianę zaliczył Drmić. Już za trzy dni zobaczymy jak na tle Szwajcarów zaprezentują się nasi reprezentanci. Relacja z tego meczu oczywiście na lajfy.com! (22:36:51)

90+3

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.
    Shaqiri razy dwa:

90
    Gol dla Szwajcarii!

Drmić kolejny raz popisał się świetnym podaniem, a XERDAR SHAQIRI technicznym strzałem podwyższył prowadzenie miejscowych.

89
    Niecelny strzał Schönbächler. Nieźle prezentuje się debiutant w szwajcarskiej kadrze.

87
    Kazlauskas wszedł za Novikovasa. Ostatnia zmiana w tym spotkaniu.

86
    Rzut rożny dla miejscowych, ale tym razem bez zagrożenia pod bramką Arlauskisa.

Już we wtorek Szwajcaria zmierzy się w meczu towarzyskim z Polską.

84
    Szwajcarzy robią co chcą na boisku w St. Gallen. Miejscowi prezentują się naprawdę dobrze w drugiej połowie.

83
    Schönbächler zmienił zmęczonego Seferovića.

82
    Eliošius wszedł za Vičiusa.

82
    Gospodarze bardzo długo rozgrywają piłkę.
    Trafienie Shaqiriego:

80

Ze skrzydła zagrał Drmić, a XERDAR SHAQIRI mocnym strzałem głową pokonał bramkarza rywali. Świetny mecz zawodnika Bayernu Monachium.

78
    Miejscowi w ataku pozycyjnym. Wydaje się, że Litwini stracili nadzieję, że korzystny wynik w tym meczu.