Sopot – Zielona Góra 81:77 (koniec) | Dąbrowa Górnicza – Radom 57:72 (koniec) | Zgorzelec – Włocławek 97:89 (koniec)
Szczecin – Słupsk 94:101 (po dogrywce)
MKS Dąbrowa Górnicza
57:72 (18:15, 32:31, 38:56)
Rosa Radom
Niedziela 16.11.2014, 18:00 • Hala • Tauron Basket Liga

Po pierwszych 2 kwartach kibice mogli spodziewać się wyrównanej walki w końcówce, jednak w drugiej połowie meczu inicjatywę przejęli faworyzowani goście, którzy nie dali szans swoim rywalom i okazali się zdecydowanie lepsi w tym meczu. (19:45:18)

40:00
    Koniec meczu. (57:72)

39:31
    Dziemba trafia za 3 punkty. (57:72) (57:72)

39:18
    O czas poprosił jeszcze trener gospodarzy. (54:72) (54:72)

39:18
    Jeszke trafia dwa rzuty wolne. (54:72) (54:72)

39:08
    Dziemba trafia za 2. (54:70) (54:70)

39:02
    Szymkiewicz wykorzystuje jeden rzut osobisty. (52:70) (52:70)

38:55
    Za 3 punkty trafią jeszcze dąbrowianie. (52:69) (52:69)

38:35
    Jeden rzut dla Małeckiego, ale nie wykorzystał swojej szansy zawodnik MKS. (49:69) (49:69)

38:35
    John Turek fauluje po raz 5 i jest to dla niego koniec meczu. (49:69) (49:69)

37:18
    Małecki zdobywa jeszcze 2 punkty, ale raczej to już nie pomoże gospodarzą. (49:69) (49:69)

37:10
    Witka trafia obydwa rzuty. (47:69) (47:69)

37:10
    Rzuty wolne dla Witka, po faulu Małeckiego. (47:67) (47:67)

36:13
    Turek jest dzisiaj bardzo skuteczny, kolejne punkty tego gracza i o czas poprosił trener gospodarzy. (47:67) (47:67)

36:04
    Weaver nie trafia w próbie za 3. (47:65) (47:65)

35:30
    Dziemba dobrze odbiera piłkę pod swoim koszem, a Załucki rzuca udanie za 3. (47:65) (47:65)