Zenit – Benfica 1:0 (koniec) | Anderlecht – Galatasaray 2:0 (koniec) | Arsenal – Borussia D. 2:0 (koniec)
Atletico – Olympiakos 4:0 (koniec) | Malmo – Juventus 0:2 (koniec) | Łudogorec – Liverpool 2:2 (koniec)
Basel – Real Madryt 0:1 (koniec) | Bayer – Monaco 0:1 (koniec)
Malmo FF
0:2 (0:0)
Juventus FC
Środa 26.11.2014, 20:45 • Swedbank Stadion - Malmö (Szwecja) • Liga Mistrzów UEFA

Całe spotkanie nie miało tak oczywistego przebiegu. W pierwszej połowie przewagę mieli nawet gospodarze, jednak z każdą minutą trwania meczu to goście wychodzili do ofensywy. Po wyjściu z szatni na drugą połowę mocno ruszyli piłkarze "Starej Damy", którzy szybko objęli prowadzenie. Nadarzały się kolejne sytuacje, a Malmö praktycznie nie istniało w ataku. Dyskusyjna bramka z ostatnich minut przesądziła losy spotkania. (22:54:54)

Nie było niespodzianki w Malmö. Juventus musiał w tym meczu wygrać i to zrobił. Olympiakos natomiast srogo (0:4) przegrał w Madrycie i to właśnie turyńczycy wskakują na drugą pozycję w Grupie A! Będzie się tutaj działo w ostatnim spotkaniu!

Sędzia opuszcza boisko w asyście ochroniarzy! Brzydki koniec tego meczu, ale to Juventus zdobywa w Szwecji 3 punkty notując pierwsze wyjazdowe zwycięstwo!

90+3

90+3
    Rosenberg ładnie wystawił się partnerowi i bez przyjęcia oddał strzał na bliższy słupek bramki Buffona! Włoski bramkarz jeszcze trącił futbolówkę i będzie korner dla Malmö!
    Nie mógł Marchisio, więc "zaskoczył" Llorente!

90+1
    Morata fauluje Erikssona i jako pierwszy piłkarz Juventusu wpisuje się do notesu sędziego.

90+1
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

90
    Rosenberg także zostaje ukarany przez sędziego po kłótniach z arbitrem! Brzydka końcówka tego meczu!

89
    Sporo kontrowersji! Johansson także nie wytrzymał napięcia ostatnich minut i postanowił porozmawiać sobie z arbitrem! W zasadzie w ciągu jednej minuty zgarnia dwie żółte kartki i sędzia odsyła go do szatni!

88
    Wszyscy mają sporo do powiedzenia sędziemu! Olsen zostaje ukarany żółtą kartką po golu Teveza! Wszyscy z gospodarzy domagali się rzutu wolnego dla ekipy Malmö, który zatrzymałby bramkową akcję!
    Carlos TÉVEZ - 0:2

88
    Gol dla Juventusu!

Jednak mamy podwyższenie wyniku! To Juventus zgarnie 3 punkty! Strata piłki przez obrońców Malmö na własnej połowie. Futbolówkę zgarnia Pogba, który natychmiast wypatrzył CARLOSA TÉVEZA! Ten zamienia świetną okazję na bramkę!

87
    Wydarzy się! Morata dostaje świetne podanie od Teveza, ale trafia on w poprzeczkę dosłownie sprzed bramki! Co prawda przeszkadzał mu obrońca, ale pudło było niebywałe!

86
    Zostaje około 5 minut grania! Czy coś się tutaj jeszcze wydarzy?

85
    Zmiana w drużynie Malmö FF: z boiska schodzi Anton Tinnerholm, na boisku pojawia się Erdal Rakip.

85
    Eriksson rozpoczął kontrę swojej ekipy, ale musiał zostać zatrzymany! Poświęcił się Pereyra, który technicznym faulem w środku pola jako pierwszy wpisuje się do notesu sędziego.