Cadiz – Villarreal 1:2 (koniec) | Oviedo – Sociedad 0:0 (koniec) | Rayo Vallecano – Valencia 1:2 (koniec)
Cadiz CF
1:2 (0:2)
Villarreal CF
Czwartek 04.12.2014, 20:00 • Estadio Ramón de Carranza, Cadiz • Puchar Hiszpanii

74
    Juanma Espinosa na boisku! To ostatnia zmiana w zespole gospodarzy! Schodzi z murawy Garrido.

69
    Doświadczony Uche na boisku. Z murawy schodzi natomiast Gerard Moreno – strzelec pierwszej bramki.

68
    Kike Lopez poza boiskiem. Zmienia go Jona. To druga zmiana w zespole gospodarzy.

61
    Zmiany w obu drużynach. W miejsce napastnika gości – Naranjo – na murawie pojawił się Costa. W zespole gospodarzy za Migue Garcię na ostatnie trzydzieści minut wchodzi Villar.

58
    Trigueros jest już na murawie. Schodzi z boiska Jonathan dos Santos. Trzeba przyznać, że ten zawodnik lepiej prezentował się w pierwszej połowie.

Bartosz Biernacki

Gole: 47. Aitor Arregi – 17. Gerard Moreno, 21. Nehuel Leiva

Kartki:   23. Josete Malagon (CAD), 51. Airam (CAD), 63. Aitor Arregi (CAD), 85. Tomas Sanchez (CAD) – 53. Puerto (VLR)   58. Adrian Marin (VLR)

Cadiz CF: Ricardo Alonso – Mantecon, Josete Malagon, Aitor Arregi, Tomas Sanchez – Navarette, Garrido (74' Juanma Espinosa) – Lopez (68' Jona), Fran Machado, Migue Garcia (61' Villar) – Airam.

Zmiany: Oinatz Aulestia – Jona, Juanma Espinosa, Andreas Sanchez, Villar.

Villarreal CF: Juan Carlos – Rukavina, Puerto, Chechu Dorado, Adrian Marin – Pina, Jonathan dos Santos (58' Trigueros) – Jabier Espinosa, Nahuel Leiva, Gerard Moreno (69' Uche) – Naranjo (61' Costa).

Zmiany: Asenjo – Costa, Gomez, Trigueros, Uche.

Sędziowie: Ignacio Iglesias (sędzia główny) Enrique Ramos, Alfonso Costoya (asystenci)