Galatasaray – Arsenal 1:4 (koniec) | Borussia D. – Anderlecht 1:1 (koniec) | Olympiakos – Malmo 4:2 (koniec)
Juventus – Atletico 0:0 (koniec) | Liverpool – Basel 1:1 (koniec) | Real Madryt – Łudogorec 4:0 (koniec)
Monaco – Zenit 2:0 (koniec) | Benfica – Bayer 0:0 (koniec)
Benfica Lizbona
0:0 (0:0)
Bayer Leverkusen
Wtorek 09.12.2014, 20:45 • Estádio da Luz, Lizbona • Liga Mistrzów UEFA
    Na Estadio da Luz nie oglądaliśmy dziś bramek

Koniec meczu na Estadio da Luz. Po kiepskim widowisku, w którym nie było zbyt wielu okazji podbramkowych, Benfica remisuje z Bayerem Leverkusen 0:0. Cały mecz na lewej obronie przyjezdnych rozegrał Sebastian Boenisch. Polak był niezły w defensywie, ale rzadko włączał się do akcji ofensywnych. Po dzisiejszym wyniku – "Aptekarze" ustępują z pozycji lidera grupy C i oddają swoje miejsce Monaco, które pokonało 2:0 Zenit. "Orły" przypieczętowały sobie natomiast ostatnie miejsce w stawce. Dziękuję za uwagę i zapraszam na nasze kolejne relacje! (22:40:40)

90+6

90+6
    Panie sędzio! To już sześć minut doliczonego czasu gry za nami.

90+5
    Ten stały fragment gry nie przyniósł rezultatu. Pięć minut doliczonego czasu już za nami, a mecz cały czas trwa!

90+4
    Miał swoją okazję Kiessling, w odpowiedzi Talisca, piłka nadal jednak nie potrafi wpaść do żadnej z bramek. Jeszcze będzie rzut rożny dla Benfiki.

90+3
    A Monaco prowadzi z Zenitem już 2:0 i to Francuzi zajmą pierwsze miejsce w tej grupie, spychając Bayer na drugą pozycję.

90+2
    Sędzia zdecydował, że ten mecz potrwa pięć minut dłużej. Dwie z nich już za nami. Wydaje się, że nic nowego tutaj już się nie wydarzy...

90+1
    Leverkusen kończy w dziesiątkę! Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Topraka.

90
    Akcja gospodarzy. Piłka zagrana na siódmy metr do Oliveiry, ale dobrze piąstkował Leno. Przy okazji był faulowany.
    W ostatnich minutach na murawie jest sporo walki. Szkoda tylko, że nie ma tylu sytuacji bramkowych...

88
    Przed zejściem z boiska Bebe przeprowadził jeszcze niezłą akcję, po której wywalczył róg dla swojego zespołu. Benfica nie potrafiła jednak wykorzystać tej okazji. Dwie minuty do końca spotkania!

87
    Schodzi z boiska Bebe. To ostatnia zmiana w tym meczu. Zmienia go natomiast Teixeira.

86
    Na bramkę Leno uderzał Talisca! Bez problemów broni jednak niemiecki golkiper. W odpowiedzi szarżował Bellarabi, ale bez efektu.

85
    Warto odnotować również, że we wspominanym meczu Arsenalu w Stambule w bramce "Kanonierów" stoi powracający po kontuzji Wojciech Szczęsny. Tymczasem w Dortmundzie... na murawę powrócił Kuba Błaszczykowski!

84
    Do końca spotkania pozostaje sześć minut, ale "Aptekarze" zamierzają jeszcze zaatakować. Patrząc na wynik z Francji – Bayer spadnie na drugie miejsce w stawce!

83
    Goście wyraźnie stawiają wszystko na jedną kartę! Poza boiskiem jest defensywny pomocnik – Rolfes, a zmienia go snajper – Kiessling.

82
    A Liverpool strzelił bramkę zespołowi Basel, grając w dziesiątkę! Nadzieje na Anfield nieco odżyły. W Lizbonie natomiast cały czas po 0.