Olympique – Lille 2:1 (koniec) | Saint-Étienne – Évian TG 3:0 (koniec) | Bordeaux – Lyon 0:5 (koniec)
Olympique Marsylia
2:1 (1:0)
Lille OSC
Niedziela 21.12.2014, 14:00 • Stade Vélodrome, Marsylia • Francuska Ligue 1 Uber Eats
    Mistrz jesieni w Marsylii. Dziękujemy za uwagę.

W bólach rodziło się to zwycięstwo, ale udało się piłkarzom Marsylii ograć Lille 2-1. Tym samym gospodarze kończą 2014 rok z dorobkiem czterdziestu jeden punktów i pozycją lidera! (15:56:18)

90+5

90+3
    W rolach głównych teraz bramkarze obu ekip! Enyeama wrzucał piłkę w pole karne z rzutu wolnego z połowy boiska. Jeszcze lepiej spisał się Mandanda, wychodząc na piętnasty metr od własnej bramki i pewnie łapiąc futbolówkę!

90+3
    Szaleje przy linii bocznej Marcelo Bielsa. Ostatnie dwie minuty meczu. Desperackie ataki gości.

90+2
    Frey po raz pierwszy od dziesięciu minut otrzymał piłkę w polu karnym gości. Znakomicie jednak spisał się Fanni, nie pozwalając rywalowi oddać strzału.

90+1
    Minimum cztery minuty doliczone przez sędziego Castro.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta podstawowego czasu gry. Kibice już świętują. Z trybun sypie się konfetti. Czekamy na informację ile minut doliczy arbiter.

88
    Świetnie panuje nad futbolówką Batshuayi. Kibice z każdą minutą są coraz bardziej pod wrażeniem.

88
    Piłkarze w białych strojach umiejętnie utrzymują się przy piłce, nie pozwalając sobie jej odebrać.

87
    Ucieka czas przyjezdnym, a tymczasem Origi faulował w walce o piłkę rywala. Niepotrzebne przewinienie w ofensywie.

85
    Zmiana w drużynie Lille OSC: z boiska schodzi Mendes, na boisku pojawia się Rodelin.

84
    Thauvin żegnany owacją na stojąco przez miejscowych kibiców.

84
    Zmiana w drużynie Olympique Marsylia: z boiska schodzi Thauvin, na boisku pojawia się Morel.

82
    Ayew nie próbował wrzucać piłki w pole karne i jedynie nastrzelił stojącego obok Kjæra. Aut dla gospodarzy.

81
    Dziesięć minut do końca. Gospodarze kradną cenne sekundy praktycznie przy każdej okazji.

80
    Zbyt wysokie dośrodkowanie Sidibé. Pewna interwencja Mandandy.

79
    Raz jeszcze w ofensywnej akcji Sidibé. Obrońca Lille faulowany i mamy jeszcze jeden rzut wolny z niebezpiecznej odległości.

78
    Płaskie zagranie Sidibé. Zamieszanie w polu karnym, ale na moment piłka została wybita poza "szesnastkę". Jeszcze dopadł do niej Sidibé, jednak tym razem próbował wymusić rzut karny. Arbiter stanowczym ruchem pokazał jednak na wznowienie od bramki.