Atom Trefl – impel 3:0 (koniec) | Muszynianka – KSZO 3:1 (koniec) | MKS – Chemik 3:2 (koniec)

25:15
    Kolejny punktowy tak Kasi Zaroślińskiej i to ona kończy to spotkanie!

24:15
    Zuza Efimienko obiega Bełcik i atakuje ze skrzydła! Piłka meczowa dla ATOMu!

21:14
    Kolejna kontra sopocianek i kolejny kapitalny atak po ostrym skosie Kasi Zaroślińskiej! O przerwę poprosił po raz kolejny szkoleniowiec Impelu!

18:13
    Nieporozumienie w przyjęciu i ATOM dostaje piłkę za darmo, jednak tym razem Zaroślińska nie kończy ataku. Za drugim razem to samo, ale kontra rywalek też nieudana. Iza Bełcik i Maja Tokarska dobrze blokują na prawym skrzydle. O pierwsza przerwę w tym secie prosi szkoleniowiec z Wrocławia!

16:13
    Impel dostarcza piłkę za darmo. Kontra i rozegranie piłki do Kasi Zaroślińskiej, która pewnie atakuje po skosie! ATOM prowadzi na drugiej przerwie technicznej!

7:8
    Myli się w ataku Katarzyna Mroczkowska, jednak piłka wychodzi na aut po rękach rywalek! Impel prowadzi na pierwszej przerwie technicznej!

3:5
    Dłuższa akcja obfitująca w wiele błędów, w końcu sama Kasia Zaroślińska nie kończy ataku i posyła piłkę w aut! O przerwę prosi Lorenzo Micelli!

25:19
    Impel dostarcza piłkę za darmo, kontra i punktowa kiwka Kasi Zaroślińskiej kończy tego seta!

24:19
    Po przerwie potężny atak ze skrzydła po skosie Kasi Zaroślińskiej i piłka setowa dla Atomówek!

23:19
    Dwa razy dobrze w obronie Impel, w końcu przyjezdne wyprowadzają kontrę i to Kwiatkowska kończy akcję po ataku ze skrzydła w sam narożnik boiska. Przy okazji drugą przerwę wykorzystuje Lorenzo Micelli!

23:17
    Blok – aut po ataku ze skrzydła Jenny Haglund! Błyskawicznie reaguje Lorenzo Micelli, który prosi o czas!

18:11
    Punkt bezpośrednio z zagrywki zdobywa Klaudia Kaczorowska i powiększa przewagę sopocianek! O druga przerwę w tym secie prosi szkoleniowiec przyjezdnych!

16:11
    Obrona wrocławianek na stronę sopocianek, a tam na siatce czujna Bełcik, która kiwa i to ATOM prowadzi na drugiej przerwie technicznej!

14:9
    Punkt bezpośrednio z zagrywki zdobywa Kasia Zaroślińska! O przerwę poprosił szkoleniowiec Impelu Wrocław!

25:14
    Charlotte Leys obiega Izę Bełcik i atakuje idealnie w linię i to ATOM wygrywa pierwszego seta!

24:14
    Kolejny pewny atak ze skrzydła po skosie Klaudii Kaczorowskiej i będziemy mieli piłkę setową dla ATOMu Trefla !

22:13
    Kolejny atak przez środek Moniki Ptak! O przerwę prosi Lorenzo Micelli!

16:4
    Jeszcze jeden blok Izy Bełcik i Mai Tokarskiej! I to one prowadzą dwunastoma punktami na drugiej przerwie technicznej!

12:4
    Impel nie kończy środkiem, ATOM też źle. Kontra rywalek i dobry blok Atomówek! O drugą przerwę w tym meczu prosi szkoleniowiec przyjezdnych!

8:1
    Autowy atak ze skrzydła po prostej Katarzyna Mroczkowskiej i to ATOM prowadzi 8:1 na pierwszej przerwie technicznej! To jest pogrom!

5:0
    Po raz kolejny ATOM dostaje piłkę za darmo. Tym razem Bełcik gra przez środek i Efimienko zdobywa piąty punkt! O przerwę prosi szkoleniowiec Impelu Wrocław!

Piotr Grabowski

Atom Trefl Sopot: Tokarska, McClendon, Leys,Bełcik, Miros, Efimienko, Kaczmar, Łukasik, Cooper, Kaczorowska, Zaroślińska
    Libero: Durajczyk

Impel Wrocław: Mroczkowska, Ptak, Kwiatkowska, Kąkolewska, Grejman, Cutura, Hanke, Kauffeldt, Gryka, Topic, Kaczor, Haglund
    Libero: Sawicka